Bez kategorii
Like

Amerykanka broni dumnej historii Wojska Polskiego

19/01/2012
418 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Posłanka US Congress – Marcy Kaptur – broniąc honoru polskich żołnierzy, poucza ignorantów o tragicznej i dumnej historii Polski.

0


Posłanka do US Congress – Marcy Kaptur – broniąc honoru polskich żołnierzy, poucza ignorantów w Kongresie USA o tragicznej i dumnej historii Polski. Podaje ona przykłady bohaterstwa i odwagi znanych jej osobiście polskich żołnierzy, na tle historii Wojska Polskiego ofiarnie sprzeciwiającego się wrogom wolności narodów i demokracji.

 

 
Marcy Kaptur Responds to OSU Pres. E. Gordon Gee’s Disparaging Comments about the Polish Army
 
Jak widzimy, dumna ze swego polskiego pochodzenia Amerykanka, jak i patriotyczna Polonia, potrafią zrobić więcej dla Polski, niż rząd i dyplomaci MSZ mający interesy narodowe głęboko w… Vide tragedia pod Smoleńskiem –  tylko jeden z b. wielu bulwersujących przykładów. Pani Marcy Kaptur odważnie i ostro zareagowała na dyskredytującą polskiego żołnierza wypowiedź “ważnego” Amerykanina. Zrobiła to za darmo, świadomie i bez takiego obowiązku, narażając się tym samym niektórym Amerykanom. 
 
A przez Polaków wysoko opłacani karierowicze, mający psi obowiązek bronienia polskiej racji stanu, co zrobili i nadal robią?!  
 
 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Vars

Doswiadczony dlugim zyciem na Zachodzie, widze zza Atlantyku sprawy w Polsce i na swiecie czesto inaczej niz wielu rodaków.

174 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816