ONA I ON
Like

Akustyka ejakulacyjna

27/11/2013
588 Wyświetlenia
0 Komentarze
15 minut czytania
Akustyka ejakulacyjna

Kiedyś spotkałem się z pozornie śmiesznym, a w istocie bardzo ważnym pytaniem – jak w sensie akustycznym, facet powinien zachowywać się w trakcie kopulacji? milczeć, dystyngowanie chrząkać? pokasływać nieśmiało, a może drzeć się jak opętany wzywając Szatana? czy jęczenie nie jest oznaką zniewieścienia, nie będzie kojarzyło się z homoseksualizmem?

0


 

 

Ważne pytanie

 

To naprawdę bardzo dobre pytanie, dotyczące każdego z nas. Żeby na nie odpowiedzieć, zapuśćmy się w chaszcze naszej pierwotnej natury. To bardzo proste; kobieta mówi że wnętrze jest najważniejsze, i nawet w chwili gdy to mówi, piłuje paznokcie czy maluje oko. Z punktu widzenia psychiki wnętrze może być bardzo ważne, ważniejsze nawet niż uroda, ale w świecie który znamy rządzi pierwotna natura. Pamiętajmy że nowoczesne życie które prowadzimy, znamy od kilkudziesięciu lat. Wcześniej sławojki, krzaki, liście łopianu… nowoczesna cywilizacja to coś, co jest od bardzo niedawna. Wcześniej całe tysiąclecia panowała niepodzielnie natura, i jej brutalne prawidła. Dla niej liczy się rozmnażanie ludzi – to najważniejszy cel, przetrwać. To czy ludzie będą szczęśliwi, nikogo nie interesuje, ba! nie jest pożądane.

 

To właśnie ludzie nieszczęśliwi rozwijają technologie, głównie w postaci coraz doskonalszych metod mordowania bliźnich. Im lepsza ogólna technologia, tym więcej ludzi i możliwości ich utrzymania. Cieszy się natura – większa szansa przetrwania, nawet największy kataklizm ktoś przetrwa; w pieczarze skryty, bądź na szczycie góry. Cieszy się kapłan – więcej dziesięciny, więcej władzy nad ludźmi, a za władzę można dostać coś od polityków w zamian za głosy. Cieszy się także rząd – jest mięso armatnie do wysyłania na rzeź wojenną, by na mapie stawiać nowe chorągiewki. Cieszą wielkie korporacje – można finansować reklamy, tworzące ideał którego nijak nie można osiągnąć, co skutkuje frustracją, a także kompulsywnym zakupoholizmem; ludzie kupią wszystko, byle dorównać swemu idolowi. A że dorównać mu nie można, korporacja rośnie jak na drożdżach. Wszyscy się cieszą; tylko zwykli ludzie płaczą, wtłoczeni w tryby bezlitosnej, systemowej maszyny gdzie jednostka zawsze była i jest guanem.

 

Miłosne beknięcia

 

By kobieta przetrwała w prymitywnych warunkach, musiała mieć samca który umie polować. Ten który tworzył miłosne wiersze, złożone z chrząknięć, pierdnięć i beknięć może był miły, ale dziecko z nim oznaczało śmierć z głodu, ręki zbója bądź kogoś silniejszego w plemieniu, a także niską pozycję społeczną; dziecko byłoby na dnie hierarchii razem z matką. Gdyby kobiety wybierały głosem serca swych partnerów, ludzkość by wyginęła juz dawno temu. Niejeden facet narzeka, że kobiety lecą na gburów i chamów przy kasie; to naprawdę nie jest winą kobiety. Co my tak naprawdę mamy do gadania? pojawia się pragnienie, zalewają nas hormony, euforia, ekstaza… wolna wola człowieka to niesmaczny żart. Rządzi nami przede wszystkim instynkt, a gdy opadnie mgła skrywająca zgliszcza i pobojowisko, wtedy na scenę wkracza rozsądek.

