KULTURA
Like

Akcja charytatywna dla Fundacji Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych

30/09/2015
665 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Akcja charytatywna dla Fundacji Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych

24 września 2015 roku miała miejsce premiera ekskluzywnego albumu kulinarnego ,,Szczypta Luksusu” pod redakcją Ilony Adamskiej. Dochód ze sprzedaży książki zostanie przeznaczony na działalność Fundacji Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych, która wspiera samotne mamy i kobiety w trudniej sytuacji życiowej.

0


Album jest perełką na polskim rynku wydawniczym. Autorka zebrała w nim ponad 80 przepisów najlepszych polskich kucharzy, blogerów kulinarnych i aktorów, między innymi Kasi Zielińskiej, Beaty Sadowskiej, Pauliny Holtz, Joanny Jabłczyńskiej. Obok inspiracji na wykwintne i niebanalne dania pasjonaci sztuki kulinarnej znajdą także adresy lokali polecanych ze względu na dobrą kuchnię
i unikalną atmosferę. Całość dopełnia piękna oprawa graficzna i wysokiej jakości zdjęcia.

Uroczysta premiera książki odbyła się w warszawskiej restauracji Osada. Wydarzenie zgromadziło ponad 120 osób. Imprezę poprowadził Ryszard Rembiszewski. Na scenie z góralskim repertuarem wystąpiła skrzypaczka Magdalena Szymańska oraz zespół VOCART. O właściwą oprawę kulinarną zadbał szef kuchni restauracji NAVONA.

Na scenie pojawili się także podopieczni Fundacji Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych, którzy otrzymali prezenty od licznych sponsorów współpracujących z wydawnictwem I.D.MEDIA.

Mam zaszczyt i przyjemność podziękować pomysłodawczyni projektu Ilonie Adamskiej za wspaniałą inicjatywę, wsparcie, współpracę i serce otwarte na potrzeby innych. Współpracujemy już od kilku lat, w ciągu których udało się pomóc pokaźniej grupie kobiet w trudnej sytuacji. Dostarczaliśmy paczki 

z darami do Ośrodka Pomocy Ofiarom Przemocy Domowej „DOM”, organizowaliśmy akcje motywujące do zmian w życiu oraz zajęcia komputerowe. Wszystkie te działania nie byłyby możliwe, gdyby nie hojność Partnerów biznesowych I.D.Media i zaangażowanie Ilony Adamskiej oraz jej współpracowników. Pragnę jeszcze raz wszystkim serdecznie podziękować. Życzę Wam sukcesów
i przyjaznych warunków rozwoju dla Waszych biznesów
– mówiła Wita Meczew – Bardecka, prezes Fundacji Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych.

Trzy miesiące przygotowań nie poszło na marne. Album wygląda fantastycznie. Premiera książki również bardzo udana. Cieszę się, że tak wiele osób chciało z nami świętować pojawienie się „Szczypty Luksusu” na polskim rynku wydawniczym. To wyjątkowy projekt. Pieniądze ze sprzedaży książki zostaną przekazane na szczytny cel – Fundację Sukces, która wspiera samotne mamy. Już wczoraj w trakcie eventu przekazaliśmy 6 kartonów upominków od naszych partnerów: kosmetyki, bieliznę, zabawki, słodycze, bilety do kina. Mamy i ich dzieci były zachwycone – dodała Ilona Adamska, inicjatorka projektu.

Książka ,,Szczypta Luksusu” będzie dostępna w sprzedaży od 30 września w sieci EMPIK i na www.multistore24.pl.

 

12033569_908415362586157_1371505272_n

 

12025457_908415455919481_1057770082_n

 

12087597_908415402586153_1608686967_n

Inne zapisy autora:

0

Fundacja Sukces
Fundacja Sukces http://fundacjasukces.org/

Misja fundacji - promocja kształcenia ustawicznego oraz inicjowanie i wspieranie działalności na rzecz wszechstronnego rozwoju społeczności lokalnej, jej miejsca we Wspólnocie Europejskiej i integracji z nią, a zwłaszcza działalności informacyjnej, edukacyjnej, wychowawczej, kulturalnej, społecznej i szeroko rozumianej aktywności społeczno-zawodowej, w tym również w zakresie zbliżania narodów i państw Europy Środkowej i Wschodniej. Wizja fundacji – stworzenie centrum w którym dzieci, młodzież i dorośli będą mogli stale podnosić swoje kwalifikacje oraz rozszerzać umiejętności przy minimum nakładów finansowych.

5 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816