Komentarze dnia
Like

Apel do młodych III RP

15/09/2015
644 Wyświetlenia
1 Komentarze
3 minut czytania
Apel do młodych III RP

Dramatyzm gwałtownie narastającego kryzysu migracyjnego w Europie, powoduje że niektórzy „politycy” tracą równowagę, w wyniku czego spadają z nich maski, ukazując ich prawdziwe oblicza, oraz rzeczywistą rolę, jaką spełniają w obecnym systemie władzy. Jest to o tyle istotne, że dzięki temu przebłyski prawdy zaczynają docierać do szerszych mas. Wyrazem, czego jest zaprezentowany poniżej video-clip.

0


 

Jest to krótkie przesłanie jednego z „młodych, wykształconych” do jego rówieśników. Deklarując, że nie jest „ksenofobem, rasistą, ani antysemitą”, stara się, na miarę swych możliwości, tymi kilkuset słowami, jakie znane mu są z przebogatego języka polskiego, wyjaśnić konieczność narzucenia pewnych rygorów, w stosunku do muzułmańskich emigrantów. Istotniejszym wydaje się jednak fakt, że zauważa on prawdziwą rolę „polskich polityków”, których (niewątpliwie słusznie) przyrównuje do mafii pruszkowskiej.

 

https://

 

Oczywiście truizmem jest stwierdzenie, że jego rozeznanie otaczającej rzeczywistości jest tak samo ograniczone, jak znajomość ojczystego języka. Stąd też mój apel do wszystkich „młodych, wykształconych, z dużych miast”: UCZCIE SIĘ JĘZYKÓW!

 

Przy czym nie mam tu na myśli języka polskiego; z dwu względów: po pierwsze, dogłębne poznanie tak wyrafinowanego języka w wieku dwudziestu paru lat jest już praktycznie niemożliwe, po drugie, po co komuś znajomość języka europejskiej kolonii, gdy warunkiem sine qua non pomyślnej emigracji jest znajomość któregoś z „europejskich języków”.? Co prawda „polskie panie” władają często nawet kilkoma „europejskimi językami”, ale jak zauważyłem, jest to dość powierzchowna znajomość, obliczona jedynie na łatwy kontakt z ich potencjalnymi zagranicznymi klientami.

 

Tymczasem atrybutem człowieczeństwa, obok narodowości, honoru i kultury, jest też biegła znajomość przynajmniej jednego języka. Na dzień dzisiejszy proponowałbym język angielski, również z dwu powodów: po pierwsze, jest to jeden z najprymitywniejszych języków świata, a więc łatwy do dogłębnego poznania, po drugie jest on językiem międzynarodowym, umożliwiającym dotarcie do wszelkich informacji z całego obszaru naszej planety.

 

Do tych, którzy nim już płynnie władają, lub starają się poznać, apeluję by miast tracić czas na oglądanie tandetnej anglojęzycznej pop-kultury, czy politycznego propagandowego bełkotu takich mediów, jak np. CNN, BBC, NBC, itd., sięgnęli po źródła promujące PRAWDĘ o funkcjonującym również w Polsce, zachodnim systemie sprawowania władzy.

 

 

Jako próbkę zamieszczam poniżej krótki film, który ostro ukazuje demaskatorską prawdę na tle rutynowego propagandowego bełkotu zachodniego „politologa”.

 

 

https://

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
dr nowopolski

Unikajacy stereotypów myslowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i swiata

344 publikacje
3 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816