POLSKA
Like

Art. 212 § 2 k.k. ma się dobrze w prawodawstwie kraju nad Wisłą.

05/08/2014
1234 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Art. 212 § 2 k.k. ma się dobrze w prawodawstwie kraju nad Wisłą.

Dzisiaj zostałem przesłuchany w charakterze świadka jak na razie, o przestępstwo z art. 212 § 2 k.k. i inne sprawa WD-7308/14. Zawiadomienie o takim przestępstwie złożyła pani Agnieszka Sułowicz. Jest to funkcjonariuszka policji z KRP VI Warszawa Praga Północ, która prowadziła śledztwo pod nadzorem asesora Prokuratury Rejonowej Wojciecha Misiewicza.
Akta sprawy zawierały wydruki artykułów z 3obiegu oraz komentarze, ale nie było tam załączników. W związku z tym w najbliższym czasie przedstawię co zrobiła pani Agnieszka Sułowicz w śledztwie o sygn. akt 6 Ds. 1680/07, a czego nie zrobiła jako funkcjonariusz publiczny i funkcjonariusz policji.

0


 

Prokurator oceniając wniosek o ewentualne ściganie mnie będzie zobligowany do zweryfikowania dokumentów procesowych sporządzonych przez panią Agnieszkę Sułowicz pod kątem ich wiarygodności i czy to co napisałem w świetle tych dokumentów jest zniesławiające . Będzie zobligowany do podjęcia czynności karno prawnych przeciwko funkcjonariuszom publicznym, którzy z racji pełnionych funkcji dopuścili się szeregu uchybień o charakterze przestępczym w postępowaniu przeciwko mojemu synowi takich jak:
• Bezprawne pozbawienie wolności świadka przez funkcjonariuszy policji,
• Bezprawny wniosek o środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania i zastosowanie go po przesłuchaniu mojego syna na podstawie art. 308 § 2 k.p.k.
• Bezprawne prowadzenie śledztwa wobec mojego syna i skazanie go bez przedstawienia zarzutów popełnienia przestępstwa.
• Sfałszowanie szeregu dokumentów procesowych.
• Bezprawne 5 lat 7 miesięcy pozbawienie wolności, czym innym jest ustawowy upoważnienie, a czym innym jest wykonywanie postanowień Konstytucji, ustaw i innych przepisów prawa.
Będzie zobligowany do podjęcia czynności karno prawnych związanych zamiataniem pod dywan moich zawiadomień o przestępstwach.

Jednocześnie informuję, że jeśli ktoś będzie chciał wejść o 6 rano do mieszkania i zabrać mój komputer i moje moje dokumenty w tej sprawie, mam zrobione kopie i zabezpieczone.

tomm

0

tomm

61 publikacje
21 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758