Bez kategorii
Like

AKT WOLI NARODU

20/10/2012
529 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Tylko wola całego narodu może w jednym akcie zlikwidować wszelkie wymuszone zobowiązania i przejąć kontrolę w kraju. Ustrój, który buduje na Woli Narodu nazywa się Demokracją Bezpośrednią.

0


petycjeonline.com/akt

 
PETYCJA DO NARODU POLSKIEGO
 
Popieram, jako Obywatel Polski w bezpośrednim akcie Woli Narodu Polskiego"volonté générale" wystąpienie z Unii Europejskiej, NATO i od wszelkich zobowiązań i regulacji prawnych, politycznych, bankowych, notarialnych po 14 października 1988 roku
 
(za wyjątkiem Polsko-Niemieckiego traktatu granicznego z 14 listopada 1990 roku między Rzeczpospolitą Polską i Republiką Federalną Niemiec, dotyczącego uznania granicy na Odrze i Nysie Łużyckiej).
 
Popieram podporządkowanie sądownictwa, władzy ustawodawczej i wykonawczej Woli Narodu Polskiego.
 
Z aktem Woli Narodu, jeśli zostanie on podpisany przez większość uprawnionych do głosowania, czyli przynajmniej przez 15 milionów głosów Obywateli Polskich, staną się wykupy bogactw naturalnych, ziemi, gospodarki, przemysłu, banków, ubezpieczeń, kultury, lecznictwa, po 14 października 1988 roku,  nieważne.
 
Sprzedaż wyżej wymienionych dóbr polskich nastąpiła nielegalnie począwszy od roku 1988 – od początków rządu Mieczysława Rakowskiego. Narzucone Polsce rządy zdrajców, podszywających się pod polskich patriotów, sprzedawały dobra należące do Narodu Polskiego bez prawdziwej legitymacji prawnej do wyprzedaży i bez ważnej autoryzacji przez Naród Polski na podstawie oszustw politycznych, a następnie wyborczych.
 
Stan zerowy Polski, umożliwi Narodowi Polskiemu zbudowanie od podstaw Ustroju Demokracji Bezpośredniej opartego na władzy Obywateli Polskich i tylko Polskich w większościowych głosowaniach suwerenów w referendach miejscowych, lokalnych lub ogólnokrajowych przy pomocy bezpiecznych, szybkich i wygodnych narzędzi sieci internetowych i intranetowych.
 
Popieram i zgadzam się z przesłaniem mojego podpisu pod tym aktem do organów Unii Europejskiej.
 

Do podpisu petycjeonline.com/akt

0

adevo

Jestem za wprowadzeniem ustroju Demokracji Bezposredniej w Polsce. Popieram wszystkie referenda lokalne na wniosek mieszkanców, rozpowszechniam terminy!! Prosze siebie i Polski nie skracac w komentarzach do 26 liter angielskiego alfabetu.

96 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758