Bez kategorii
Like

Audycja 186 szczegóły

05/02/2011
251 Wyświetlenia
0 Komentarze
7 minut czytania
no-cover

  Przypominamy, że audycja powtarzana jest (bez przerwy)aż do kolejnej premiery do niedzieli do godz.19:00 Na naszej stronie http://radiopl.pl znajduje się przelicznik godzin. Wg niego można ustalić kiedy powtarzamy każdą pozycję audycji.   "Tą litanią się do Ciebie modlę. Wierzę, czekam…Chcę tylko domu w twoich granicach, bez lokatorów za ściną…" – Wzruszająca ballada o Ojczyźnie rozpoczyna nasz program. 19:00 Leszek Wójtowicz – Moja Litania Jeśli skonfrontujemy słowa Andrzeja Celińskiego o "zaprzańcach" jako tych, którzy nie ufają państwowym instytucjom z badaniami socjologicznymi, wychodzi że "zaprzańcy" to… 92 proc. Polaków! 19:04 Blog: Bielszym – Poseł Celiński zidentyfikował zaprzańców to 92% Polaków (czyta Gadający Grzyb) Neokomunizm na swoje prawa, a na ich straży wiernie stoją media i ich paparazzi. 19:15 Blog: FYM – […]

0


image
image image image image

 

Przypominamy, że audycja powtarzana jest (bez przerwy)aż do kolejnej premiery do niedzieli do godz.19:00

Na naszej stronie http://radiopl.pl znajduje się przelicznik godzin. Wg niego można ustalić kiedy powtarzamy każdą pozycję audycji.

 

"Tą litanią się do Ciebie modlę. Wierzę, czekam…Chcę tylko domu w twoich granicach, bez lokatorów za ściną…" – Wzruszająca ballada o Ojczyźnie rozpoczyna nasz program.

19:00 Leszek Wójtowicz – Moja Litania


Jeśli skonfrontujemy słowa Andrzeja Celińskiego o "zaprzańcach" jako tych, którzy nie ufają państwowym instytucjom z badaniami socjologicznymi, wychodzi że "zaprzańcy" to… 92 proc. Polaków!

19:04 Blog: Bielszym – Poseł Celiński zidentyfikował zaprzańców to 92% Polaków (czyta Gadający Grzyb)


Neokomunizm na swoje prawa, a na ich straży wiernie stoją media i ich paparazzi.

19:15 Blog: FYM – Nje lzja, nie lzja (czyta JaWa)


Polityka to jedynie skuteczne osiąganie celów i zdobywanie władzy?

19:31 Blog: Katarzyna – Polityka to działanie dla wspólnego dobra


Przerażająca wizja współpracy warszawsko-moskiewskiej w obronie pozycji PO na polskiej scenie politycznej. Kto nie wierzy musi posłuchać! Przewidywania dotyczące postaci ostatecznej raportu dot.katastrofy smoleńskiej w kontekście zbliżających się wyborów oraz dodatkowe wrzutki. Czego one dotyczyć będą – Ścios przewiduje już dziś.

19:47 Blog: Aleksander Ścios – Wspólny raport, czyli jak rozbroić opozycję (czyta MarkD)


Możliwe reperkusje sztucznego, urzędowego mnożenia mniejszości etnicznych w Polsce, w tym reaktywacji "goralenvolk".

20:16 Blog: Gadający Grzyb – Rząd D.Tuska reaktywuje koncepcję goralenvolku


Zachowanie znaczącej części polskiego społeczeństwa, widziane z perspektywy utrzymania swojej państwowości.

20:26 Blog: Maszkaron – Polacy czyli samobójcy (czyta JaWa)


Rząd decyduje o przyszłości nauki nie licząc się z opinią społeczną. Ile magistrów trzeba będzie na jednego doktora? Młody, ambitny, zdolny, z dwoma fakultetami i z długami 30 -letnim długiem na budowie zagranicznej.

