Komentarze dnia
Like

Antypolska manifestacja Żydów pod Konsulatem RP

19/05/2016
783 Wyświetlenia
1 Komentarze
8 minut czytania
Antypolska manifestacja Żydów pod Konsulatem RP

Polonia amerykańska została ostatnio zbulwersowana informacją, że młodzież żydowskiej szkoły średniej pod przewodnictwem rabina Friedmana urządziła w dniu 5 maja 2016r. demonstrację przed Konsulatem RP w Nowym Jorku.Uczestnicy tej demonstracji w bezczelny, niedopuszczalny sposób oskarżali Polskę i Naród Polski o Holocaust, mordowanie Żydów w „polskich” obozach koncentracyjnych, a nawet o wywołanie II wojny światowej.

0


Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Wiejska 10
00-902 Warszawa
Szanowny Pan Prezydent RP Andrzej Duda

Jesteśmy ciekawi czy biorąca udział w demonstracji młodzież żydowska wie np. o tym, że Amerykanie nie wpuścili do swojego kraju prawie 1000 Żydów, którzy przybyli statkiem z Europy na początku II wojny światowej.

Polonia nowojorska w kategoryczny sposób protestuje przeciwko temu wyrachowanemu wybrykowi szowinizmu żydowskiego, skierowanego przeciwko Narodowi Polskiemu. Ta żydowska demonstracja jest kolejnym przykładem w jaki sposób Żydzi na spółkę z Niemcami uprawiają przekłamywanie historii oraz kampanię oszczerstw przeciwko Polsce. Próbujemy zrozumieć o co chodzi w tym wszystkim i stawiamy sobie pytanie czy nie jest to przejaw żydowskiego nacjonalizmu?

Dlaczego milczy się o masowych zbrodniach popełnionych na Polakach przez żydowskich oprawców z NKWD oraz UB? Mrożące krew w żyłach sceny z przesłuchań opisuje w swoich książkach Albin Siwak, były minister do spraw związków zawodowych. Wprawdzie był on kiedyś działaczem PZPR, ale jest uczciwym i prawdomównym Polakiem. Pani Profesor Ewa Kurek, wybitny historyk z KUL’u, pisze wprost, że Żydzi nigdy nie pokażą Polski w korzystnym świetle.

Nie możemy również ignorować zbrodni popełnianych współcześnie przez Żydów na Palestyńczykach oraz przywłaszczania sobie ich rdzennych ziem! Podobnie jak przemilczania takich faktów jak np. śledztwo prowadzone przez FBI w sprawie nielegalnej sprzedaży ludzkich organów do USA przez 23 rabinów. Niestety nasze poprzednie władze nie zareagowały na te fakty w taki sposób jak zrobił to rząd szwedzki, uznając Państwo Palestyńskie.

Nasz obecny rząd powinien doprowadzić do wznowienia ekshumacji w Jedwabnem, aby wykazać kłamstwa strony żydowskiej a były prezydent Aleksander Kwaśniewski (Stolzman), który przepraszał w imieniu Polaków za Jedwabne, powinien osiedlić się w Izraelu. Wyniki tej ekshumacji mogą zadać ostateczny cios kłamstwom pseudo-historyka Grossa, które niestety firmuje nasz ZNAK, a które krytykował nawet Kardynał Stanisław Dziwisz. Nienawiść Grossa w stosunku do Polaków przybiera wręcz wymiar patologiczny.

Ciekawe gdzie w czasie wspomnianej demonstracji była Pani Konsul RP w Nowym Jorku. Czy nie powinna wyjść do demonstrującej młodzieży żydowskiej i przypomnieć jej o Judenratach lub o działalności licznych żydowskich kapo w nazistowskich obozach koncentracyjnych?! Nasuwa się pytanie czy w organizacji tej demonstracji nie maczał palców sam ambasador RP w Waszyngtonie, niejaki Schnepf, którego dotychczas nie potrafił odwołać z placówki sam Pan Minister Waszczykowski?

To właśnie Polacy spośród wszystkich narodów europejskich najczęściej ginęli za ukrywanie Żydów, czego przykładem może być rodzina Ulmów, zamordowana w bestialski sposób przez hitlerowców. Tymczasem Żydzi już od dziecka uczeni są, że Polacy ”wyssali antysemityzm z mlekiem matki.” Tymczasem prawda jest taka, że to właśnie żydowskie dzieci wysysają nienawiść do Polaków z mlekiem swoich matek. Wiele na ten temat mogłyby powiedzieć Polki służące u nowojorskich rodzin żydowskich jako opiekunki i sprzątaczki. Nawet małe żydowskie dzieci obrażają je nazywając „gojkami.”