 

Zatłuc kobietę maczugą

 

Natura wzbudza pożądanie (za pomocą hormonów) w kobiecie wtedy, gdy ta znajduje się obok silnego, tryskającego testosteronem zwierzaka. Tak stać się musiało – dzieci filozofów, marzycieli i mędrków którzy bali się ryzykować dla jedzenia i władzy, nigdy by nie przetrwały. Żyjemy dzięki temu mechanizmowi, i możesz mieć delikatnego tatę – ale Twój niknący w mrokach dziejów pra (do entej potęgi) dziad, był brutalem który jak miał zły humor, mógł kobietę zatłuc w szale maczugą. Oczywiście kobiety o tym doskonale wiedziały, więc robiły wszystko by nasz praprzodek nie udusił, nie rozbił głowy kamieniem, gdy źle przyprawione oko dinozaura doprowadziło go do furii. Kobiety wyspecjalizowały się w tym, co misie lubią najbardziej, a więc w dawaniu rozkoszy seksualnej. Natura tak działa – kobieta ma ochotę na seks przy brutalnym łajdaku, a przy wrażliwym, inteligentnym mędrku go zabiera. Kobieta nie ma tu nic do gadania. Oczywiście, gdy zaczęła się wytwarzać cywilizacja, chorowity i dziewczęcy książe miał wiele kobiet; ponieważ jego władza i pieniądze dawały przetrwanie. Ale to z woźnicą bądź zarośniętym, barczystym wojem kobieta przeżywała upojny romans; i to sperma chutliwego prymitywa, ratowała ród książęcy przed chorobami i totalnym upadkiem. Być może stąd wśród ciemnego chłopstwa brali się geniusze; młody monarcha na pachnącym wiosną sianie, brał chichoczącą Jagnę w swe potężne objęcia. Później w rodzinie tłumoków pojawiał się fenomenalny muzyk, poeta…

 

Kochasz urodę czy wnętrze?

 

Wróćmy do pytania o oprawę audio waszej bliskości; pierwotna natura w kobiecie doskonale wie, że uroda jest najważniejsza, ponieważ daje ona możliwość poznania bogacza (utrzyma dziecko) i zapłodnienia przez buca (dobre geny). Uroda sprawia, że mężczyzna się zakochuje. Romantycy twierdzą że zakochują się w osobowości, wnętrzu kobiety – to nieprawda, i wystarczy prosty, myślowy eksperyment by tego dowieść. Wyobraź sobie że Twoja ukochana nagle się postarzała o pięćdziesiąt lat. Zamiast pięknej, długowłosej dziewczyny, masz oślizgłą, cuchnącą staruszkę. Czy jej wnętrze przez tę sekundę się zmieniło? ależ skąd. A Twoje uczucia? na to pytanie odpowiedz sobie sam, chociaż znamy tę odpowiedź; miłości krucha, miłości ulotna….

 

300 wujków…

 

Uroda sprawia, że mężczyzna miło się czuje z kobietą. Tak? jasne. Im więcej tych miłych uczuć w mężczyźnie, tym goręcej, mocniej jej pożąda. To prowadzi rozpalonego hormonami samca wprost ku piekłu; narzeczeństwo, ślub, kościelniak na trzystu nieustraszonych po wódce wujków, którzy roznoszą w strzępy cały budynek… im większa przyjemność w mężczyźnie, tym większa szansa kobiety na sukces społeczny; ślub, dzieci i pozycja mężatki. Niejedna Pani która skończyłaby w mięsnym dzieląc toporkiem kurczaczki, teraz stała się mecenaską sztuki, elegantką na salonach gdzie Panie słuchają miłosnych zaklęć wierszoklety, a później go konkretnie rżną. Im większa przyjemność wzbudzana urodą w facecie – tym większa szansa na zamożne życie, na świetny start dziecka. To także wielka przyjemność, poczucie władzy nad mężczyzną… tę przyjemność i władzę daje uroda. Dlatego niemal każda kobieta spędza większość czasu na upiększaniu swego ciała; mówią o wnętrzu – bo nie chcą wyjść na osoby, które są płytkie i przyziemne. Ale takie są – i nie jest to wcale a wcale ich winą. Kobieta w życiu kocha tylko jednego mężczyznę – swojego syna. Musi tak być, by ludzkość przetrwała. Syn w oczach natury jest ważniejszy niż mąż i ojciec, dlatego po dwóch latach od zakochania natura cofa hormony zakochania (euforia i ekstaza się ulatnia), a czułość i miłość do syna trwa aż do śmierci kobiety. Tak musi być; tylko ten mechanizm umożliwił przetrwanie ludzkości. Gdyby kobieta kochała bardziej faceta niż swoje dzieci, to wszystko by się zawaliło.

