POLSKA
Like

Antypolska mitologia marca’68. Część VII

25/06/2018
2066 Wyświetlenia
1 Komentarze
13 minut czytania
Antypolska mitologia marca’68. Część VII

Część VII POPULACJA ŻYDOKRACJI .pl 1968-2018   Jak wstępnie naświetlono w części VI-stej, celem mitologii „emigracji prześladowanych żydów’68” było i jest stworzyć wobec rdzennych  tubylców (Polaków) fałszywy wizerunek rzekomo polskiego pochodzenia, trzymających  władzę „elit” ,czyli kamuflaż dla istniejącego stanu faktycznego. A teraz przechodząc do tych odgórnie utajnionych konkretów: jaka była wtedy w 1968r  i  jest obecnie  podstawowa prawda o wielkości owej uprzywilejowanej ponad Polakami owej etnicznej populacji? Otóż szacunkowa POPULACJA tzw. ŻYDÓW W PRL W ROZWAŻANYM OKRESIE ,JUŻ NA POCZĄTKU DRUGIEJ POŁOWY LAT SZEŚĆDZIESIĄTYCH (1966 r) PRZEKROCZYŁA 1,8 MILIONA OSÓB ! Konkretne szczegóły przeprowadzonej rzetelnej , szacunkowej analizy ilościowej  zawarto tutaj:   https://3obieg.pl/mitologia-skali-holocaustu-i-jej-rola-w-zatajeniu-rozmiaru-ludobojstwa-w-prl   Tak więc, ów wyjazd’68 na emigrację 12 000 tyś tzw. Żydów z , nie dotyczył nawet całego 1% […]

0


Część VII

POPULACJA ŻYDOKRACJI .pl 1968-2018

 

Jak wstępnie naświetlono w części VI-stej, celem mitologii „emigracji prześladowanych żydów’68” było i jest stworzyć wobec rdzennych  tubylców (Polaków) fałszywy wizerunek rzekomo polskiego pochodzenia, trzymających  władzę „elit” ,czyli kamuflaż dla istniejącego stanu faktycznego.

A teraz przechodząc do tych odgórnie utajnionych konkretów: jaka była wtedy w 1968r  i  jest obecnie  podstawowa prawda o wielkości owej uprzywilejowanej ponad Polakami owej etnicznej populacji? Otóż szacunkowa POPULACJA tzw. ŻYDÓW W PRL W ROZWAŻANYM OKRESIE ,JUŻ NA POCZĄTKU DRUGIEJ POŁOWY LAT SZEŚĆDZIESIĄTYCH (1966 r) PRZEKROCZYŁA 1,8 MILIONA OSÓB !

Konkretne szczegóły przeprowadzonej rzetelnej , szacunkowej analizy ilościowej  zawarto tutaj:

 

https://3obieg.pl/mitologia-skali-holocaustu-i-jej-rola-w-zatajeniu-rozmiaru-ludobojstwa-w-prl

 

Tak więc, ów wyjazd’68 na emigrację 12 000 tyś tzw. Żydów z , nie dotyczył nawet całego 1% (słownie: niecałego jednego procenta) całości owej etnicznej populacji żyjącej w okupowanej obok Sowietów także przez NICH, Polsce !

A idąc dalej z biegiem lat, robi jeszcze ciekawiej :uwzględniając tylko przedwojenny wskaźnik przyrostu naturalnego Żydów 22% na 10 lat, na progu transformacji w II PRL, POPULACJA OWEJ MNIESZOŚCI ETNICZNEJ W 1990 r PRZEKROCZYŁA 3 MLN OSOBNIKÓW , A PO DALSZYCH TRZECH DZIESIĘCIOLECIACH CO NAJMNIEJ DOCHODZI LUB NAWET PRZEKROCZYŁA 5 MLN ![1]

szczegóły analizy ilościowej tej populacji  w II PRL także zawarto  tutaj:

https://3obieg.pl/mitologia-skali-holocaustu-i-jej-rola-w-zatajeniu-rozmiaru-ludobojstwa-w-prl

