Bez kategorii
Like

Balotelli odchodzi z Manchesteru City

28/01/2013
445 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

O tym że Balotelli zmieni klub mówi się prawie codziennie. Wygląda na to że transfer dojdzie do skutku. Podobno już dziś włodarze „The citizens” poinformują o transferze Włocha do Ac Milan.

0


Znany z imprezowego trybu życia Balotelli wczoraj zorganizował pożegnalną imprezę, na której oficjalnie miał poinformować gości o swoim transferze do Mediolanu. Podobno osoby zaproszone otrzymały od Włocha przedmioty, które piłkarz zgromadził podczas swojego pobytu w Anglii. Milan za nowego gracza zapłacić 17 milionów funtów, oddając w zamian Kevina-Prince Boatenga.

Prawdopodobnie o odejściu Balotellego ostatecznie przesądził konflikt z menedżerem Roberto Mancinim, przez wielu nazywanym ostatnim obrońcą Super Mario. Duży rolę odegrał także agent piłkarza Mino Raiola, który sfinalizował niełatwe dla obu stron negocjacje. Oficjalnie agent napastnika nie chce nic mówić, i odsyła media do zarządów obu klubów. – Pytajcie innych. Do 31 stycznia wszystko jest możliwe. Mogę tylko powiedzieć, że Mario na pewno nie odejdzie z Manchesteru na zasadzie wypożyczenia -Raiola.
 

Moja opinia: O ile w zeszłym sezonie prezentował futbol na wysokim poziomie to w obecnej kampanii Roberto Mancini nie daje mu zbyt wielu szans. Moim zdaniem przejście do Milanu pomogło by Balotellemu. Może w barwach Rossonerich pójdzie po rozum do głowy i przestanie palić papierosy oraz pić alkohol
 

Bluesman

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Futbol24

Naj

69 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758