SPOŁECZEŃSTWO
Like

Andersen antycypował

03/06/2017
1093 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
Andersen antycypował

1 czerwca 2017 roku Sejm, zgodnie z tradycją, opanowały dzieci. Również ich wystąpienia oznaczają kolejny lament „totalnej opozycji”.

0


Czerscy jak zwykle rozpoczęli narzekanie:

 

Płomienne przemówienia nastolatków dotyczyły przede wszystkim krytyki Unii Europejskiej, Platformy Obywatelskiej, „Gazety Wyborczej”, środowiska LGBT i uchodźców. Zaczęło się jednak od tego, że młoda „opozycja”, która od tygodni kwestionowała m.in. wybór tematu obrad, próbowała wnieść do sali plenarnej gwizdki. Chciała w ten sposób zaprotestować, ale gwizdki zostały jej zarekwirowane. Nie ostudziło to emocji. Młodzi w czasie przemówień kolegów skandowali np.: „Lech Wałęsa!”, inni odpowiadali im: „Precz z komuną!”.

 

„Sądzę, że Unia Europejska musi być zniszczona” – to zdanie padało najczęściej. Jeden z młodych posłów podarł nawet wydrukowaną na kartce flagę UE. Kolejni młodzi posłowie powtarzali jak mantrę: „Po dyktacie Związku Radzieckiego dostaliśmy się pod dyktat Unii Europejskiej”. Inni nazywali Unię „rzeszą europejską”.

– Europę zalewają hordy nielegalnych imigrantów. Unia Europejska grozi nam sankcjami, bo nie chcemy ich przyjąć – mówił poseł Jakub Szostek, który kilka dni przed posiedzeniem wziął udział w szkoleniu organizowanym w Warszawie przez europosła Janusza Korwin-Mikkego.

– Liberalny maszynista w białym kołnierzyku prowadzi pociąg o nazwie „Europa” w przepaść. To takie organizacje jak Młodzież Wszechpolska i Ruch Narodowy przyniosą odrodzenie. Czołem wielkiej Polsce! – dodał poseł Franciszek Kowalczyk.

– Rząd PO trudno nawet nazwać polskim, prędzej niemieckim – komentował Jan Kostrzewski.

.

http://wyborcza.pl/7,75398,21896600,dzien-dziecka-w-sejmie-czyli-mlodziez-nasladuje-doroslych.html

 

Używany od dłuższego czasu jako chłopak do bicia niewygodnych dla lewicy Kuba Noch (ein mal) na polskojęzycznym portalu natemat łka niczym nastolatka:

 

Porzućcie wszelkie nadzieje na to, że w przyszłości polska polityka zmieni się na lepsze. Raczej porzućcie też nadzieje na europejską przyszłość Polski. To, co może czekać Polaków w nie tak odległej przyszłości pokazała dzisiejsza XXIII sesja Sejmu Dzieci i Młodzieży.

 

http://natemat.pl/209395,ue-musi-byc-zniszczona-to-goraco-oklaskiwane-przemowienie-z-sejmu-dzieci-i-mlodziezy-nie-wrozy-polsce-nic-dobrego

 

Kolejne łzy lewica wylała tutaj:

 

1 czerwca w Sejmie w tym roku był wyjątkowo przygnębiający. Zamiast rozważań na temat realnych problemów, zobaczyliśmy powielenie podziału, który widzimy na co dzień w “dorosłej” polityce. – Od 28 lat Polską rządzą socjaliści – powiedział podczas sesji nastolatek.

(…)

 

– Żałosny twór nazywający się Unia Europejska, który – jak przystało na państwo totalitarne – reguluje dosłownie wszystko, a także odbiera Polsce prawo decyzji w sprawie przyjmowania nielegalnych imigrantów – powiedział młody poseł Krzysztof Białk. UE została również porównana do Rzeszy, a jej flaga została porwana.

 

Wypowiedź Jakuba Szostka, bardzo młodej osoby, jest tragikomkczna. – 28 lat po tzw. transformacji ustrojowej nie zmieniło się zbyt wiele. Dalej w naszym kraju rządzą socjaliści, którzy wyciągają od naszych podatników ogromne pieniadze – grzmiał.

Przykrą konkluzją są słowa Wicemarszałka Sejmu Stanisława Tyszki z Kukiz’15. – Chciałbym, żeby Sejm dorosłych wyglądał tak jak wasz i mam nadzieję, że wy to wkrótce zmienicie – powiedział. Dziś w wielu polskich domach, przy Teleexpressie, obrażanie UE i imigrantów też spotka się z aprobatą.

