HYDE PARK
Like

Antypolska reprezentacja TVP na Konkursie Eurowizji

09/05/2014
3380 Wyświetlenia
60 Komentarze
3 minut czytania
Antypolska reprezentacja TVP na Konkursie Eurowizji

Na konkursach piosenkarskich już nie raz Polskę reprezentowały różne badziewia. W poszukiwaniu sposobu odnarodowiania Polski tym razem sięgnięto po tzw. “słowianizm”. Teraz Polacy to już nie Mazowszanie, Kurpie czy Ślązacy a “Słowianie”.

0


 

Słów brakuje na łotrów i sprzedawczyków którzy tysiącletnią tradycję polskości , bogatą wielością kultur regionalnych usiłują w ramach planu wynarodowiania Europy i tworzenia Międzynarodówki Brukselskiej przefrymarczyć na jakiś ” słowianizm”.

Na 59.Konkursie Piosenki Eurowizji, organizowanym w Kopenhadze Polskę reprezentować ma jakiś polsko- rosyjski produkt z piosenką mówiącą o tym że Polacy to Marsjanie pardon Słowianie, ale to na to samo wychodzi.

 

 

Zauważyliście, że od 25 sekundy tańczące i kręcące się w kółko panienki robią to nie w takt polskiej muzyki ale pod ruskie  czy ukraińskie dyktando.

I to podobno ma przypominać najsłynniejszy na świecie Zespól Pieśni i Tańca Mazowsze?

Jak gra i tańczy polski zespół, na czym polega polska tradycyjna kultura? Zobaczcie:

Żaden tam Donatan  { Przez siedem lat wychowywany w Taganrogu na obszarze ówczesnego ZSRR (obecnie Rosja, region rostowski)} ani jakieś tam Cleo czyli ni pies ni wydra.

Polskę powinni reprezentować Polacy z krwi i kości, z polskim sercem napełnionym po brzegi patriotyzmem.

Tenże Lewiatan czy jak mu tam  w wywiadzie dla tygodnika „Wprost” z listopada 2013 roku muzyk deklaruje się jako wyznawca religii słowiańskiej, czyli rodzimowierstwa. Jednocześnie twierdzi, że: “Kościół w Polsce to ambasadorstwo na rzecz zupełnie obcej kultury”.

PS. Kościół dzięki któremu przetrwało państwo polskie i polska tradycja narodowa według jakiegoś “palanta” jest ambasadorem obcej kultury?

Teraz zaczynam rozumieć skąd się bierze na polskich portalach ( tzn. raczej na portalach które prowadzą sabotaż w Polsce)  rozmaite badziewie promujące “słowiaństwo” i takież sekty religijne.

Krytycy Donatana (m.in. komentator portalu hiphopowego GlamRap.pl Kaaban, publicyści „Gazety Polskiej”: Piotr Lisiewicz, Wojciech Mucha, Samuel Pereira, publicysta dwumiesięcznika „Polonia Christiana” Eugeniusz Kosiński), opierając się na jego twórczości i wypowiedziach, zwracali uwagę, że zachwala m.in. Armię Czerwoną, propaguje panslawizm, pogaństwo i satanizm,oraz promuje komunistyczne symbole: sierp i młot.(http://pl.wikipedia.org/wiki/Donatan)

I co  ” Slowianie” ? Zadowoleni jesteście z takiego swojego przedstawicielstwa? Ja jednak zdecydowanie pozostanę Polakiem, katolkiem a nie jakimś bliżej nie określonym “słowianinem”.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758