POLSKA
Like

Agata Kornhauser ma być Pierwszą Damą lewackiego Kaczolandu

23/02/2015
2302 Wyświetlenia
1 Komentarze
12 minut czytania
no-cover

  Żona Andrzeja Dudy, to Agata Kornhauser-Duda. Jest ona z wykształcenia germanistką i uczy języka niemieckiego w II liceum ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie (do tej samej szkoły uczęszczał Duda). Państwo Dudowie ślub wzięli w 1994 roku, jeszcze na studiach, gdy kandydat PiS na prezydenta Polski miał zaledwie 22 lata, a ich córka przyszła na świat przed magisterium. Żona Dudy, Agata Kornhauser-Duda jest córką Juliana Kornhausera, poety, prozaika i krytyka literackiego, tłumacza literatury chorwackiej i serbskiej, będącego profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz wiceprzewodniczącym Rady języka Polskiego. Córka Andrzeja Dudy to 19-letnia Kinga Duda. Piękna dziewczyna przyciągała wzrok fotoreporterów w czasie konwencji. Kinga jest studentką pierwszego roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, czyli poszła w ślady taty.   http://www.se.pl/wydarzenia/politycy/andrzej-duda-rodzina-zona-agata-kornhauser-corka-kinga-kim-sa-bliscy-kandydata-pis-na-prezydenta-zdj_526769.html   […]

0


żona

 

Żona Andrzeja Dudy, to Agata Kornhauser-Duda. Jest ona z wykształcenia germanistką i uczy języka niemieckiego w II liceum ogólnokształcącym im. Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie (do tej samej szkoły uczęszczał Duda). Państwo Dudowie ślub wzięli w 1994 roku, jeszcze na studiach, gdy kandydat PiS na prezydenta Polski miał zaledwie 22 lata, a ich córka przyszła na świat przed magisterium.

Żona Dudy, Agata Kornhauser-Duda jest córką Juliana Kornhausera, poety, prozaika i krytyka literackiego, tłumacza literatury chorwackiej i serbskiej, będącego profesorem Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz wiceprzewodniczącym Rady języka Polskiego. Córka Andrzeja Dudy to 19-letnia Kinga Duda. Piękna dziewczyna przyciągała wzrok fotoreporterów w czasie konwencji. Kinga jest studentką pierwszego roku prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim, czyli poszła w ślady taty.

 

http://www.se.pl/wydarzenia/politycy/andrzej-duda-rodzina-zona-agata-kornhauser-corka-kinga-kim-sa-bliscy-kandydata-pis-na-prezydenta-zdj_526769.html

 

Gdzie indziej z kolei czytamy:

 

Polacy chcą wiedzieć dlaczego teść niejakiego A. Dudy kandydata na Prezydenta w Polsce pisze utwory antypolskie

Julian Kornhauser s. Jakuba ojciec Agaty żony kandydata Dudy napisał m.in taki wiersz o pogromie kieleckim:

« A jacy to źli ludzie mieszczanie kielczanie,

żeby pana swego, Seweryna Kahane,

zabiliście, chłopi, kamieniami, sztachetami!  […]

Bóg Polaków zamknięty w obozie, w baraku

drży, gdy dzielni chłopcy z orzełkami na czapkach

dobijają dziewczynki żydowskie, rurkami, na odlew »

Ciekawe jaki wynik uzyska Duda w Kielcach, kiedy ludzie się o tym dowiedzą.

Skąd Jakub Kornhauser wziął się w Gliwicach w 1946 roku? Chcemy to wiedzieć.

 

https://rafzen.wordpress.com/2015/02/16/polacy-chca-wiedziec-dlaczego-tesc-niejakiego-a-dudy-kandydata-na-prezydenta-w-polsce-pisze-utwory-antypolskie/

 

A że doskonale przy tym pamiętamy:

 

Maria Kaczyńska przeciwko zmianom w Konstytucji odnośnie aborcji

Podczas spotkania kobiet mediów z Marią Kaczyńską w Pałacu Prezydenckim w Warszawie Monika Olejnik zaproponowała jej podpisanie apelu do parlamentarzystów, by nie głosowali za poprawkami mającymi na celu wpisanie do Konstytucji tzw. “godności człowieka od poczęcia” czy “ochrony życia od poczęcia”.

