Bez kategorii
Like

B. Komorowski i B. Obama – wyższość rasy czarnej nad białą.

10/02/2011
423 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Wszyscy rasiści będą się mieli z pyszna po obejrzeniu tego filmu. Dowód na to, że nie kolor skóry a miejsce wychowania wpływa na człowieka. Buda Ruska kontra Chicago. Na Nowym Ekranie pojawiło się ostatnio kilka artykułów o Komorowskim i jego potknięciach. Wypowiedział się Nałecz o tym, że każdemu się może zdażyć, niech rzuci kamieniem pierwszy ten, który nie popełnił gafy itd. Ja tutaj mówimę o czymś innym. Prosze obejrzeć dokładnie tą relację z wizyty Komorowskiego w Białym Domu. Nie chodzi tutaj o gafy i pomyłki! Komunikacja pozawerbalna Komorowskie świadczy o jego bardzo złozonej osobowości. Zapraszam na film. Ostrzegam zawiera sceny drastyczne, filmowi towarzyszą uczucia: zażenowania, wstydu, zakłopotania, zdziwienia, rozbawienia. A wszystko w kilku minutach.      Bym zapomniał. Komorowskiego w […]

0


Wszyscy rasiści będą się mieli z pyszna po obejrzeniu tego filmu. Dowód na to, że nie kolor skóry a miejsce wychowania wpływa na człowieka. Buda Ruska kontra Chicago.

Na Nowym Ekranie pojawiło się ostatnio kilka artykułów o Komorowskim i jego potknięciach. Wypowiedział się Nałecz o tym, że każdemu się może zdażyć, niech rzuci kamieniem pierwszy ten, który nie popełnił gafy itd.

Ja tutaj mówimę o czymś innym. Prosze obejrzeć dokładnie tą relację z wizyty Komorowskiego w Białym Domu. Nie chodzi tutaj o gafy i pomyłki! Komunikacja pozawerbalna Komorowskie świadczy o jego bardzo złozonej osobowości.

Zapraszam na film. Ostrzegam zawiera sceny drastyczne, filmowi towarzyszą uczucia: zażenowania, wstydu, zakłopotania, zdziwienia, rozbawienia. A wszystko w kilku minutach. 

 

 

Bym zapomniał.

Komorowskiego w prawyborach wybrali członkowie Platformy Obywatelskiej.

Przegrał z nim Radosław Sikorski(ten to musi być jeszcze bardziej…)

Dla przypomnienia filmik z prawyborów:

Inne zapisy autora:

0

Kacper Gizbo

Na filmowo: www.youtube.com/kpgizbo

163 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758