 

Prawidłowość tego szacunku współczesnej populacji owych podszywających się za Polaków , Chazarów -tzw. Żydów przekraczającą 5 milionów Polsce , potwierdza kolejna przeprowadzona na bazie innych źródeł niż poprzednia, rzeczowa kalkulacja którą zamieścił bloger Wawel:

 

http://wawel.neon24.pl/post/140261,ilu-zydow-jest-dzis-w-polsce-ukryte-zycie-polskiej-diaspory

 

I TO NAJWIEKSZĄ TAJEMNICA I NAJBARDZIEJ SKRYWANY SEKRET ŻYDOKOMUNY I-szej , TAK JAK ŻYDOKRACJI II PRL KRYJĄCEJ SWE OBLICZE JUDEPOLONII POD BAŁAMUTNYM SZYLDEM „III RP”. !!!

Nie jest to żadna teoria spiskowa. To jest antypolska praktyka spiskowa. Dowody na to wzięte z codziennego życia można sypać jeden po drugim ,ale tu poprzestanę, na dwóch oczywistych potwierdzających ten stan rzeczy:

Dowód pierwszy:

Gdy kończył się I PRL (przy populacji 40 mln w większości inwigilowanych przez urzędniczą żydokomunę PRL Polaków ,) pasożytnicza nomenklatura urzędnicza zamykała się liczbą 150 tyś osobników . A obecnie w 2018r  przy powszechności komputerów , informatyki, Internetu i zaniku notorycznego maszynopisania i zaniku wymogu powszechnej inwigilacji obywateli  , jej wielkość przy pomniejszonej ilości obywateli (38 mln.) zamiast zmaleć  do jednej piątej (30 tyś urzędników –tj. ilu urzędników wystarczało w okresie ostatniej Niepodległości)  , do 2018 wzrosła pięciokrotnie w stosunku do I PRL a 25 -krotnie w stosunku do 1939r ! 800 tyś w większości etnicznie wrogich nam urzędniczych pasożytów zawłaszczających państwo!

Wytłumaczenie tego wzrostu liczbowego  jest banalnie proste. Od uwłaszczenia się żydokomuny majątkiem narodowym (tzw transformacja ustrojowa 1989),  po stan obecny przybyło ICH co najmniej 2 miliony populacji. A 30% tej liczby (procent pracujących a nie dorastających) , to akurat liczba owych dodatkowych 600 tyś biurw tego pochodzenia jaka w międzyczasie przybyła , na urzędowych etatach. To judejsko-sowieckiego pochodzenia mafia urzędnicza, która istniejąc samozwańczo, utrzymuje się z lichwy podatkowej, jaką na jej rzecz są obłożeni wszyscy Polacy! Teraz już wiecie skąd ten 25 krotny ponad realne potrzeby suwerennego Państwa Polskiego wzrost urzędniczej kasty i jakie jest pochodzenie większości owych urzędniczych pasożytów?

Dowód drugi,

Każdy z nas ,was się zawsze zastanawiał gdy słyszał o nieosiągalnej dla większości z nas średniej krajowej zarobków. np. na grudzień 2017 wynoszącej 5000 PLN

https://businessinsider.com.pl/finanse/makroekonomia/srednia-placa-w-grudniu-2017-r-w-polsce-dane-gus/kcj2krx

kto z was, waszych krewnych ,znajomych tyle zarabia ? A owe podane w linku 5000 to jest średnia zarobków wszystkich w Polsce ! Średnia nas wszystkich pracujących Polaków i tych drugich ONYCH, co biorą pieniądze na etatach ! Uśredniona z sumy naszych i ICH zarobków razem.

