Bez kategorii
Like

Audycja 195 – szczegóły programu Niepoprawnego RadiaPL

08/03/2011
402 Wyświetlenia
0 Komentarze
7 minut czytania
no-cover

Szczegóły audycji Niepoprawnego RadiaPL. Nadajemy ją do czwartku do 19:00. Dziś zwiększyliśmy także moc serwera nadawczego w związku z liczbą słuchaczy, która osiągnęła kolejne maksimum Czy spiski istnieją, a jeżeli tak, to jaki jest ich zasięg i w jakim stopniu determinują nasze życie, wydarzenia w kraju i na świecie? Jak na hasło „spisek” reagują „poprawniacy”, a jak „wtajemniczeni”? I wreszcie – czy nie przydałby się „nasz” spisek? 19:00 Blog: Gadający Grzyb – Spiskologia Co wynika z arcyboleśnie prostych faktów dotyczących katastrofy smoleńskiej i co łączy wszystkich zmarłych świadków katastrofy. 19:17 Blog: Sawantka – Nie było katastrofy pod Smoleńskiem O kontrakcie gazowym czy o największym w historii zaprzaństwie? Rozstrzygnijcie sami. Historia podpisania kontraktu i jednoczesnej likwidacji organów mających na celu nadzór […]

0


Szczegóły audycji Niepoprawnego RadiaPL. Nadajemy ją do czwartku do 19:00. Dziś zwiększyliśmy także moc serwera nadawczego w związku z liczbą słuchaczy, która osiągnęła kolejne maksimum

image
image image image image

Czy spiski istnieją, a jeżeli tak, to jaki jest ich zasięg i w jakim stopniu determinują nasze życie, wydarzenia w kraju i na świecie? Jak na hasło „spisek” reagują „poprawniacy”, a jak „wtajemniczeni”? I wreszcie – czy nie przydałby się „nasz” spisek?

19:00 Blog: Gadający Grzyb – Spiskologia


Co wynika z arcyboleśnie prostych faktów dotyczących katastrofy smoleńskiej i co łączy wszystkich zmarłych świadków katastrofy.

19:17 Blog: Sawantka – Nie było katastrofy pod Smoleńskiem


O kontrakcie gazowym czy o największym w historii zaprzaństwie? Rozstrzygnijcie sami. Historia podpisania kontraktu i jednoczesnej likwidacji organów mających na celu nadzór nad dywersyfikacją źródeł energii.

19:32 Blog: Aleksander Ścios – Kto zapłaci za "Dylematy więźnia" (czyta MarkD)


Szlachta domaga się od króla reform Rzeczpospolitej: Kościoła narodowego, zwrotu dóbr królewskich i ścisłej unii z Prusami oraz Litwą.

19:51 Dzieje Polski odc.69 Michała Bobrzyńskiego czyta Katarzyna


Platformersi na spowiedzi, Wisconsin zaczyna śmierdzieć, co grozi statule wolności, ile bomb atomowych ochłodzi bieguny, dlaczego znowu my – czyli UE do spółki z CO2 kontra IIIRP, ucz socjalizmu od elementarza – progresywna szkoła czytania, agent śpiewa hymn dla Buzka, wreszcie czyści żydzi, Michael Moore daje słowo… idioty, a Kolendra Zalewska ślini się do Cartera.

20:08 TOP 10 – AGENTomasz – Wiadomości nie z pierwszych stron


Dama Pik nawiązując do tekstu Rolexa „Działając wspólnie i w porozumieniu", snuje rozważania nad kondycją naszego społeczeństwa. Niewesołe to myśli – motłoch stał się siłą dominującą i to na każdym szczeblu.

21:25 Blog: Dama PIK – Na marginesie rozważań o bydle (czyta Gadający Grzyb)


Relacja z wykładu historyka nowej niemieckiej fali , który wytacza ciężkie działa na poparcie tezy o agresji Polaków na Niemcy.

21:36 Blog: Jan Bogatko – Jak Polska chciała podbić III Rzeszę (czyta Gadający Grzyb)


Rok 1961. "Epokowa" encyklika "Mater et Magistra" papieża Jana XXIII. Pierwszy okólnik papieski, nie tylko do katolików ale i do "ludzi dobrej woli"! Przekreślenie zakazu współpracy z komunistami.

