Komentarze dnia
Like

Antyrodzinna polityka w Polsce od 89 roku do dzisiaj

23/10/2016
856 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
Antyrodzinna polityka w Polsce od 89 roku do dzisiaj

Polityka antyrodzinna w Polsce jest w dalszym ciągu aktualna. czyli w ramach wysokich rodzinnych ubezpieczeń trzeba wprowadzić w Polsce dla wszystkich dzieci, leki i leczenie bez opłat.

0


Nie popieram PiS, ale 500+,jest ograniczoną kopią systemu z Francji. Jest małą uwerturą do zmian. Brakuje jeszcze zniesienia  zakazu  aktualnego od 89 w Polsce?

Tak.

Polityka antyrodzinna w Polsce jest w dalszym ciągu aktualna. czyli w ramach wysokich rodzinnych ubezpieczeń  trzeba wprowadzić w Polsce dla wszystkich dzieci, leki   i leczenie bez opłat.

 

Tak  jak to jest aktualne we Francji,w Szwecji,w Niemczech,w Szwajcarii,Belgii, Austrii. 500+ to jest inwestycja nie tylko w pewną, ograniczoną grupę rodzin z dziećmi  ale i  inwestycją   dla gospodarki w Polsce,  gdyż 500+ znikają przy zakupach(opodatkowanych)i   przy zakupie leków z cenami zachodnimi.

 

Powtarzam.

W Polsce w dalszym ciągu ma miejsce tania produkcja a pensje są bardzo małe przy cenach zachodnich.

Operacje chorych dzieci są w Polsce od 89 do dzisiaj z powodu wysokich kosztów kategorycznie odrzucane przez NFZ i Senatorów w Polsce.

Panie Marku,(krytycy do mnie )to jest kłamstwo.”W Polsce, wszyscy mają dostęp do odpowiedniej opieki zdrowotnej.” Bzdura i oszustwo-odpowiadam.

 

Dzieci gdy zachorują i potrzebują ,przykładowo operacji w klinikach,w  szpitalach są skazane ,przez potworny ,makabryczny ,sadystyczny, perwesyjny System Służby Zdrowia na śmierć.

Zaznaczam, że nie atakuję polityków od pseudo lewicy do pseudo prawicy,czy popisowych frakcji.Wiem,że za takie opinie w Polsce,zamyka się ludzi w więzieniach.

 

Nie atakuję wyborców czy prokuratury ,prawników.Nikt mi nie płaci za protesty.

 

Za takie opinie,lewica, ta wyjątkowo  realna,przykładowo w Niemczech jest na wolności, gdyż ich życzenia zostały spełnione przez koncerny i kartele.

Pytania jak „Na co rodziny przeznaczają pieniądze z programu?” są fikcją medialną i absurdalne.Zwłaszcza przy wzrastających kosztach za wodę,energię elektryczną,za zboże,za żywność i oczywiście za transport w Polsce.

Koszta nawet za wynajmowanie mieszkania są znacznie większe w  Warszawie,Poznaniu,Katowicach,Krakowie,Wrocławiu anieżeli….w Berlinie.

 

Dodam.

W Polsce zachodniej rodziny nawet zrezygnowały z 500+ gdyż jak są ubezpieczone (350 Euro miesięcznie)w państwowych Kasach Chorych, przy granicy,w Niemczech. Mają dla Wszystkich Dzieci Kindergeld,leki bez opłat….

Niemcy poprzez makabryczną sytuację dla Rodzin w Polsce, mają gigantyczne zyski z mieszkańców Polski,w Polsce, przy granicy z Niemcami.ZUS traci.

 

Każdy kto potrafi liczyć, w Polsce,zachodniej,  wie,  że perfidny zakaz do 89, PiS nie zmieni. Tak jak nie zmieni,kwoty wolnej od podatku,która przy granicy ,w Niemczech,wynosi dla rodziny minimum 17.304 Euro rocznie.Dla osoby samotnej…2016 – 8.652 Euro.Przy przeciętnych zarobkach…pracownika czy urzędnika.Pomijam firmy.Nawet „jedno-osobowe” firmy mają 24.500 Euro rocznie bez podatku.

Nikt nie zatrzyma mieszkańców Polski, emigrantów z Ukrainy, uchodzców w Polsce.W dalszym ciągu trwa dramatyczny exodus. nad czym osobiście ubolewam.Emigranci z Ukrainy, z krajów muzułmańskich traktują Polskie państwo jako tranzyt do EU,do Berlina,do Hamburga,do Amsterdamu,do Rzymu.
Czy 500+ zatrzyma exodus?
Nie.
Czy znakomita ustawa zabraniająca odbierania dzieci,podpisana przez Prezydenta Polski,zatrzyma exodus?
Nie.
Czy nastąpi repolizacja mediów w Polsce?
Nie.
Czy firmy sprzedające wodę pitnę będą państwowe z przyjaznymi cenami za wodę?
Nie.
Czy PiS poprosi Rosjan,o 2-3 letnie „rabaty” dla cen gazu, ropy, energii dla mieszkańców w Polsce?
Nie.
Czy ceny żywności w Polsce,zostaną  zamrożone(wzrastają do stycznia 2017?
Nie.
Czy import zboża,węgla z Ukrainy,pomimo embarga Ukrainy przeciw Polsce,zostanie zatrzymany?
Nie.
Czy PiS zniesie embargo przeciw Rosji?
Nie.
Czy makabryczny zakaz od 89 roku do dzisiaj przeciw następnemu pokoleniu będzie zlikwidowany?
Nie.
Czy będą protesty wszystkich partii w Polsce,przeciw makabrycznemu systemowi Służby Zdrowia w Polsce?
Nie.Oprócz jednej partii,której członków zamyka się w więzieniach w Polsce.Niestety,członkowie tej partii,boją się terroru w więzieniach w Polsce 2016.

Wszystkie partie,w Polsce oprócz jednej w Polsce,wyrzucają ludzi,mieszkańców obywateli Polski…z Polski.
Powtarzam.Nawet obywatele Polski,z Izraela,z polskimi paszportami,nie będą żyć w Polsce.Państwa, którego administracja jest za selekcją następnego pokolenia.
Sorry..Wystarczy.Dziękuję za uwagę.

P.S.Takie dzieci ,jak na zdjęciu    nie    mają    szans  w Polsce 2016/2017. Są ratowane w Berlinie i w Eberswaldzie.

RCP ROLLEI

RCP ROLLEI

Inne zapisy autora:

0

MarekLipski
MarekLipski http://wpolsce.biz

41 publikacje
9 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816