POLSKA
Like

Afera wyborcza PKW jest wymierzona w CIEBIE!!

20/11/2014
1053 Wyświetlenia
5 Komentarze
8 minut czytania
Afera wyborcza PKW jest wymierzona w CIEBIE!!

Gwoli wstępu. Siła partii obecnych na polskiej scenie politycznej przez dłuższy czas, opiera się głównie na “twardym elektoracie”. Twardy elektorat to taki, który głosuje na “swoją” partie w sposób ideologiczny, bez względu na wszystko, lub dzięki temu ze dana partia umożliwia wyborcy pracę, określone zarobki (etaty rządowe). Jak zapewne wszyscy zauważyli, przykładem może być “ciemnogród”, “mohery”, “lemingi”, “etatowcy przy korycie” dzięki partii rządzącej, i ich rodziny.

0


Afera PKW jest wymierzona w zwykłego “Kowalskiego”.

 

 

W skrócie – są to różne rodzaje wyborców, którzy są zorientowani na określoną partię.

 

Jest jeszcze grupa wyborców, NAJWIĘKSZA z nich wszystkich – niezdecydowani, lub nie biorący udziału w wyborach.
W zależności od sytuacji, grupa wyborców niezdecydowanych, może być zagrożeniem dla przyszłości partii.

 

W obecnej sytuacji politycznej daje się zauważyć trend napływu wyborców niezdecydowanych do partii nazywanych Polską “prawicą”. Jak i również zmęczenie partia rządzącą, wyborców niezdecydowanych, jak i tych nie biorących udziału w wyborach. Tutaj mowa o “aferze taśmowej”, itd itp. Myślę ze jest to widoczne, i żaden zaczarowany sondaż CBOS, czy tez sondaż zamówiony przez Newsweek tego nie zmieni. Większość obywateli może i nie jest jednostkami wybitnymi, ale w końcu prymitywna propaganda każdemu się z czasem przeje.
Prawdopodobnie przekroczony został pewien limit “kitu który można wcisnąć”, partia rządząca nabroiła za wiele. Ludzie jednak pamiętają, zwłaszcza jeżeli chodzi o rzeczy proste, które obywatel zapamięta na długo, typu “kolacja z ośmiorniczkami za 1500zł”… itd.

 

Receptą na utrzymanie władzy są wybory, w których bazuje się na sile mobilizacji żelaznego elektoratu, sile której można być pewnym.

 

Która partia ma większy żelazny elektorat, odchowywany całymi latami, nie trzeba chyba wspominać. Oprócz żelaznego elektoratu na “stanowiskach/układach”, partia posiada stałą ilość elektoratu budowanego na nienawiści i strachu przed wygrana partii opozycyjnej.

 

Jednak, żeby dopuścić do wyborów opartych głównie na żelaznym elektoracie, najpierw trzeba zmienić trend napływu nowych wyborców do rzeczonej “prawicy”.
Jak to zrobić? To proste. Trzeba namówić ich do zabrania głosu w wyborach.

 

Trochę informacji – zapewne niektórzy pamiętają żartobliwą (?) akcję “zabierz dowód babci”.
Albo lemingu nie glosuj.

 

Tym razem jest odwrotnie:

 

 

Co ciekawe, na początku również nie chciano dopuścić do emisji spotu z “olewaniem“, koniec końców go wyemitowano.

 

 

Czemu to służyło?

 

Służyło napędzeniu elektoratu niepewnego/niezdecydowanego/nowego elektoratu “prawicy” do wyborów samorządowych 2014, PRZED WYBORAMI PARLAMENTARNYMI w 2015.

 

Zaraz napiszę co dalej, jednak przed tym trochę o przygotowaniu PKW do wyborów samorządowych 2014.

 

Rozpisany został przetarg, na nowy system wyborczy, w którym ze względu na warunki wzięła udział jedna firma, który ten przetarg wygrała, oferując śmieszną kwotę za wykonanie całego systemu (w 3 miesiące!).
Jaki był (jest) wynik implementacji owego oprogramowania – wszyscy wiemy. System nie działał jak powinien przed wyborami. Jednak zdecydowano się go użyć.
Przypominam, że Komorowski w 2013r odrzucił projekt zabezpieczenia systemu PKW.
Komorowski również stanął w obronie PKW Apeluję o spokój zakwestionowanie uczciwości wyborów to odmęty szaleństwa
Dlaczego stanął w obronie PKW? Być może stare powinowactwa, być może sprawy zagalopowały się za daleko, bo tutaj chodziło wyłącznie o zmniejszenie zaufania do wyborów.
Bronisław Komorowski, z jego poparciem, może sobie pozwolić na takie wystąpienia, pomimo tego, że widać niesprawność systemu wyborczego PKW. Najwyżej straci na jakiś czas 5 punktów procentowych poparcia. Stać go.
Następnie, zdymisjonowano NA POKAZ jednego z członków KBW Pierwsza dymisja po wyborczym skandalu odchodzi szef KBW. 69 lat, czas na emeryturę. Kozioł ofiarny dla krwiożerczego ludu żądającego krwi, zawsze się przyda.

