Bez kategorii
Like

Antysemicki „skandal” w sejmie !!!

24/12/2012
807 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
no-cover

czyli co o Żydach myślą posłowie PiS/SLD/SP/RPP

0


Polska to kraj absurdów, przyzwyczaja nas do tego każdy dzień w tym miejscu Europy gdzie wiecznie pada deszcz. Ostatnimi czasy głośno było o mocnym zwrocie PiSu w stosunku do narodowców, na marszu których jednego dnia się posłom PiS wypadało lansować nie dostrzegając oznak faszyzmu, a za chwile dostrzeżono je w pełnej krasie i wytknięto słowami posła Lipińskiego na łamach Wyborczej oraz Jarosława Kaczyńskiego we Wrocławiu.


Zaczynam się poważnie zastanawiać, czy Jarosław faktycznie nie cierpi jednak na jakąś schizofrenie. Najpierw faszyzmu nie dostrzega, potem go dostrzega w spopsób wręcz histeryczny a potem znów nie dostrzega. Jak to? Ano tak to. Nie słychać bowiem, aby prezes Jarosław Kaczyński z hukiem wywalił z PiS jak to miało miejsce w przypadku bogu ducha winnego posła dywagującego o zabiciu Tuska, posłankę Jolantę Szczypińską za jej "straszny antysemityzm". Co takiego nabroiła niedoszła dziewczyna prezesa? Zacytujmy posłankę PiS:

"Władze izraelskie są bezwzględne i nigdy nie poniosą żadnej odpowiedzialności"

… powiedziała o syjonistach posłanka Szczypińska na posiedzeniu sejmowej komisji sprawiedliwości 6 grudnia komentując żydowski apartheid w strefie Gazy. Tak ostro nie wypowiadał się nawet "znany faszysta" Winnicki czy ci jeszcze gorsi z ONR.

Skąd ta mowa nienawiści u członka najbardziej pro izraelskiej partii w Polsce? Co na to prezes Kaczyński? Czy Jola się mści za niezrealizowane uczucia? Chyba nie, bo na ostatnim marszu PiS stali dosyć blisko siebie a posłanka cała „promieniała”. Było to kilka dni już po jej wyskoku, czy prezes Kaczyński był wtedy nieświadomy, że stoi koło takiego antysemity?

 

Poza posłanką PiS, na sejmowej komsji sprawiedliwości antysemickie hasła chętnie wygłaszali też członkowie wszystkich pozostałych frakcji opozycyjnych łącznie z posłem Ruchu Palikota.

http://www.300polityka.pl/300news/poslow-pis-po-sld-i-palikota-polaczyla-niechec-do-izraela-oraz-omar-faris-narodowe-odrodzeni

Tak, tej samej partii, której członek Biedroń dumnie paradował ostatnio po sejmie w jarmułce.

 

Fasadowość przekonań posłów Palikota akurat nie dziwi. Ich guru przecież jeszcze nie tak dawno był wielkim katolikiem, wydawał katolickie pismo OZON, oraz zwierzał się ze swoich religijnych przeżyć z podróży do Ziemi Świętej. Teraz natomiast walczy z krzyżem a jeden z jego czołowych posłów wręcz paraduje publicznie z satanistyczną symboliką dumnie zapiętą w klapę marynarki.

http://ewidentnyoszust.nowyekran.pl/post/83853,o-jawnym-satanizmie-w-polskim-sejmie

Co dziwi natomiast to niestabilność PiSu. O Jarosławie można powiedzieć wiele rzeczy, ale na pewno nie to, że jest jak chorągiewka. Można go lubić lub nie, ale z pewnością jest to jeden z najbardziej stałych w poglądach polityków w Polsce. Co się zatem dzieje w PiSie? Co by o tym powiedział śp. Lecz Kaczyński, największy z przyjaciół Izraela?

Czy posłanka Szczypińska będzie antysemickim koniem trojańskim szykującym wyjście z PiSu sceptycznych względem proizraelskiej linii Kaczyńskiego posłów? Czy to zapowiadany na 2012 koniec świata?

Zapraszam do lajkowania mojego FanPage-a na: Facebook.com/EwidentnyOszust

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Ewidentny Oszust

Gdy zdecyduje sie na nowy portal blogerski, podam tutaj linka do swojego nowego bloga. Póki co mozna mnie czytac i ogladac moje materialy tutaj: http://www.youtube.com/user/ewidentnyoszust https://www.facebook.com/EwidentnyOszust

160 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758