Teraz proste zadanie logiczne . Sami wiecie ile zarabiacie ,członkowie waszych rodzin i przyjaciele. Jeżeli my Polacy zarabiamy 1000-4000 brutto ( zawyżając realia bo zdecydowana większość jest bliżej pierwszej liczby ,  średnia dla Polaków to maksymalnie 2500 brutto. A że średnia krajowa w 2017r wyniosła 5000 PLN  brutto .Tu stawiam pytanie :To ile średnio brutto dostaje co miesięcznie  każdy będący na etacie z tej 5-milionowej mniejszości, z której, na etatach pozostaje nie więcej niż 30 procent.[2] Oficjalnie ICH i nas razem, jest 38 mln. Ale  z nas zmuszona jest do pracy znacząco ponad połowa populacji.

Oszacowaliście już średnie zarobki owych etników? Póki nie rozwiążecie, to jako podpowiedź podrzucę wskazówkę z cytatu ICH minister. Tow. Bienkowska z rządu premiera -gauleitera  folka-dojcza Tuska  , określiła tę kwestię  w rozmowie ze swymi  pobratymcami dosłownie tak: „tylko złodziej ,albo idiota (nie chodziło tu o idiotę Polaka, ale właśnie o swoich  etników! ) pracuje za 6000 zł!” [3]

Podsumowując: za sprawą propagowanej odgórnie mitologii „wypędzenia’68  Żydów z Polski” mamy kolejny, jak miało miejsce podczas fałszywej „odwilży 1956”  propagandowy  kamuflaż mający raz kolejny przykryć ( tym razem za rzekomą emigracją ogółu żydowskiej mniejszości z  PRL) żydowski rodowód trwającej niezmiennie od 1945r po stan obecny AD 2018 rasistowsko-talmudyczno- sowieckiej władzy. To współczesna pasożytnicza bandycka kasta urzędnicza z głównym ośrodkiem etniczno- decyzyjnym  skumulowana w  lewobrzeżnej Warszawce. Tak samo jak ich przybrani w komunistyczne piórka  przodkowie,  robią wrogą robotę dla Polski i Polaków i tak samo są zainteresowani  ukryciem swego prawdziwego azjatyckiego pochodzenia i swego  radzieckiego obywatelstwa  czyli …defacto  braku legalnego nabycia i posiadania  polskiego obywatelstwa, a tym samym bezprawnego sprawowania państwowych funkcji urzędniczych! Stąd owa tak namiętnie współcześnie propagowana z ICH strony kłamliwa, antypolska i rasistowska mitologia o przepędzeniu Żydów z Polski w 1968r.

Dlatego też podobnie jak w przypadku wcześniejszej konfrontacji o polskie  kryto  żydokomunistycznych ,,frakcji puławskiej’’( żydo-litwackiej) i ,,natolińskiej’’ (sowieto-chazarsko-gojowskiej+ folksdojcze)  w PRL, tak między ową ,,niby –lewicą’’ a ,,niby-prawicą’’ w ,,3-ciej eRPe” z punktu widzenia nas Polaków nie ma większego istotnego znaczenia ,która z owych frakcji oficjalnie sprawuje władzę. Czy robi to  NKWD, czy UBP/ ABW, WSI/ PO czy PIS z przybudówkami , to dalej gra chamów i żydów, rozgrywająca od już 7-miu dziesięcioleci nas jak naiwne dzieci[4]! Podobnie, jak obecnie rozgrywają  to z Rosjanami, Litwinami i Rusinami wszędzie te same pochodzeniem co „nasza”, pasożytnicza ,zawłaszczająca władzę i struktury owych państw arcypasożytnicza, zawsze  wroga wszystkim tzw.„gojom”, etniczna mniejszość.

Już rozumiecie dlaczego my Polacy , 30 lat po rzekomym  „upadku komunizmu”  nadal, jak za sowieckiej okupacji,  jesteśmy pariasami[5] we własnym Kraju?!

