Bez kategorii
Like

Alianse : KPP – bolszewicy , P.O. – RAŚ

06/04/2011
269 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Dla Polski pojawiło się nowe raelne zagrożenie , mogace w przyszłości spowodować dezintegrację polski. Sojusz P.O. – RAŚ zaczyna przypominać sojusz KPP – bolszewicy

0


 

W czasie wojny Polsko – Bolszewickiej w 1920 r. komuniści polscy zaprzedali się diabłu.  Na terenach zajętych przez Bolszewików w czasie gdy Polacy walczyli naśmieć i życie o swoją wolność, komuniści 30 lipca 1920 r w Białymstoku proklamowali powstanie  Polskiej Socjalistycznej Republiki Rad. Dla polskich komunistów wolna Polska była takim samym złem jak dla bolszewików, stąd wspólnota interesów. Minęło  ponad 90 lat i co , P.O. wchodzi w buty KPP tworząc alians z RAŚ , którego przywódca pan Gorzelik mówi, że nie jest Polakiem tylko Ślązakiem i przygotowany jest na „długi marsz”. Nie ma czegoś takiego jak narodowość śląska, są tylko Polacy Kaszubi, Górale, Wielkopolanie, Ślązacy itd. Mam prawo się wypowiadać na ten temat . Moja mama była Ślązaczką z Wełnowca , ojciec z Rybnika, urodzeni przed wojną. Dlaczego byli , bo już nie żyją. Ja od mojej mamy czy babci nigdy nie słyszałem , że są narodowości śląskiej , mówili ,że są Ślązakami i Polakami . Śmiali się trochę ze mnie ,że pomimo tego , że rodzice są Ślązakami ja jestem gorolem bo nie rozumie ich gwary. Podkreślam, mówili gwary nie języka. 

No i pojawił się pan Gorzelik, który ewidentnie gra na dezintegracje Polski. Chce autonomii , która jest bardzo groźna dla Polski. Proszę daleko nie szukać. W granicach Serbii było Kosowo , które miało autonomię. Teraz jest niezależnym państwem. Żeby utrzymać się przy władzy P.O. zdolna jest handlować Polską . Cena nie gra roli, celem jest tzw. koryto i robienie na złość J . Kaczyńskiemu dla którego integralność Polski jest bardzo ważną sprawą.

 

http://www.rodaknet.com/rp_szumanski_38.htm

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758