.

http://noizz.pl/spoleczenstwo/1-czerwca-w-sejmie-lewicowa-holota-z-brukseli-i-inne-wyzwiska-tak-wychowano-polskie/ccs67v3

 

Jeśli ktoś nie wie, albo może zapomniał – NOIZZ jest kolejną mutacją polskojęzycznego Onetu.*

 

Nie powinna więc dziwić tożsamość szlochów ze wskazanymi ciut wyżej.

 

Lewica nagle zauważyła, że młodzież oddalona jest od jej ideałów o lata świetlne. Że nie podziela uwielbienia dla „ubogacenia kulturalnego” niesionego przez często niepiśmiennych pastuchów. I że gwałt uważa za zbrodnię bez względu na to, kto ją popełnił.

prawy.pl_images_nowe_MlodziKODZdziwienie lewicy jest tym większe, że do tej pory obracała się w kręgu młodzieży socjalistycznej, a więc osób liczących sobie obecnie 60+.

 

Utrata młodego pokolenia wskazuje wyraźnie, że bez względu na wynik przyszłych wyborów władza zdobyta dzięki sowieckim tankom utracona jest bezpowrotnie. To tylko kwestia czasu w najgorszym przypadku.

 

Zaklinanie rzeczywistości poprzez uczynienie winnym stanu rzeczy Jarosława Kaczyńskiego i PiS rodzi konieczność przypomnienia pewnej baśni, która w jakiś sposób antycypowała dzień dzisiejszy nie tylko w Polsce, ale i w całej „zjednoczonej” Europie.

 

I oto cesarz kroczył już w pochodzie pod pięknym baldachimem, a ludzie na ulicy i w oknach mówili:

–         Boże, jak niezrównanie piękne są cesarskie szaty! Jaki wspaniały tren ma cesarz! Jak doskonale leży!

Nikt nie dawał po sobie poznać, że nic nie widzi, bo to by znaczyło, że nie nadaje się na swoje stanowisko albo że jest całkiem głupi. Żadna inna z cesarskich szat nie była tak podziwiana.

–         Przecież ona nie ma na sobie ubrania! – powiedziało małe dziecko.

–         Boże, słuchajcie, co mówi niewinne dziecko! – zawołał jego ojciec.

I ludzie powtarzali szeptem jeden drugiemu, co powiedziało dziecko.

–         Jakieś dziecko mówi, że cesarz nie ma na sobie ubrania!

–         Cesarz jest nagi! – zawołał na koniec cały lud.

A cesarz aż skurczył się w środku, bo uznał, że mają rację, ale pomyślał: “Muszę wytrzymać do końca pochodu”.

I trzymał się jeszcze dumniej, a szambelani nieśli tren, którego wcale nie było.

(H.Ch. Andersen – Nowe szaty cesarza)

 

 

1 czerwca 2017 roku z wystąpień dzieci w polskim Sejmie lewica dowiedziała się, ze jest naga.

 

Jedynie szambelani niosą jeszcze  tren, którego nie ma i nigdy  nie było.

 

3.06 2017

 

_____________________________________________

* Dwa lata temu tak mówiła o nim Anna Piętka, zarządzająca tym portalem:

 

Czym jest noizz? – Chcieliśmy stworzyć markę digitalową, która będzie dostarczała użytkownikowi wartościowych treści w atrakcyjnej dla niego formie. NOIZZ będzie wychodzić z treściami w jego ulubione kanały dystrybucji (np. Facebook, Snapchat, Instagram). Chcemy zaoszczędzić użytkownikowi czas wychodząc mu naprzeciw. On, w zamian za to, spędzi więcej czasu z nami – tak o projekcie mówi Anna Piętka, która zarządza zespołem NOIZZ. I dodaje, że “NOIZZ dotyka bardo szerokiego spektrum tematów m.in. newsy, rozrywka, DYI, zwierzęta, celebryci, społeczeństwo, LGBT i wiele innych! Najważniejsze jest to, żeby historie były opowiedziane w ciekawy sposób. Dlatego w naszych publikacjach wykorzystujemy dużo wstawek z mediów społecznościowych, wideo, quizów i list żeby jak najbardziej uatrakcyjnić nasze treści”.

 

http://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/czym-jest-noizz-nowy-serwis-podbija-siec-noizzpl/pdhdx00

Inne zapisy autora:

0

Humpty Dumpty
Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758