 

Stać Cię na ten prezent

 

Teraz pomyśl mądrze, zatroskany o swój image w trakcie kopulacji Przyjacielu; co tej nieszczęsnej pod Tobą dziewczynie da największą przyjemność? świadomość że jest atrakcyjna, że wzbudza w mężczyźnie skrajną żądzę. Ta żądza dla kobiety oznacza władzę, nadzieję na przetrwanie, wyższą pozycję społeczną, lepszy start dla dziecka… Twoja rozkosz jest największym komplementem dla kobiety – i nie ma piękniejszego. Twój wrzask, Twój krzyk… ona nigdy go nie zapomni. W złych, smutnych chwilach opatuli się nim jak ciepłym płaszczem. Największa rozkosz kobiety, to świadomość bycia pożądaną, co da jej dziecku możliwość przetrwania – taką sytuację natura nagradza najsilniejszymi hormonami, najlepszym hajem. To co daje kobiecie szczytową rozkosz, wyrazisz swym bojowym okrzykiem. Nie musisz się z nią hajtać, robić jej dzieci… ale możesz dać jej przyjemność. Cóż w tym złego? każdy z nas lubi czuć się pożądany, atrakcyjny. Dawanie prezentów świadczy o Twojej hojności i wielkości; tylko gówniarz nie chce nic dać od siebie. Nic nie daje, nic nie dostanie, guano ma. Życie jest bezwzględne w tych kwestiach. Jeśli jestem prawdziwym facetem, chętnie daję prezenty. Bogaci dają kluczyki do mercedesa (radość za rok zamieni się w strach i wściekłość), biedni jak ja, poczucie bycia atrakcyjną. Stać mnie.

 

Biegunka na przyjęciu

 

Krzycz więc z całych sił, trzęś się… chrząkać i znacząco pokasływać możesz w toalecie u znajomych, gdy dostałeś biegunki a za ścianą nagle zapadła straszna, przeklęta cisza… to jest kobieta Przyjacielu, bądź facetem! pokaż jej jak bardzo jest super, jaka jest wystrzałowa! niech wezwą policję, niech sąsiedzi wyjdą na balkon na papierosa… niech wezwą straż pożarną i pogotowie gazowe, chłopie, to są ruchy frykcyjne, to jest życie! krzycz jakbyś na nowo się narodził, skąp się w jej przerażeniu i dygocie, smakuj bezwzględnie jej ciało – koniec chłopcze z zabawą; to jest seks bracie, to jest kopulacja, tu nie ma żartów; bierz ją tak chętnie, jak moja kia benzynę… smakuj jej całe ciało, całuj ją całą, pieszcz i ubóstwiaj każdy skrawek jej ciała… całuj, liż, gryź… złap mocno za włosy, wpij się w jej usta, niech zobaczy w Twych oczach szał samca, szał mordercy i bestii… niech drży z rozkoszy i strachu… zatop się w rozkoszy, którą daje Ci jej ciało… zaprzęgnij ją jak woła do powozu, którym chłostana powiezie Cię do najgłębszej krainy szczęścia i ekstazy; rycz, krzycz, wrzeszcz jakby obdzierano Cię ze skóry. Bądź jak protoplasta Twego rodu, opanowany miłosną gorączką w ciemnej pieczarze.

 

Precz!

 

A po wszystkim zawieź ją na laryngologię; niech przywrócą jej stracony słuch. Jeśli Twoje gardło nie jest całkiem zdarte, jeśli możesz cokolwiek mówić… nie chcę Cię znać, nie jesteś z mojej stajni. Wypieram się Ciebie! Moje chłopaki ryczą tak, że trzy tygodnie leżą pod namiotem tlenowym, a ich samice leżą w stanie śpiączki farmakologicznej. To jest seks, a nie ta gówniarzerka którą odstawiacie… bierzcie przykład ze mnie, z guru kopulacji; żadna z moich ex nie chce mnie znać. Żadna! to jest sztuka, to jest kunszt! sama myśl o mnie powoduje paroksyzmy żądzy… chyba…

 

 

———–

 

 

Zachęcam do ściągnięcia mojej książki “Co z tymi kobietami?” jako darmowego e booka KLIK. Jeśli się spodoba, zawsze można dostać ją w każdej księgarni, na terenie całej Polski. Zapraszam wszystkich serdecznie na mój fanpage KLIK, Bardzo jestem wdzięczny wszystkim tym, którzy poczuwają się do dbania o cały ten interes i go finansują KLIK.

Inne zapisy autora:

0

samiec
samiec http://www.samczeruno.pl

Mojemu ciału dano imię Marek. Przepchnięto je przez szkołę z tytułem ekonomisty. Teraz te ciało działa jako pisarz, ale kim tak naprawdę jestem, nie mam kurwa bladego pojęcia.

126 publikacje
85 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816