20:34 Felieton: Piotr Jaroszyński – Reforma nauki, pozory zmian


Próby wykorzystania rewolucji bolszewickiej do przyjęcia Prawosławia na łono Powszechnego Kościoła Katolickiego. Konferencja gospodarcza z udziałem RSFSR w Genui 1922r. – "ewolucja komunizmu", czyli iluzje zachodu i Watykanu. "Ściskanie okrwawionej dłoni" – jeszcze wtedy było przedmiotem oburzenia opinii publicznej.

20:44 Czytanka: Józef Mackiewicz – W cieniu krzyża rodz.4 fragm.1 i 2. – czyta MarkD


Uwaga,uwaga! – premier mówi -pojawiły się sygnały… Dlaczego tiry stoją na granicy wschodniej? Czyli kto kogo ogra. I o tym, jak zając chwalił się, że nawiązał współpracę z niedźwiedziem.

21:06 Felieton: Jan Pietrzak – Tiry i niedźwiedź


Artykuł wyjaśnia skąd bierze się u Żydów nieustanny przymus wzniecania nowych rewolucji, oraz ilustruje metodę chucpy jako sposobu walki z wrogimi wartościami. Tłem jest społeczeństwo amerykańskie.

21:12 Artykuł: Lech Maziakowski – Rewolucyjny Żyd, czyli kto kontroluje przemysł pornograficzny (czyta JaWa)


Miszka Zubow nie przestaje się zdumiewać. Poznaje sąsiadów – rodzinę Malugów i nie może się nadziwić jak w Polsce chłopi żyją. I to bez kołchozów! A maniery – niczym dziecięce! I jeszcze wszyscy narzekają na złe czasy! To jak żyli w dobrych?

21:41 Czytanka: Zapiski oficera Armii Czerwonej, Sergiusz Piasecki odc.31 – czyta Gadający Grzyb


O ruchach narodowych – druga runda gorącej dyskusji prowadzonej przez Antoniego Dudka. Dyskutanci podzieleni co do oceny ruchów ale także i interpretacji faktów. Gwarantujemy każdemu, że zgodzić się może tylko z 20% wyrażanych poglądów. Jeśli nie zgodzisz się z żadnym z dyskutantów, to może z Janem Żarynem (w części III) lub innymi dyskutantami z sali?

21:58 Panel dyskusyjny: Obóz Narodowy – Fakty i mity. Udział wzięli: Friszke, Kawalec, Gałęzowski, Osęka, Zaremba, Ziemkiewicz. Prowadzenie Antoni Dudek. Organizacja IPN


Sytuacja na Węgrzech. Kontrowersyjne posunięcia Orbana w ustawie medialnej. Czy Lech Kaczyński miał szansę wygrać wybory? Reakcja sali na słowa jednego z uczestników dyskusji.O spostrzeganiu Polski po 1989 roku.Czy poeta Rymkiewcz tworzy program polityczny? Niezwykle burzliwa część spotkania. Warto posłuchać.

22:48 Spotkanie z Bronisławem Wildsteinem cz.3. – Solidarni 2010 Wrocław


Konferencja dotyczy sytuacji gospodarczej Polski. – Niekorzystne prywatyzacje rządu Tuska. (pomijanie procedur, wyprzedawanie majątku bez korzyści, bez restrukturyzacji i bez zagwarantowania praw pracowniczych) – Zaniedbania w transporcie (drogi i koleje) Jak są traktowane przez rząd? Te i inne problemy, które Prawo i Sprawiedliwość wie jak zmienić. Warto posłuchać.

23:26 Konferencja PIS: O gospodarce, o Polsce, o nas – konferencja gospodarczo-społeczna Prawa i Sprawiedliwości


Atak na Radzyń Podlaski i śmierć „Jastrzębia” w Siemieniu 3.I.1947r.

24:37 JASTRZĄB i ŻELAZNY – ostatni partyzanci Polesia Lubelskiego 1945 – 1951, aut.Grzegorz Makus odc.12 (czyta MarkD)

 

0

Niepoprawne RadioPL

Nigdzie indziej tego nie uslyszysz

63 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758