HYDE PARK
Like

Bajka polityczna , wyłącznie dla dorosłych

05/06/2013
705 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Bajka polityczna , wyłącznie dla dorosłych

Polski wyborca jest jak dziecko, skłonny uwierzyć w każdą bajkę jaką bandzie rządzącej Polską Polską ślina na język przyniesie. Nie graną do tej pory bajką była opowieść o polskich republikanach, którzy ni stad ni zowąd rozmnożyli się  w Polsce jak pchły na pokojowym Pinczerku. Założyli sobie nawet na potrzeby najbliższych wyborów nawet telewizję. Teraz gwałtownie szukaja któ tam może robić za gwiazdę.

0


Padło na niejakiego Wiplera . Faceta , jak  mówi Nigel Farage o charyzmie ścierki do podłogi. Faceta bez żadnego osobistego dorobku , którego od jakiegoś czasu , niewidzialna ręka pcha do góry.

Kim jest tak naprawdę pan Wipler nie wie nikt. Ze zrozumieniem czytam na internetowym forum  :

czy moglibyśmy uwierzyć Wiplerowi, zakładając, ze nam się jego program spodoba? Musiałoby wiele wody upłynąć i wiele czasu.

Zobaczymy co pan Wipler potrafi, na ile jest wiarygodny, z kim się zadaje, co mówi...

Nikt , nic konkretnego o tym “bubku ” tak naprawdę nie wie.

Skąd człowiek bez doświadczenia , zaraz po studiach trafił na funkcje doradców  i ekspertów? Czytam na jednym z forów taką opinię

Przemysław Janusz Wipler nie budził i nie budzi we mnie zaufania od bardzo dawna, bo poznałem go w okresie gdy był usłużnym pracownikiem w E&Y, reprezentując ich interesy w KRDP/PIDP oraz towarzyszy z cywilnej i mundurowej komunistycznej bezpieki, które były sprzeczne i polskimi interesami w tym z żywotnymi interesami indywidualnych kancelarii lub biur doradztwa podatkowego oraz księgowych świadczących indywidualnie usługi księgowe i rachunkowe.” . To fragment opinii z dyskusji na naszym forum , który nie może zostać nie zauważony a dotyka tylko czubka góry wątpliwości.

A teraz spostrzeżenie które nadaje się do czytania tylko dla dorosłych.

Szykuje się w Polsce kolejna spora przewałka. Po 25 latach trzeba wstawic w okna nowy kit, bo stary zwietrzał. Zaczyna się w Polsce gotować więc  w politycznym garnku wypływają na wierzch różne szumowiny. One w nim były od samego początku teraz stają się  widoczne i wypływają na wierzch. Ale jak wiadomo , szumowina jadalna nie jest

I analogia druga. Przekladanie “polityków” ( dla większości marionetek to określenie jest na wyrost) przypomina grę w tak zwanego ” kieszonkowego cymbergaja”. Dyżurny “wajchowy” włożył ręce do kieszeni i przekłada sobie z jednej nogawki do drugiej. Ale to przecież cały czas ten sam ***j.

Nam też pokazują gostka a to w ZChN, a to w UPR, a to w PiS a to jako Republikanina – a to przecież ciągle ten sam  ……….

 

 

Takie się właśnie zmiany szykują w polskiej polityce. Czemu tak wiele ludzi uważa że się coś zmieni ?

No bo czy się coś zmieniło od tamtych czasów :

 

http://www.youtube.com/v/yqA_Ao8mpBQ%26hl=en%26fs=1%26rel=0

 

Póki co sprawdza się zasada :

 

Trzeba zmieniać szybko i dużo , aby wszystko zostało po staremu

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816