Bez kategorii
Like

Apokalipsa nadchodzi

19/09/2012
396 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
no-cover

Wytwór chorej wyobraźni nielicznych zamienił się w System ucisku większości. Czas to zmienić, natychmiast !!

0


 

Kto krzywdzi, niech jeszcze krzywdę wyrządzi,
i plugawy niech się jeszcze splugawi,
a sprawiedliwy niech jeszcze wypełni sprawiedliwość,
a święty niechaj się jeszcze uświęci!
Oto przyjdę niebawem,
a moja zapłata jest ze mną,
by tak każdemu odpłacić, jaka jest jego praca
.

Apokalipsa św. Jana 22,11-12.

 

 

Na wstępie prosiłbym o odłożenie wszelkich trosk życia codziennego. Proszę zrobić herbatkę, odciąć się od dopływu szumu medialnego, zapomnieć o partiach, służbach specjalnych, układach i nazwiskach.

Słów kilka będzie dotyczyć tworu w jakim żyjemy, zwanym dalej Systemem. System to wytwór osób o odpowiednich poglądach, których jedynym celem jest rozwój tego tworu. Ten twór działa już zupełnie autonomicznie i jest tylko serwisowany przez kolejne ekipy rządzących, posłów i innych bezwolnie wybieranych przedstawicieli..

 

Na przykładzie sądownictwa widać jasno wpływ Systemu na pracę sędziów. Wymiar sprawiedliwości otrzymał niezwykle wysokie uprawnienia, bez jakichkolwiek mechanizmów samokontroli i kontroli społecznej. Z drugiej strony sędziowie narażeni są na wszelkie zło, które ich otacza w prowadzonych sprawach – bo przecież rzadko sprawy kończą się polubownie. Morderstwa, kradzieże, rozboje, oszustwa, kłótnie – to chleb powszedni każdego sędziego. Czy taki ,,pokarm” nie pozostawia śladu w człowieku ? Oczywiście, że tak. Dwudziestoletnia praca sędziego wywiera na nim negatywne skutki. Łącząc teraz potężne uprawnienia z jednej strony i z drugiej zgromadzony jad prowadzonych spraw, sędzia nierzadko nie wytrzymuje psychicznie i tworzy wokół siebie mechanizmy obronne. Te mechanizmy powodują, że w oczach osób mających kontakt z jakąkolwiek sprawą, sąd postrzegany jest źle. W tych mechanizmach jest wiele nieprawidłowości, ale jak na to zaradzić ? Jest na to jedna rada, mianowicie odpowiedni system kontroli. Kto taką kontrolę może zapewnić ? Tylko sami obywatele, pod warunkiem stworzenia odpowiednich przepisów, które wdraża sejm. A ten działa na podobnych zasadach jak wymiar sprawiedliwości i koło się zamyka. W chwili obecnej nastąpił impas z którego wyjście musi być bolesne, ale konieczne. Podobnie jak sądy, działa w Polsce wszystko, partie polityczne szczególnie. System prowadzi nas ku upadkowi, bez wyjątku dotyczy to każdego człowieka, każdej organizacji, każdej instytucji. Zgnilizna jest wszechobecna.

,,

Poznacie ich po ich owocach. Czy zbiera się winogrona z ciernia, albo z ostu figi?

Tak każde dobre drzewo wydaje dobre owoce, a złe drzewo wydaje złe owoce.

Nie może dobre drzewo wydać złych owoców ani złe drzewo wydać dobrych owoców.

Każde drzewo, które nie wydaje dobrego owocu, będzie wycięte i w ogień wrzucone.

A więc: poznacie ich po ich owocach.

Tak mówił już dawno, dawno temu św. Mateusz. Ile razy można to powtarzać ? Ile jeszcze przypowieści można będzie czytać o następnych usłużnych sędziach, złotych biznesmenach, bawołach ciągnących samoloty, wielkich katastrofach lotniczych, dozgonnej i przymusowej pracy, o tym że państwo zdało egzamin tylko nikt nie przeżył i nie wiadomo gdzie jest pochowany, itp.

