POLSKA
Like

Andrzej Olechowski – ” Kompromitacja Platformy Obywatelskiej” stała się faktem

15/03/2021
844 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Andrzej Olechowski, jeden z założycieli Platformy Obywatelskiej, nie zostawił suchej nitki na tej partii. Jak wykazywał, PO nie tylko nie ma klarownego planu na przyszłość, ale i jej politycy pozostawiają wiele do życzenia.

0


Andrzej Olechowski, jeden z założycieli Platformy Obywatelskiej, nie zostawił suchej nitki na tej partii. Jak wykazywał, PO nie tylko nie ma klarownego planu na przyszłość, ale i jej politycy pozostawiają wiele do życzenia. Borys Budka nie ma w sobie entuzjazmu, Rafał Trzaskowski rozczarował swoją postawą, a nawet sam Donald Tusk „nie ma nic ważnego do powiedzenia” – podaje prasa. Nie szczędził też gorzkich słów Rafałowi Trzaskowskiemu, podkreślając, że był rozczarowany tym, jak podszedł do swojego wyniku w wyborach prezydenckich.

Ja rozumiem to stwierdzenie i się z nim zgadzam. Programu nie mieli , nie mają i nigdy nie będą mieli. Żeby taki program ułożyć , to w skład ich mafii POpaprańców musieliby wejść osobnicy myślący , a w tej mafii takich nie ma. Tak więc nie mając osobników myślących , jedyne co można o tej bandzie powiedzieć to , że mają osobników kradnących . Bo żeby w 8 lat złodziejskich rządów ukraść Polakom 400 mld złotych to trzeba przyznać , że w złodziejskim fachu są mistrzami . I dlatego nigdy więcej nie powinni dorwać się do władzy. Należy im to uniemożliwić.

Olechowski powiedział to co od dawna wie cała Polska . PO nie ma ani programu , ani lidera . I gdyby w najbliższym przewidywalnym czasie doszła do władzy Platforma byłaby to katastrofa dla polskiej gospodarki .To jest partia wroga Polsce raczej sprzyjająca Niemcom.

Sam Budka – czyżby faktycznie był to prawnuk Gomułki ?  (Gomułka miał syna o nazwisko Strzelecki, który z kolei miał córkę a ta córka urodziła Borysa Budkę ) –takie informacje można przeczytać w internecie. Cóż można od niego wymagać, tego samego co od towarzysza Wiesława i jego postawy w czerwcu 1956 roku oraz grudniu 1970 roku. A sama PO jak PZPR ? tyle podobieństw ?

Platforma Obywatelska, jak można zobaczyć w mediach, ma jeden program – szkodzić Polsce jak tylko się da za granicą i w zadymach ulicznych. Przykłady tego mamy na co dzień. Tusk, Lempart, Eurodeputowani, Posłowie PO i ich czyny w bezpardonowym ataku na wszystkie narodowe świętości, byle zdobyć władzę – taki mają program te narodowe szkodniki. Polacy już o tym wiedzą i w każdych wyborach wybierają narodowe świętości, patriotyzm, wybierają PiS. I tak trzymać.

 

Żródło :

https://niezalezna.pl/370075-trzaskowski-rozczarowal-tusk-nie-mowi-nic-waznego-to-slowa-olechowskiego-odpowiadaja-internauci

.

0

dziennikarzobywatelski http://simplesite.com

Dziennikarstwo jest moją pasją.

80 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758