Mur berliński. Fatalne świadectwo tego, że największe potrzeby i troski szarego człowieka ulicy komunistycznej odbiegają od potrzeb i trosk przedstawionych w encyklice. Protesty zachodu – słowne!.

21:42 Czytanka: Józef Mackiewicz – W cieniu krzyża rodz.6 fr.1 i 2 – czyta MarkD


Trzy lata temu przyglądał się pewnej demonstracji. Jak się to skończyło – czyli o granicy wolności w Polsce. "Generały" listy piszą; czego szukają generałowie u Schetyny? Co wydarzy się w Polsce wiosną?

O sytuacji politycznej w Polsce i o filmach, które kręcił wraz Robertem Kaczmarkiem opowiada Grzegorz Braun na spotkaniu w związku z projekcją filmu „New Poland”.

21:59 Spotkanie: Grzegorz Braun o filmie "New Poland" ale nie tylko


Konflikt Rzeczpospolitej z kozakami i wojna z Rosją na skutek jej wmieszania się w ten konflikt. Straty Rzeczpospolitej potęguje najazd – potop szwedzki.

23:16 Blog: Nico031 – Cień Rosji nad Polską (czyta JaWa)


Oddział partyzancki imienia Wandy Wasilewskiej wraz z Miszką Zubowem dzielnie napada na okolicznych mieszkańców, szyje sobie sztandar i opaski z czerwonej kiecki a także nawiązuje kontakt z Armią Czerwoną po zajęciu przez nią Wilna. Nasza czerwona swołocz, bohater powieści jest o krok od wstąpienia w szeregi NKWD.

23:30 Czytanka: Zapiski oficera Armii Czerwonej, Sergiusz Piasecki odc.39 – czyta Gadający Grzyb http://zapiski-oficera-acz.4shared.com


Obywatel przegrał;sąd uznał, że polityk może łgać.

23:49 Felieton: Jan Pietrzak – Klauzula tajności oszustów


Rodzi się nam nowe Kosowo w Polsce?

W siedzibie łódzkiej redakcji "Aspekt Polski" spotkanie na temat Ruchu Autonomicznego Śląska z działaczem narodowym Krzysztofem Zagozdą.

24:00 Spotkanie: Krzysztof Zagozda o Ruchu Autonomii Śląska


W cotygodniowym felietonie "Głos Polski" Antoni Macierewicz wyjaśnia przyczyny ataku medialnego i politycznego wobec ofiar katastrofy – pilotów Tu- 154 oraz celu zastraszenia pilotów Jaka -40

01:00 Felieton: Antoni Macierewicz o Pilotach Tu-154M


Przed czym należy ostrzec Arabów? Analogie między rewolucją "Solidarności" a buntem na Bliskim Wschodzie.

01:16 Felieton: Zbigniew Hałat o analogiach


Rewolty w państwach arabskich to tylko desperacki bunt biednych społeczeństw? Kto nimi steruje?

Ciąg dalszy rozmowy o przyczynach niepokojów społecznych na Bliskim Wschodzie i sytuacji postkolonialnej w Afryce.

01:28 RN RM: Witold Waszczykowski – Dokąd zmierza Bliski Wschód cz.2


Przykład jak nawet w takiej sprawie, jak pamięć o Żołnierzach Wyklętych, pozostawienie agentury komunistycznej (Mieczysław Juchimiak) bez naruszenia jej spokoju jest dla wolnej Polski, jej historii i po prostu dla prawdy – niebezpieczne.

02:37 JASTRZĄB i ŻELAZNY – ostatni partyzanci Polesia Lubelskiego 1945 – 1951, aut.Grzegorz Makus odc.18 cz.3. ostatnia (czyta MarkD)


Przypominamy, że audycja powtarzana jest (bez przerwy) aż do kolejnej premiery do czwartku do godz.19:00

Na naszej stronie http://radiopl.pl znajduje się przelicznik godzin. Wg niego można ustalić kiedy powtarzamy każdą pozycję audycji.

0

Niepoprawne RadioPL

Nigdzie indziej tego nie uslyszysz

63 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758