 

Jest jedna rada na rozbicie monopolu zła. Zmiana prawa wyborczego, czyli wprowadzenie JOW oraz podniesienie świadomości społecznej obywateli. Pozostałe dalsze kroki muszą być wykonane szybko i pod pełną kontrolą społeczną. Jest to interes każdego człowieka bez wyjątku, nawet tych, którzy przyczynili się do wytworzenia obecnego Systemu, gdyż w innym wypadku pasożyty utracą swojego żywiciela bezpowrotnie, zostaną same zgliszcza.

 

Czas na zmiany i to bardzo szybkie.

 

Dlatego proponuję wyzbyć się dotychczasowego języka debaty publicznej, w tym zaprzestania poszukiwania tajnych służb i tym podobnych wymyślnych określeń. Złodziej jest złodziejem, bandyta jest bandytą niezależnie od koloru skóry i przynależności partyjnej. Dodatkowe odmiany i przymiotniki na określenie złoczyńców są niepotrzebne. Barwne ich określanie nie doda im żadnych atrybutów a w konsekwencji człowiek, który o tym czyta lub to słucha, dłużej musi dochodzić do właściwej ich klasyfikacji. Mówmy – złodziej, bandyta, oszust, morderca. Szkoda więcej słów i rozpraw nad czynami bandy szkodników.

 

Jest drzewo, które nie wydaje dobrego owocu – wyciąć w pień i do ognia.

Jest polityk, który kłamie jak mały cygan – mówimy temu panu – żegnam, gdyż ,,do widzenia” może oznaczać powrót tego koszmaru w jeszcze gorszym wydaniu.

 

Stosując stare przysłowia i bardzo krótkie teksty należy dotrzeć do świadomości każdego człowieka, gdyż w tym Systemie zdolność percepcji obywateli jest bardzo mocno ograniczona.

Zbliża się 29 wrzesień. W Warszawie odbędzie się w tym dniu manifestacja w czasie której będzie możliwość kontaktu z większą masą ludzi. Niech każdy przygotuje odpowiednie materiały i podzieli się nimi z innymi. Niech każdy przekaże je innym, w miejscu gdzie mieszka. Krótko i treściwie, alleluja i do przodu, dotrzeć do każdego człowieka w sąsiedztwie. Przekaz ma dotyczyć krótkich haseł i sposobów przeciwdziałania temu Systemowi. Forma ulotek to połowa A4 lub kartka A4. Jeśli odetniemy zasilanie od tej hydry, czyli przestaniemy finansować ośrodki infekowania i serwisowania tego Systemu, krwiobieg tego potwora zostanie zakłócony i bestia padnie na pysk z braku pieniędzy. Dlatego należy :

 

a) nie kupować reżimowych gazet.

b) nie kupować w marketach o dziwnych nazwach, w tym z rodziny chrząszczy, które transferują zyski w przeróżnych formach za granice, w wyniku czego po tym jedzeniu w Polsce zostaje tylko kupa.

c) wyprowadzić gotówkę z banków i odpowiednio zainwestować lub przenieść ją do instytucji wyłącznie z polskim kapitałem, które nie wywlekają garściami tej gotówki za granicę. Niech kosztuje to więcej, ale cała gotówka zostaje TU I TERAZ w krwiobiegu polskim.

d) podjąć wszelkie działania związane z inicjatywą JOW. Przyłącz się do Kukiza.

e) nie kupować wszelkich produktów, które w danej chwili są reklamowane w systemowych telewizjach i radiach.

f) nie kupować produktów wyprodukowanych za granicą jeśli są polskie produkty tego typu.

g) nie oglądać reżimowych telewizji, które tylko służą do hipnotyzowania.

 

Inne pomysły mile widziane i według własnego uznania.

 

Zacznij od Siebie, działaj , już !!

 

Notka w formie pdf

 

Inne zapisy autora:

0

Polaczok
Polaczok

Tu jest Polska

105 publikacje
95 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816