Pod apelem podpisało się wiele dziennikarek znanych w Polsce. Żona prezydenta powiedziała, że istniejący przepis Konstytucji jest całkowicie wystarczający a “życie poczęte” dostatecznie chronione.

 

http://www.lewica.pl/?id=13112

 

https://

 

Jak i samą reakcję Wiernych KK:

 

Pierwsza dama spotkała się w Pałacu Prezydenckim z dziennikarkami. Na zakończenie panie przyjęły podpisany również przez Marię Kaczyńską apel do posłanek i posłów, aby nie zmieniali dotyczącego godności człowieka artykułu 30 Konstytucji.

“Zwracamy się z apelem do posłanek i posłów, aby nie zmieniali Konstytucji w artykule 30, dotyczącym godności człowieka. Konstytucja naszym zdaniem dostatecznie chroni życie i godność człowieka” – napisały uczestniczki spotkania.

Podpis Marii Kaczyńskiej został ostro skrytykowany przez środowiska związane z Radiem Maryja. “Nasz Dziennik” nazywa apel porażającym i pisze, że pierwsza dama jest przeciw umocnieniu konstytucyjnych gwarancji dla życia. “Obrońcy życia, a także wielu parlamentarzystów, do których ten apel został skierowany, są tym głęboko zbulwersowani. Do tej pory nie znaliśmy takiego stanowiska pierwszej damy” – czytamy w “ND”.

W sprawie tej wypowiedział się również ojciec Tadeusz Rydzyk. Na antenie Radia Maryja przekonywał, że w Pałacu Prezydenckim zebrały się dziennikarki, które są “przeciw pozytywnym zmianom w Polsce”. – To, co dzisiaj się stało, to był skandal i nie nazywajmy tego inaczej, nie nazywajmy nigdy, że szambo jest perfumerią – mówił.

 

http://www.kosciol.pl/article.php?story=20070309120214707

 

https://

 

Oraz zdradzonych środowisk pro-life:

 

“Wprost”: Chce pani zostać politykiem?
Barbara Giertych: Skądże znowu!
– Ogłosiła pani list popierający antyaborcyjne zmiany w konstytucji. To polityka.
– Raczej wyraz moich poglądów.
– Czy zabieg marketingowy pani męża?
– To obraźliwa sugestia. Kiedy prezydentowa podpisała list przeciwko zmianom w konstytucji, pisano o niej: “Maria Kaczyńska”. O mnie: “żona Romana Giertycha”.

 

https://

 

– To też obraźliwe?
– Nie. Ale list podpisałam “Barbara Giertych”. Nie “żona”.
– Chce pani zaostrzenia ustawy antyaborcyjnej?
– Jestem przeciwna jakiejkolwiek ustawie antyaborcyjnej.
– Jak to?!
– Kodeks karny każe za morderstwo. Nie można tworzyć odrębnego prawa dla nienarodzonych dzieci.
– Czyli całkowity zakaz aborcji?
– Gdyby to ode mnie zależało, tak. Zabójstwo dziecka nienarodzonego powinno być karane jak zabójstwo dorosłego.
– Dożywociem?
– Tak. Aborcja to morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Czytałam opis aborcji. Najpierw miażdży się główkę dziecka. Potem wysysa kolejne części ciała, na koniec wrzuca do toalety. A przecież ten człowiek za pół roku mógłby się urodzić, za dziesięć lat wygrać olimpiadę matematyczną, a za 30 lat dostać Nobla!
– A gdy jest zagrożone życie kobiety?
– W kodeksie karnym jest pojęcie stanu wyższej konieczności.
– Kazałaby pani rodzić zgwałconej dziewczynce, gdyby była pani lekarzem?
– Lekarką. Używajcie żeńskich form. Jestem feministką.
– Żartuje pani?
– Nie. Feminizm oznacza afirmację kobiecości i troskę o prawdziwe problemy kobiet. Szkoda, że to pojęcie zawłaszczyły lewackie anarchistki.
– Na czym ten pani feminizm polega?
– Na przekonaniu, że trzeba walczyć o godność kobiety.
– Pani godność ktoś naruszał?
– Jak każdej kobiety w Polsce. Chociażby przez wszechobecną pornografię. A co z równymi szansami w pracy? Obecne prawodawstwo w ogóle nie pomaga rodzinie. Nie są rozwiązane nawet takie drobiazgi jak godny poród! Gdy rodziłam w szpitalu pierwszą córkę, czułam się, jakbym przeszkadzała lekarzom w pracy. Wiecie, ile kobiet doświadcza depresji poporodowej?
– Pani doświadczyła?
– Doświadczyłam. I bardzo mi brakowało pomocy psychologa, o której nikt u nas nawet nie myśli.

