HYDE PARK
2

Amerykańska “totalna opozycja” oskarża Trumpa za huragan Florence.

12/09/2018
1253 Wyświetlenia
1 Komentarze
2 minut czytania
Amerykańska “totalna opozycja” oskarża Trumpa za huragan Florence.

Polska wzorując się nas postępującym lewactwie przejmuje z Zachodu wszystko co najgorsze. Amoralność, rap, tatuaże, aborcję, uliczne awantury i polityczne burdy, zakłócanie spotkań wreszcie oczernianie oponentów politycznych o wszelkie zło którego sama jest winna. Dzisiaj w TVP politruk z PSL obwiniał PiS o to że rolnicy tak zadłużyli się za czasów rządów PO -PSL że nie są w stanie spłacać swego zadłużenia. Za chwilę zaczną obwiniać PiS za tegoroczną suszę. Washington Post ogłosił, że Trump jest “współwinny” temu że pojawił się huragan Florence. Czy można wymyślić większy idiotyzm. Można. Przekonają się o tym i Amerykanie i my, Polacy. Głupota lewaków którzy utracili władzę jest jak “łaska boska”……. nieograniczona. Ich podłość też. Jeszcze cyklon Florence nie dotarł do lądu a WP […]

0


Polska wzorując się nas postępującym lewactwie przejmuje z Zachodu wszystko co najgorsze. Amoralność, rap, tatuaże, aborcję, uliczne awantury i polityczne burdy, zakłócanie spotkań wreszcie oczernianie oponentów politycznych o wszelkie zło którego sama jest winna.

Dzisiaj w TVP politruk z PSL obwiniał PiS o to że rolnicy tak zadłużyli się za czasów rządów PO -PSL że nie są w stanie spłacać swego zadłużenia. Za chwilę zaczną obwiniać PiS za tegoroczną suszę.

Washington Post ogłosił, że Trump jest “współwinny” temu że pojawił się huragan Florence.

Czy można wymyślić większy idiotyzm. Można. Przekonają się o tym i Amerykanie i my, Polacy. Głupota lewaków którzy utracili władzę jest jak “łaska boska”……. nieograniczona. Ich podłość też.

Jeszcze cyklon Florence nie dotarł do lądu a WP (jak GW) pisze: ” “Kolejny huragan ma zamiar uderzyć w nasze wybrzeże. Trump jest współwinny. ”

“”Jeśli chodzi o ekstremalne warunki pogodowe, pan Trump jest współwinny. Umniejsza rolę człowieka w zwiększaniu ryzyka i nadal blokuje wysiłki, aby zaradzić tym zagrożeniom. Trudno jest przypisać jedno wydarzenie pogodowe do zmiany klimatu. Ale nie ulega  wątpliwości, że to ludzie wywołują katastrofy na Ziemi – napisała redakcja tamtejszej Gównianej Wyroczni.

Zmiany klimatyczne mają miejsce,  ale jest to zjawisko globalne występujące od dziesiątek dziesięcioleci.Ale kto by na takie detale zwracał uwagę.

“Media nie uznają zasług Trumpa za uzdrowienie gospodarki, ale będą go winić za huragan.

Dokładnie tak media w Polsce traktują PiS.

Huragan Florence będzie prawdopodobnie kolejną tragedią, która dotknie miliony Amerykanów i jest obrzydliwością, gdy ludzie w mediach spróbują wykorzystać tą tragedię do ataku na prezydenta.

W Polsce wszystkiemu winien jest według “słusznych” mediów i totalnie ogłupiałej opozycji – Kaczyński a ostatnio także pan Jaki.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Pingback: Amerykańska "totalna opozycja" oskarża Trumpa za huragan Florence.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816