Bez kategorii
Like

Arcybiskup Życiński olśniewał mądrością i sposobem myślenia…

11/02/2011
275 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

 "Olśniewał mądrością i sposobem myślenia". Abp Życiński nie żyje Arcybiskup Józef Życiński – hierarcha znany ze swoich liberalnych poglądów, jedna z najważniejszych postaci w polskim Kościele katolickim – zmarł nagle w Rzymie.  www.dziennik.pl/ Olśniewał mądrością i sposobem myślenia, jak można wyczytać w Dzienniku. Był bardzo aktywny, starał się wypełniać swoją misję, dodam od siebie. Odszedł po długiej chorobie. Jest już w niebie. Mam tego prawie pewność. Od kilku godzin obserwuje na blogach, forach, wpisach  tysiące nawróceń.  Tysiące do tej pory plujących na Krzyż, plujących na Kościół, plujących na wartości moralne, sikających na Krakowskim Przedmieściu do zniczy dziś się modli : "Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…". Modlą się w swych artykułach "dziennikarze", modlą w swych notkach "blogerzy" modlą w komentarzach […]

0


 "Olśniewał mądrością i sposobem myślenia". Abp Życiński nie żyje Arcybiskup Józef Życiński – hierarcha znany ze swoich liberalnych poglądów, jedna z najważniejszych postaci w polskim Kościele katolickim – zmarł nagle w Rzymie.  www.dziennik.pl/

Olśniewał mądrością i sposobem myślenia, jak można wyczytać w Dzienniku. Był bardzo aktywny, starał się wypełniać swoją misję, dodam od siebie. Odszedł po długiej chorobie. Jest już w niebie. Mam tego prawie pewność. Od kilku godzin obserwuje na blogach, forach, wpisach  tysiące nawróceń. 

Tysiące do tej pory plujących na Krzyż, plujących na Kościół, plujących na wartości moralne, sikających na Krakowskim Przedmieściu do zniczy dziś się modli : "Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie…". Modlą się w swych artykułach "dziennikarze", modlą w swych notkach "blogerzy" modlą w komentarzach "komentatorzy"

"WIECZNY ODPOCZYNEK RACZ MU DAĆ PANIE…"

Zastanawiam sie do jakiego "Pana" się modlą? Do tego opluwanego przez nich, do tego wyszydzanego, do tego znienawidzonego? Co się z nimi stało? Nawrócenie?

.

Zmarł Arcybiskup Józef Życiński. Módlmy się za Niego, tej modlitwy On bardzo dziś potrzebuje.

Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie .

ps.

Niestety. Od kilku godzin czytam wpisy- bluzgi skierowane w stronę zmarłego. Dużo tych wpisów to zwykła prowokacja, niestety wiele z nich jest umieszczonych przez ludzi uważających się z Chrześcijan. Własnie do nich chce skierować kilka słów.

Uważacie sie za Chrześcijan lecz z Chrześcijanami nie macie nic wspólnego. Stoicie w tym samym szeregu co plujący na Krzyż.

foto http://pl.wikipedia.org/w/index.php?title=Plik:Jozef_Zycinski_2008.jpg&filetimestamp=20080523143954

Inne zapisy autora:

0

ironiczny anglosas

34 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758