Globalnie i Lokalnie
Like

Axel Springer, Verlagsgruppe Passau i burmistrz Wacław Ligęza z Bobowej

18/12/2015
780 Wyświetlenia
2 Komentarze
4 minut czytania
Axel Springer, Verlagsgruppe Passau i burmistrz Wacław Ligęza z Bobowej

Burmistrz Wacław Ligęza z Bobowej szczyci się kolejnymi otrzymanymi nagrodami. Właśnie się okazało, że, w plebiscycie, m. in. „Gazety Krakowskiej“, został jednym z najpopularniejszych burmistrzów w Małopolsce. W mojej ocenie tych „dokonań“ bobowskiego włodarza nic się nie zmieniło. A żeby tę ocenę sobie przypomnieć warto przeczytać jeszcze raz mój artykuł z 22 lipca 2014 roku pt. „Burmistrz Wacław Ligęza w oparach absurdu“ – http://gorliceiokolice.eu/2014/07/burmistrz-waclaw-ligeza-w-oparach-absurdu/ .

0


Inne zapisy autora:

0

Maciej Rysiewicz
Maciej Rysiewicz http://www.gorliceiokolice.eu

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

628 publikacje
270 komentarze
 

2 komentarz

  1. pablo3 pablo3

    jak zwykle, trafne uwagi, tym razem co do polskich mediow i sytuacji w samorzadzie. nie zgadzam sie jedynie z twierdzeniem, ze dalismy sie zwasalizowac. na pewno jestesmy pod przemoznym wplywem Niemiec, w duzej mierze na wlasne zyczenie, ale do wasalizacji jeszcze wiele brakuje. wielu ludzi, wciaz ma swoj rozum w odpowiednim miejscu, ale na razie gra o samorzad czy nawet media w wymiarze lokalnym, wciaz nie jest warta swieczki. poki rzadza lokalne mafijne uklady z wymiarem sprawiedliwosci na czele, to ciezko myslec o skutecznej walce. ludzie wola sie nie narazac, tym bardziej jesli nawet sady w tym uczestnicza. ale ryba psuje sie od glowy, wiec od glowy trzeba ja naprawiac, od gory, od rzadow centralnych.

    0
  2. Avatar policjant łapówkarz

    lepiej sobie obejrzyjcie filmik o prezydencie wroclawia, zydowskim slugusie.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816