 

Tyle o PKW.
Czy PKW była świadoma możliwej afery wyborczej? Prawdopodobnie tak.

 

Zostawiając już PKW w spokoju: Napędzono do wyborów samorządowych elektorat niepewny/niezdecydowany/nowy elektorat “prawicy”.
Po czym rozpoczęła się afera wyborcza, ogłoszono “możliwość manipulacji głosami”, “oszustwa wyborcze”, “PSL wygrało prawie w całej Polsce”, zwycięstwo “kandydatów nawet nie będących na liście”, “znikające głosy”.

 

Dzięki czemu…
ZAUFANIE DO WYBORÓW spadło na łeb.

 

 

Dr Parys komuś zależało na tym by wybory nie przebiegły normalnie

 

Pytanie – co zrobi “nowy” wyborca, chcący odejścia aktualnej partii “aferzystów” od władzy po “aferze wyborczej PKW”?
Dalej będzie chciał głosować w wyborach? Czy może stwierdzi, że nie warto, bo wybory są manipulowane, i jego głos nic nie da?
Sugeruje zauważyć STONOWANĄ reakcje aktualnej partii rządzącej na wynik wyborów.

 

Po aferze PKW “nowy, niepewny wyborca, chcący zmian” stwierdzi, że nie warto glosować.
Po aferze, nastąpi powrót do starego systemu wyborczego, lub zostanie zaimplementowany NOWY który będzie działać tak jak powinien.
Nie ma znaczenia czy wybory samorządowe zostaną powtórzone czy nie (http://prawo.rp.pl/artykul/757888,1158654-Nie-ma-mozliwosci-ponownego-przeprowadzenia-wyborow-samorzadowych.html)
Cel osiągnięto, i przygotowano grunt pod wybory PARLAMENTARNE w 2015.
Wybory w których GŁOWNA ROLĘ, będzie grac twardy elektorat hodowany przez aktualną partie rządzącą.

 

Od początku roku 2014, coraz więcej osób zaczęło patrzeć “na ręce” komisjom wyborczym i samemu PKW (dziwne wyniki, nieważne glosy…)
Być może również to zdecydowało o przedsięwzięciu akcji “afera PKW”… Zwalić winę na nowy system, przy okazji, pozbyć się nowych i niezdecydowanych wyborców, pozostawiając twardy elektorat.

 

NIEWAŻNE JAKIE SA TWOJE ODCZUCIA DOTYCZĄCE “AFERY WYBORCZEJ PKW“.
Być może chodzi właśnie o wywołanie niechęci do udziału w wyborach.
WEŹ UDZIAŁ W KOLEJNYCH WYBORACH. TWÓJ GŁOS JEST ZAWSZE WAŻNY I MOŻE COŚ ZMIENIĆ

 

Najważniejsze jest to, czego na pierwszy rzut oka nie widać.

Przypominam DWIE ARCYWAŻNE rzeczy:

 

 

orwell-vs-huxley2

 

 

NIEWAŻNE JAKIE SA TWOJE ODCZUCIA DOTYCZĄCE “AFERY WYBORCZEJ PKW“.
Być może chodzi właśnie o wywołanie niechęci do udziału w wyborach.
WEŹ UDZIAŁ W KOLEJNYCH WYBORACH. TWÓJ GŁOS JEST ZAWSZE WAŻNY I MOŻE COŚ ZMIENIĆ

 

 

