POLSKA
Like

Andrzej Duda chodzi na krótkiej smyczy Izraela

11/03/2015
1161 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
Andrzej Duda chodzi na krótkiej smyczy Izraela

Do europarlamentu trzeba wysuwać poważnych kandydatów, to znaczy doświadczonych polityków, ekspertów, intelektualistów, takich który będą potrafili tam błysnąć, będą wiedzieli, w którym kierunku działać. My taką ekipę wysunęliśmy – powiedział prezes PiS*

0


mafia

Pan Andrzej Duda wie w którym kierunku działać

 

 

Do europarlamentu trzeba wysuwać poważnych kandydatów, to znaczy doświadczonych polityków, ekspertów, intelektualistów, takich który będą potrafili tam błysnąć, będą wiedzieli, w którym kierunku działać. My taką ekipę wysunęliśmy – powiedział prezes PiS* 

 
Jaką “ekipą”  jest formacja PiS w Europarlamencie  przekonaliśmy się 17.12.2014 podczas głosowania nad rezolucją o uznaniu państwa Palestyńskiego.
Za uznaniem państwa Palestyńskiego przez Unię Europejską  glosowało 498 posłów, przeciw 88, a wstrzymało się od głosu 111.
Wszyscy europosłowie wywodzący się z PiS głosowali przeciw rezolucji bądź też wstrzymali się od głosu
Przeciwko rezolucji Parlamentu Europejskiego głosowali: Ryszard Czarnecki, Andrzej Duda (kandydat PiS na prezydenta RP), Anna Fotyga (b. szefowa polskiego MSZ), Dawid Jackiewicz, Marek Jurek, Karol Karski, Zdzisław Krasnodębski, Tomasz Poręba oraz Kosma Złotowski.
Wstrzymali się od głosu: Beata Gosiewska, Marek Gróbarczyk, Zbigniew Kuźmiuk, Ryszard Legutko, Stanisław Ożóg, Bolesław Piecha, Kazimierz Michał Ujazdowski, Jadwiga Wiśniewska, Janusz Wojciechowski.**
Jak widać wśród głosujących przeciw rezolucji był pan Andrzej Duda – kandydat na prezydenta RP z ramienia PiS.
I tu dla mnie zaczyna się problem.
Pana Andrzeja Dudę,  podobnie jak i innych europosłów na to stanowisko rekomendował pan Kaczyński.
Ten sam,  który jeszcze nie tak dawno mówił ” Potrzebna nam jest wolność” ” Jeśli chcemy być Polakami to musimy być ludźmi wolnymi” Bycie Polakiem oznacza bycie człowiekiem wolnym” itp.
Wygląda na to, że europosłowie tej samej partii, której Prezes  w swoich przemówieniach odmienia słowo “wolność” przez wszystkie przypadki jakie można znaleźć w języku polskim,  odmawiają  jednocześnie prawa do wolności narodowi Palestyńskiemu.
Co powiedział by Dąbrowski, Puławski, Kościuszko, Bem i wszyscy inni walczący o wolność narodów na całym świecie słysząc,  że przedstawiciele drugiej co do wielkości partii reprezentującej Polaków głosują przeciw prawu innego narodu do wolności i posiadania własnego państwa ?.
Do tego głosują wbrew woli przeważającej większości europarlamentarzystów która to prawo uznaje!
Prawo i Sprawiedliwość wie w jakim kierunku działać  . Wiemy już że podczas głosowania nad rezolucją o uznaniu państwa Palestyńskiego działa w przeciwnym kierunku niż Unia Europejska. Pozostaje odpowiedzieć na pytanie  o jakie prawo i jaką sprawiedliwość zabiega PiS ? Bo że “wolność”  to tylko slogan w waszych ustach  wykazaliście już panowie swoim głosowaniem.  * http://wiadomosci.onet.pl/kaczynski-pis-ma-powaznych-kandydatow-do-pe-polsce-potrzebna-zmiana-wladzy/rkxse
** http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz%2Fkandydat-pis-na-prezydenta-przeciwko-niepodleglosci-palestyny#

http://www.radiownet.pl/publikacje/pan-andrzej-duda-wie-w-ktorym-kierunku-dzialac

 

 

Dlatego też ten piesek lobby żydowskiego i jego Przedsiębiorstwa Holocaustu bardzo się denerwuje, kiedy Polacy zadają mu niewygodne pytania, w których zaraz wychodzi na jaw, że ten swojej stolicy bynajmniej nie ma w Warszawie, lecz daleko poza granicami Polski w Tel-Awiwie.

 

 

https://

 

 

P.S. Notka ta pierwotnie została wczoraj przed północą opublikowana na Salonie24 ( http://rajan.salon24.pl/636125,andrzej-duda-chodzi-na-krotkiej-smyczy-izraela ), gdzie tamtejsza PO-PiS’owska administracja ją zadaniowo ocenzurowała, co dobitnie świadczy o tym, że Duda jest po prostu z resztą Kaczolandu integralną częścią tego okrągłostołowego systemu, gwarantującą Partii Obłudy utrzymanie się u władzy na kolejną dekadę – dlatego musimy sobie zdać sprawę, że aby obalić ten Magdalenkowy układ Kiszczaka i Michnika/Szechtera oraz TW Bolka, to bez wywalenia na śmietnik historii Kaczystowskiej żydokomuny (działającej w pełnej symbiozie z POstkomuną) nie uda Nam się tego dokonać, jako że Jarosław K. ma po prostu za zadanie z pozycji “kontraktowej opozycji” ochraniać tą antypolską zmowę.

 

 

salon24_cenzura_knebel

Inne zapisy autora:

0

PaleoLibertarianin
PaleoLibertarianin

Antypartiokracyjny minarchista - chrześcijański libertarianin

29 publikacje
64 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758