HYDE PARK
1

Alternatywy dla kredytów bankowych

13/09/2018
724 Wyświetlenia
2 Komentarze
3 minute czytania
Alternatywy dla kredytów bankowych

Każdy z nas ma swoje marzenia i cele, które pragnie zrealizować. Niestety, często brakuje nam środków, które moglibyśmy na to przeznaczyć. Właśnie dlatego wiele osób decyduje się na zaciągnięcie kredytu.Swoje kroki kierują zazwyczaj do jednego z działających na rynku banków, ponieważ wydaje im się, że są one jedynymi wiarygodnymi instytucjami, które mogą udzielić nam kredytów. Czy tak jest naprawdę? Przekonajmy się.

Bank nie zawsze może pomóc

Pożyczenie pieniędzy z banku bywa bardzo problematyczne. Bank bardzo często wymaga bowiem od kredytobiorców szeregu dokumentów i zaświadczeń oraz poddaje je długiej i wnikliwej weryfikacji. Wszystko to po to by zapewnić bezpieczeństwo i bankowi i kredytobiorcy. Jeśli nasza historia kredytowa nie wygląda doskonale, lub nie potrafimy wykazać zdolności kredytowej możemy spotkać się z odmową. Na szczęście, banki to nie jedyne miejsce, do którego możemy się udać. Na rynku działa bowiem wiele firm pożyczkowych, których zasady są znacznie mniej restrykcyjne.

Niewielki koszt pożyczki

Warto wspomnieć również o tym, że wbrew głoszonej, obiegowej opinii, pożyczki pozabankowe oraz prywatne wcale nie wiążą się z dużymi kosztami i odsetkami, które sprawiają, że spłata pożyczki staje się problemem. Obecnie wiele dobrych firm oferujących pożyczki i kredyty oferuje bowiem rozwiązania, dzięki którym w przypadku terminowej spłaty pożyczki nie zapłacimy ani grosza więcej. Inne zaś oferują nam naprawdę atrakcyjne warunki. Przykadem może być chociażby www.coolfinance.pl/pozyczka/SMS365.

Szybko i sprawnie

Zaletą pożyczek pozabankowych jest również fakt, że wszystkie niezbędne formalności załatwić można praktycznie od ręki. Wystarczy weryfikacja konta bankowego byś potrzebą ci kwotę mógł załatwić SMS-em. NIe wierzysz? Już dziś sprawdź propozycje jakie możesz znaleźć np. na Pandamoney.

Jak widzisz alternatywy dla tradycyjnych kredytów bankowych to nie tylko ryzykowne propozycje, które mogą obciążyć twój domowy budżet, ale również pożyczki dopasowane do twoich potrzeb, które nie zaszkodzą twoim finansom. Podstawą podczas podejmowania decyzji jest jednak znalezienie odpowiedniej, dopasowanej do ciebie oferty. Samodzielne poszukiwania bywają czasochłonne, poza tym często kończą się niepowodzeniem i niezadowoleniem klienta. Dlatego warto skorzystać z pomocy wyszukiwarek takich jak coolfinance.pl. Zgromadzenie wszystkich ofert w jednym miejscu to spora oszczędność twojego czasu. Wykorzystaj to.

Inne zapisy autora:

kampanieonline
kampanieonline

264 publikacje
1 komentarze
 

2 komentarz

  1. Pingback: Alternatywy dla kredytów bankowych

  2. Jerzy

    Ten artykuł powinien być jasno i wyraźnie oznaczony napisem REKLAMA.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217