Bez kategorii
Like

Agenci na NE?

01/09/2012
425 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Analizując wiele komentarzy pewnych osób zauważyłem propagandową linię – USA i Izrael “be”, Rosja i Putin “cacy”

0


Analizując wiele komentarzy pewnych osób zauważyłem że we wszystkich komentarzach – bardzo zresztą rozbudowanych – krytykują na całego politykę USA i Izraela, nazywając rządzących tymi krajami mafią pejsatą , żydoelity itd – ( co nota bene uważam za słuszne w wielu przypadkach).

Natomiast tam gdzie komentowane są haniebne zachowania Rosji  ( która jak wiadomo z historii NIGDY nie respektowała prawa człowieka , nie miała szacunku dla własnych obywateli trzymając masy w biedzie niezależnie od  systemu) oni dzielnie bronią niezależności Rosji – że Putin jest pomawiany , banksterzy planują ograbić Rosję ( i tak jest ograbiona przez swoich nowobogackich ) a te paskudne działania rosyjskich władz to tylko insynuacje zachodnich sprzedajnych mediów.

Co gorsza oskarżają jedyną realną opozycję w Polsce czyli PIS , że jest pieskiem tych właśnie zachodnich elit i dlatego atakuje biedną, zawsze niewinną ,chrześcijańską , walczącą o pokój Rosje :))

Do wszystkich myślących – można wymyśleć większy absurd niż to że Rosja jest gwarantem praw człowieka i pokoju ??? Historia jeszcze was nie nauczyła ?? Uczcie się historii to nie wpadniecie w te same błędy

I teraz tak : Nie każdy krytykujący USA i Izrael jest prorosyjscy i nie każdy krytykujący Rosję jest proamerykański …

Od lat widzę na forum onetu (niestety wchodzę na to badziewie – kwestia przyzwyczajenia ) wzajemne wyzywanie się w komentarzach  krytyków obu państw (bestii) od projankeskich moherów albo komuszych zdrajców .
 

Oba totalitaryzmy (USA i Izrael powoli wkraczają na tą drogę ) i Rosja  są siebie WARTE !!! Wbijcie sobie to do głowy raz k,, na zawsze.

Pamiętajcie propagandziści stosują starą sprawdzoną metodę – 80 % prawdy 20 % kłamstwa .
Ludzie uwierzą w potwierdzoną częśc prawdziwą i przyjmą 20% ewidentnego kłamstwa

To są 2 bestie – jedna z morza druga z lądu …..

Nicki propagandzistów :

Skandenberg, ,omnia

ezaw – niby katolik w poście o potrzebie dozbrojenia Polski  proponuje całkowite rozbrojenie
 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
prometeusz

Informatyk z zawodu, muzyk z zamilowania , 29 lat, Kaliszanin. Jak dziala umysl leminga w jaskini platona, czym sa obrazy na scianie i kto nimi steruje. Ale równiez , czym jest wg mnie duchowosc, religia i co prowadzi do zbawienia

21 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758