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Hayaku

3 publikacje
11 komentarze
 

 1. CZY NARÓD KTÓRY POZWALA RZĄDZIĆ SOBĄ GARSTCE NAJGORSZYCH KANALII I ZDRAJCÓW ZASŁUGUJE NA WOLNOŚĆ? WSIowy Burek KomoRuski wprost wypowiedział wojnę Narodowi Polskiemu. Rządzący zdrajcy i kanalie nigdy dobrowolnie nie oddadzą władzy. Chociażby dlatego że niemal wszyscy POstalionowcy zdrajcy i zbrodniarze prosto z najwyższych stanowisk trafili by na szubienice albo do więzień z najwyższymi wyrokami za zdrady i inne zbrodnie. Tak się stanie prędzej czy później. Im później tym więcej czeka nas ofiar, tragedii i nieszczęść. Naród ma 3 możliwości. Zorganizować powstanie i na drodze rewolucji usunąć wszystkie rządzące kanalie i przejąć władzę. Natychmiast się zmobilizować, z-organizować i wygrać następne wybory, przejąć władzę, usunąć, rozliczyć i skazać wszystkich winnych. Wprowadzić nowy zdrowy sprawiedliwy system państwa. I trzecia możliwość. Dalej tkwić w tym marazmie, zniewoleniu, otępieniu i beznadziei. Co też prowadzi do rewolucji. Bo w końcu głód i komornicy wygonią naród na ulice. A raczej będą już na ulicach pozbawieni firm, domów, mieszkań, pracy. To tylko kwestia czasu. A im później tym więcej ofiar, tragedii i nieszczęść nas czeka. RZĄDZĄCY ZDRAJCY NIGDY DOBROWOLNIE NIE ODDADZĄ WŁADZY ALE CZY NARÓD KTÓRY POZWALA RZĄDZIĆ SOBĄ GARSTCE NAJGORSZYCH KANALII I ZDRAJCÓW ZASŁUGUJE NA WOLNOŚĆ

  0
 2. Avatar Ali Baba

  “ALE CZY NARÓD KTÓRY POZWALA RZĄDZIĆ SOBĄ GARSTCE NAJGORSZYCH KANALII I ZDRAJCÓW ZASŁUGUJE NA WOLNOŚĆ…” ludzie dostaną to na co zasługują…Najgorsze to to,że
  odium ciemnoty, obojętności, kosmopolityzmu, tumiwisizmu, myśleniu tylko-własnym-ryju….spadnie na tych aktywnych, patriotycznie nastawionych, KTÓRZY NA NIEPEWNY LOS NIE ZASŁUŻYLI,…BO.
  BARACHŁO MENTALNE, NIESTETY, ZAWSZE W WIĘKSZOŚCI..!!

  0
  • Masz rację ale jest jedno “ale”. Natura ludzka jest jaka jest. Ludzie to zwierzęta stadne. Podążają za liderem i w stadzie. Tego się nie zmieni. Nawet Ruski to wiedzieli dlatego wymordowali elity i na ich miejsce wsadzili najgorsze chamy i kanalie. Te chamolity rządzą Polską do dzisiaj. Naród a raczej stado w tym przypadku za nimi podąża. Kluczem do zmian jest zjednoczenie i współpraca elit. Świadomych aktywnych niezależnych osób i organizacji. I wspólne danie narodowi celu, planu i liderów którzy poprowadzą naród do wyzwolenia i odzyskania ojczyzny.

   0
 3. Pingback: Dzień Zmarłych, Dzień Pamięci « Grypa666's Blog

 4. SFAŁSZOWANIE WYBORÓW TO ZDRADA I POZBAWIENIE NARODU WŁADZY I WPŁYWU NA WŁASNĄ OJCZYZNĘ TERAZ DECYDUJĄ SIĘ LOSY POLSKI JEŻELI NARÓD TERAZ NIE POWSTANIE NIE DOPROWADZI DO PEŁNEGO ROZLICZENIA WYBORÓW NIE USUNIE I SKARZE WSZYSTKICH WINNYCH FAŁSZERSTW I NIE ZMUSI DO PRZEPROWADZENIA W PEŁNI UCZCIWYCH KOLEJNYCH WYBORÓW TO POLSKA JEST SKAZANA NA ZAGŁADĘ TYLKO DEBILE NIE MAJĄ ŚWIADOMOŚCI TEGO POLSKĄ RZĄDZĄ ZDRAJCY WŁADZA SĄDY I MEDIA SĄ W RĘKACH ZDRAJCÓW NIKT NIE JEST ZAINTERESOWANY UCZCIWYMI WYBORAMI Już przy okazji wyborów do PE wysłałem prosty tani projekt systemu gwarantującego uczciwe wybory między innymi do głównych mediów, prezydenta, partii sejmu itd, parę dni temu wysłałem ponownie do tych i innych redakcji. NIKT NIE JEST ZAINTERESOWANY UCZCIWYMI WYBORAMI!!! TU JEST PROSTY TANI PATENT GWARANTUJĄCY UCZCIWE WYBORY http://braterstwo.org/component/content/article/80-wiadomosci/157-patent-gwarantujacy-uczciwe-wybory-2 Czas najwyższy wyzwolić Polskę z okupacji zdrajców. Pierwszym krokiem jest zmuszenie ich do uczciwych wyborów.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816