Koniec (części siódmej )

 

E. Kościesza

[1] Liczebnością owych tzw. Żydów, obecna Polska  to niemal drugi Izrael. ( notabene obecna populacja Palestyńczyków w historycznej Palestynie to ok. 5 mln. Ponieważ rdzennych Polaków w Polsce, mimo polityki ludobójstwa i depopulacyjnej lat 1939-2015 , nadal żyje co najmniej 30 milionów! Więc aby nadal rządzić wbrew naszym żywotnym interesom, nie mogą jak Aszkenaziści z Israela pacyfikować nas na podobieństwo Palestyńczyków, Na razie robiąc krecią robotę w naszym kraju  muszą podszywać się za Polaków , (sowieckiego nadania poP-y  )

 

[2] ONI ,prowadząc rządową antygojowską politykę antyrodzinną narzucanego odgórnie ubóstwa, jak zawsze propagując aborcję  tradycyjnym terytorialnym nacjom., a tym samym narzucając ujemny przyrost naturalny. Stąd na polską parę rodziców zmuszonych oboje do podjęcia zarobkowej pracy za byle co, nie przypada nawet półtora statystycznego potomka.

Równocześnie  sami kopulują  i mnożą się na potęgę Na parę rodziców w onej populacji przypada co najmniej czworo dzieci- –  które od lat pięćdziesiątych zeszłego stulecia non stop  dostają miesięcznie nie 500+ ,ale naszym kosztem swoją średnią ICH zarobków przypada  na każdą osobę w rodzinie średnio co najmniej 5000+ .

 

[3]Przy wydatkach na płacę 95 mld miesięcznie , na ogół Polaków przypada z tej puli 42 mld PLN . Stąd średnia wypłata na każdego będącego na etacie tzw. Żyda przekracza 30 tyś PLN miesięcznie brutto!  Dlatego tow. minister  Bieńkowską , słusznie zauważyła, że spośród z jej uprzywilejowanych rodaków : „tylko złodziej albo idiota pracuje za 6000 złotych”. Warto tu dodać iż przy przekroczeniu rocznych zarobków 127890 zł brutto , wszystko ponad tę sumę pozostaje wolne od opodatkowania składką ZUS –tak się ustawiła lichwiarsko- pasożytnicza chazarska mniejszość etniczna w II PRL.

 

[4] Trzeba przyznać tu rację przedstawicielom  opcji „chamów”  tych chazarsko-sowieckiego i niemieckiego pochodzenia ,onych z Warszawki, i od TVN-u , twierdzących ,że opcja PiS-u (żydy ,w tym także te polskie- ponieważ wbrew mitologii holocaustu od 0,5 do 1 mln. żydów polskich przeżyło niemiecki Holokaust )  przekupiła za 500+,  rabowaną przez jednych i drugich obłożoną  lichwiarskim podatkami bez ograniczeń od 1947r,,  polską większość. Prawda ,jest także taka , że poza tym jednym przypadkiem 500+, Polacy żadnego realnego socjalu od naprzemiennie rządzących, czy to ze strony „chamów” czy to „żydów”, nigdy wcześniej nie otrzymali. Niestety dla nas obecne 500+ ,też jako pierwszy socjal dla Polaków od czasu „upadku komunizmu”, też nic nie zmieni , choćby dlatego że, po kolejnej szopce wyborczej ,gdy  do władzy wrócą „chamy” ,znów zostanie anulowany.

[5] Parias- członek kasty najniższej, w Indiach i Birmie z której rekrutuje się wielu robotników rolnych i służby domowej; stąd potoczne znaczenie iż   wyłącznie z racji swego pochodzenia traktowany jako wyrzutek, człowiek wzgardzony, uciśniony, nędzarz, niewolnik

0

Kościesza

Oświadczam, że wszelkie moje publikacje internetowe udostępniam wszystkim użytkownikom za darmo: każdy użytkownik ma prawo darmowego ich kopiowania, powielania w internecie i linkowania do nich bez zmiany treści . Nie wyrażam zgody na żadną inną „ochronę praw autorskich” moich publikacji w Internecie.

73 publikacje
1 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758