Czy Żydzi się w końcu opamiętają? Skoro Polacy wyrządzili im rzekomo tak wielką krzywdę, to po co się do Polski pchają? My w imieniu Polonii amerykańskiej oczekujemy od naszego Rządu, aby podać do sądu wszystkich szubrawców za rozpowszechnianie nienawiści do Polaków i oczernianiu Polski a nie przyjmować ich z honorami, jak to robią żydowscy przebierańcy udający Polaków.

Oczekujemy od Pana Prezydenta RP Pana Andrzeja Dudy oraz od naszego Rządu a w szczególności od Pani Premier Beaty Szydło, Ministra Sprawiedliwości Pana Ziobry oraz Ministra Spraw Zagranicznych Pana Waszczykowskiego, że:

1. Zabiorą Żydom zasiłki wypłacane z naszych podatków za rzekomy udział w Holokauście, z którym my Polacy nie mieliśmy nic wspólnego.

2. Czas zażądać od Niemców zwrotu poniesionych dotychczas kosztów odszkodowań, płaconych przez nas, zamiast prawdziwych agresorów, czyli nazistowskie Niemcy.

3. Zażądać od Niemców miliardowych odszkodowań za poniesione przez Polskę w czasie II wojny światowej straty. Już najwyższy czas, aby świat otrzymał dowody na niewinność Polski!

Miejscowi polonijni działacze, tacy jak Janusz Sporek oraz Witold Rosowski z Solidarni 2010 organizowali już demonstracje przed konsulatem Niemiec w Nowym Jorku, za co im chwała, ale teraz powinni zgromadzić polonijnych demonstrantów przed ambasadą Izraela w Nowym Jorku, którzy będą protestować przeciwko szkalowaniu Polski przez Żydów. My wszyscy chętnie weźmiemy w tym udział. Dlaczego dotychczas obydwaj milczą? Szczególnie apelujemy do Pana Janusza Sporka, który co niedzielę chodzi do polonijnego kościoła Św. Stanisława Kostki na Greenpoincie i przyjmuje tam komunię, aby zademonstrował swoje przywiązanie do wartości polskich i katolickich, organizując demonstrację przed konsulatem Izraela.

Niestety, ale dotychczas obydwaj panowie również nic nie zrobili, aby przeciwstawić się miejscowym „szkodnikom” wśród Polonii nowojorskiej, którzy niszczą polonijne organizacje takie jak Centrum Polsko-Słowiańskie (Pani Prezes Bożena Kamińska*) oraz Polsko-Słowiańska Federalna Unia Kredytowa (Pan Krzysztof Matyszczyk, którego członkowie chcą pozbawić funkcji społecznej Prezesa w oparciu o wyrok Sądu). Ubolewamy również nad tym, że Pan Prezydent Andrzej Duda spotkał się ze skorumpowaną Radą Dyrektorów Polsko Słowiańskiej Unii Kredytowej na Greenpoincie w maju 2015 roku, co uznali oni za rodzaj wsparcia i wykorzystują obecnie jako reklamę w czasie wyborów do władz Unii. Chcielibyśmy nadmienić, że informowaliśmy Biuro Pana Prezydenta o mafijnej grupie Prezesa Krzysztofa Matyszczyka. Pan Prezydent Andrzej Duda otrzymał również te kompromitujące Prezesa Matyszczyka materiały w czasie swojej wizyty w USA w ramach prezydenckiej kampanii wyborczej. Podobne materiały dotyczące Krzysztofa Matyszczyka otrzymał również Pan Minister Antoni Macierewicz w czasie swojego spotkania z Polonią w Clerk (New Jersey).

Polonia nowojorska oczekuje odpowiedzi od najwyższych władz polskich w tej bulwersującej sprawie.Tym bardziej, że Pan Prezydent Andrzej Duda i Rząd Polski obiecał ścigać tego typu kłamliwe przestępstwa i oczernianie naszego kraju na świecie prze stronę żydowską.

Z poważaniem:
Polonia Nowojorska
kontakt: polcontra@wp.pl

Inne zapisy autora:

0

Wiadomosci 3obieg.pl
Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816