POLSKA
Like

Warzecha: Tylko Kaczyński może zreformować Polskę

26/06/2013
727 Wyświetlenia
2 Komentarze
7 minut czytania
Warzecha: Tylko Kaczyński może zreformować Polskę

Warzecha „Polska potrzebuje zmiany władzy 
jak kania dżdżu, a głównym motorem 
takiej zmiany może być obecnie tylko PiS „…”Pamiętać trzeba oczywiście, że przedwyborcza retoryka i praktyka rządzenia mogą od siebie odstawać. To PiS faktycznie obniżył podatki, wprowadzając dwie stawki PIT, oraz zmniejszył składkę rentową na ZUS. Formalnie liberalna Platforma tymczasem podwyższyła obciążenia obywateli zapewne bardziej niż jakakolwiek inna partia w czasie swoich rządów. Nie można zatem wykluczyć, że podobnie byłoby po ponownym objęciu rządów przez PiS. „…..”Jeśli chodzi o przyszłe zamiary PiS, wiemy o jednej ważnej planowanej zmianie instytucjonalnej: ponownym podporządkowaniu prokuratury Ministerstwu Sprawiedliwości. „….”Tymczasem widać kilka dziedzin, w których można by sobie życzyć daleko posuniętych i śmiałych zmian systemowych. Wymiar sprawiedliwości, a dokładnie – korporacja sędziowska; system akademicki, gdzie […]

0


Warzecha „Polska potrzebuje zmiany władzy 
jak kania dżdżu, a głównym motorem 
takiej zmiany może być obecnie tylko PiS „…”Pamiętać trzeba oczywiście, że przedwyborcza retoryka i praktyka rządzenia mogą od siebie odstawać. To PiS faktycznie obniżył podatki, wprowadzając dwie stawki PIT, oraz zmniejszył składkę rentową na ZUS. Formalnie liberalna Platforma tymczasem podwyższyła obciążenia obywateli zapewne bardziej niż jakakolwiek inna partia w czasie swoich rządów. Nie można zatem wykluczyć, że podobnie byłoby po ponownym objęciu rządów przez PiS. „…..”Jeśli chodzi o przyszłe zamiary PiS, wiemy o jednej ważnej planowanej zmianie instytucjonalnej: ponownym podporządkowaniu prokuratury Ministerstwu Sprawiedliwości. „….”Tymczasem widać kilka dziedzin, w których można by sobie życzyć daleko posuniętych i śmiałych zmian systemowych. Wymiar sprawiedliwości, a dokładnie – korporacja sędziowska; system akademicki, gdzie coraz więcej pracowników naukowych gotuje się z frustracji związanej choćby ze sposobem przyznawania stopni naukowych; policja będąca coraz bardziej chorym organizmem; aparat skarbowy, którego apetyt na informacje o obywatelach rośnie nieustająco, a który robi się coraz bardziej drapieżny; system podatkowy; media publiczne i inne dziedziny, gdzie wstawienie swojego zaufanego człowieka nie rozwiąże żadnego problemu, a jeśli nawet, to na krótko. „…..( źródło )

 

—–

Mój komentarz

 

Polska jest państwem i społeczeństwem na glinianych nogach . Jeszcze kilka lat rządów pruskiego lewactwa , a może samo się zapaść , jak domek z kart . Warzecha trafnie zauważył ,że tylko Kaczyński i PiS są szansą dla Polski na zmiany . Z jednej strony obóz statu quo , obóz pruski , który stoi na straży kolonialnego porządku społecznego i ustrojowego II Komuny ,z drugiej jedyna realna siła , która może ten niemiecko rosyjski ład zburzyć jest Obóz Patriotyczny .

 

Warzecha martwi się o system podatkowy , polskie uczelnie , bandytyzm skarbówki , system wymiaru sprawiedliwości . I chyba Władcy Marionetek , którzy czuwają nad tym aby Polska „ nierządem stała „ chcieliby, aby Kaczyński tylko tym się zajął , a kiedy straci władzę lewactwo znowu spuści bandytów ze skarbówki na Polaków , znowu podniesie podatki , od nowa homoseksulizacje Polski i seksualizację dzieci w szkołach.

 

Aby wygrać z cofającym Polskę cywilizacyjnie lewactwem musi się zniszczyć socjalistyczny ustrój konstytucyjny . I tym się musi zając Kaczyński . Co z tego że pozamyka kilku niszczących Polaków bandytów ze skarbówki, że wsadzi do więzienia kilku skorumpowanych sędziów , prokuratorów . Że rozprawi się z poświęconą przez Merkel na ofiarę kliką Tuska .

 

Jeśli Orban nie daj Boże przegra wybory lewactwo natychmiast od nowa zacznie gnębić i wyniszczać Węgrów. Zdaje sobie z tego sprawę Orban , gdyż rozważa nawet likwidacje demokracji, aby obronić Węgrów przed Niemcami i służącymi im socjalistami .

 

Orban „„– Mamy nadzieję, że, z Bożą pomocą,nie będziemy musieli w miejsce demokracji wymyślać innych politycznych systemów, które należy wprowadzić, aby nasza gospodarka przeżyła „….”Zgromadzenie narodowe to nie jest kwestia woli, tylko siły. (…) To, co być może funkcjonuje w państwach skandynawskich, jednomyślność,u nas, w narodzie na pół azjatyckim, dokonuje się siłą.To nie wyklucza konsultacji, debaty czy demokracji, ale centralna siła jest konieczna – „….. (więcej )

 

To pokazuje skalę problemów przed jakimi stanie Kaczyński po wygranych wyborach . Jak sobie poradzi z pruska V kolumną w Sejmie , która wzorem Targowicy będzie zwalczać wszelkie próby wprowadzenia zmian do ustroju Polski . A w szczególności będzie zwalczać jej demokratyzacje. Kluczem dla Kaczyńskiego do zwycięstwa nad pruskim lewactwem jest referendum . I na szczęście doskonale sobie z tego zdaje sprawę .

 

Bez obalenia postkomunistycznej ,kolonialnej konstytucji, która ubezwłasnowolnia naród , oddaje Polaków na pastwę lichwiarstwu i lewactwu nic się nie zmieni. Najwyżej Polacy będą wspominać czasy rządów Kaczyńskiego jako okres odwilży w epoce nekolonialnego podatkowego ucisku i ideologicznego terroru .

 

Wyłomem w w murze konstytucyjnego lewackiego łagru będzie wprowadzenie systemu prezydenckiego i silnego referendum , które będzie batem na służące prusakom lewactwo .

 

 

Kaczyński w projekcie PiS stworzył furtkę dającą Polakom możliwość walki o zmianę konstytucji kondominium .

 

Suski „ 3)         W art. 125 po pkt 5 dodaje się pkt 6 w brzmieniu:
„6. Nie można przeprowadzać referendum ogólnokrajowego w sprawie zmian w Konstytucji, budżetu państwa, udziału w operacjach militarnych i obronności państwa oraz  amnestii.”;

4)         W art. 235 ust. 1 otrzymuje brzmienie:
„ 1. Projekt ustawy o zmianie Konstytucji może przedłożyć co najmniej 1/5 ustawowej liczby posłów, Senat, grupa co najmniej 1.000.000 obywateli mających prawo wybierania do Sejmu.”;…(więcej )

 

 

video „Tak dla demokracji bezpośredniej. PiS zgłasza projekt zmian w konstytucji „

 

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitter
Linki do tekstów, które mnie zainteresowały umieszczam na osobnej stronie facebooka Marek Mojsiewicz „ Różne Takie

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758