 

https://

 

– Można zmusić do rodzenia ofiarę gwałtu?
– Trzeba jej pomóc, bo gwałt to wielka zbrodnia. Ale poczęte z gwałtu dziecko jest takim samym człowiekiem jak matka. Aborcja jest dodawaniem zła do zła.

 

https://

 

– Skazałaby pani taką matkę za zabójstwo?
– A wy skazalibyście człowieka, który by zabił dziewczynkę urodzoną z gwałtu?
– To oczywiste.
– A ja bym skazała matkę, która zabiła własne dziecko.
– Żadnych okoliczności łagodzących?
– Tak jak w wypadku kobiet, które zabiją dziecko w szoku poporodowym, można złagodzić karę. Jednak lekarzy dokonujących aborcji karałabym jak morderców!
– Po co zaostrzać prawo, skoro funkcjonuje podziemie aborcyjne?
– Absolutny skandal. Prokuratura i policja powinny pilnować przestrzegania prawa. W tym wypadku tego nie robią.
– Faceci w kominiarkach mają wkraczać do ginekologów?
– Nie trywializujcie! Skoro CBŚ ściga łapówkarzy, dlaczego nie ma ścigać morderców nienarodzonych dzieci?
– Jak?
– Choćby przez stosowanie policyjnej prowokacji.
– Jest pani bardziej radykalna niż mąż!
– Różnie. Jestem na przykład przeciwko karze śmierci. On nie. Nie wiem też, czy jest sens ciągle zajmować się lustracją.
– W kwestii zatrudniania gejów w szkole też się różnicie?
– Macie dzieci? Chcielibyście, by uczył je homoseksualista?
– Tak, jeśliby dobrze uczył.
– A ja nie. Nauczyciel to nie zawód dla homoseksualisty.
– Bo nauczyciel gej będzie się rzucał na chłopców, a nauczycielka lesbijka molestowała dziewczynki, tak?
– Tego nie wiem. Wiem, że gdy homoseksualizm uznamy za normę, zgłoszą się pedofile. Tak było w Holandii. Już istnieje tam partia domagająca się legalizacji pedofiliów, a na paradach gejów mają być obecni 11-letni chłopcy!
– Pedofile to przestępcy. Nie widzi pani różnicy?
– Widzę. Ale jedno i drugie jest wbrew naturze. Rodzaj choroby.
– Gdyby się pani dowiedziała, że ktoś z nas jest homoseksualistą, udzieliłaby nam pani wywiadu?
– W ogóle mnie to nie interesuje. To prywatna sprawa, nie powód do afiszowania się.

 

http://www.wprost.pl/ar/103629/Jestem-feministka/?pg=0

 

Z tych też względów Polacy nie chcą mieć powtórki z historii:

 

olejnik

 

Pierwsza Dama musi być bowiem prawdziwą Matką-Polką, a takiej bynajmniej zdradziecki PiS Narodowi Polskiemu nie gwarantuje, stąd dlatego właśnie Duda jest przez antypolsko-okrągłostołową mediokrację faworyzowany wraz z Komorowskim i na chama propagandowo forsowany do drugiej tury, gdyż wówczas jakby Polacy nie zagłosowali, to na to samo wyjdzie (układ magdalenkowy zachowa dzięki temu swoje status quo).

 

http://jan.bodakowski.salon24.pl/629373,katolicy-wobec-kandydatury-andrzeja-dudy-w-aspekcie-jego-nie-katolickiego-stosun

 

W świetle proaborcyjno-eugenicznej deklaracji kandydata PiSu żadnemu Polakowi-Katolikowi nie godzi się popierać takich osobników z pod ciemnej gwiazdy.

Inne zapisy autora:

0

PaleoLibertarianin
PaleoLibertarianin

Antypartiokracyjny minarchista - chrześcijański libertarianin

29 publikacje
64 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Pingback: Skrajni antysemici wytykają przeszłość rodziny Andrzeja Dudy « Wirtualna Polonia

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758