Bez kategorii
Like

Administracja Nowego Ekranu promuje czerwone miernoty.

28/09/2011
346 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Po tym co przeczytałem dziś na Nowym Ekranie rozważam odejście z tego serwisu. Nie będę firmował portalu, który promuje teksty na poziomie merytorycznym identycznym do palikotowskiego czy niesiołowskiego

0


 

 

 Administracja Nowego Ekranu promuje czerwone miernoty.

TUTAJ

Trudno się oprzeć takiemu wrażeniu po przeczytaniu wpisu autora wypromowanego na NE w zakładce polityka o gównianym nicku QPA, w którym to „dowiadujemy się”:

 

TEKST QPY

 

 "I tak mamy wieloletnią batalię Kaczyńskiego i Tuska, która nie przynosi nam obywatelom nic innego jak tylko stałe podwyżki, wzajemne krytykowanie wszystkiego oraz pogorszenie warunków bytu przeciętnego Polaka. "

 To jest bezczelne kłamstwo bo za PiSu gospodarka wyraźnie miała się lepiej a niedowiarków odsyłam do GUSu. Liczby nie kłamią. PiS OBNIŻAŁ PODATKI A I TAK UDAŁO SIĘ ZROBIĆ SPORO DOBREGO DLA GOSPODARKI

 

QPA:

 "Wcale nie lepiej wygląda przegląd PIS. Dla mnie w moim subiektywnym mniemaniu jest to partia desperatów chorych na różnego rodzaju urojenia i schizy."

 Powyżej mamy  kalkowanie schematów z TVNów TVP, Polsatów – słowem mediów mainstreaomwych całkowicie zależnych od władzuni.

 

„Kolejna perełka manii urojeniowej to Macierewicz. Facet znajdzie wszędzie szpiega, nawet w partii w której jest jej jedynym członkiem.” – a ja powiem kolejna „merytoryczna” uwaga KUPY.

 

„Neilly Rokita, wspaniała znawczyni biologii kobiet, uważająca iż bezpłodność to kwestia umysłu.” –  Skrót myślowy, który w swoim zamyśle miał kłamstwo.

 

„Zbigniew Ziobro – wspaniały prawnik, który pogrzebał polska transplantologię i wprowadził istną psychozę wśród lekarzy.”

Tak CZŁOWIEK KUPA pisze o Ziobrze, który jako jedyny wziął się na serio za korupcję wśród lekarzy. Kto ma problemy ze zdrowiem, załatwiał sobie operację w szpitalu to wie jak wygląda opiekuńczość lekarzy i korupcja

Kolejne cytaty:

„nierozgarnięty idiota w tych wyborach będzie głosował na prawicę.”- A rozgarnięty lewak będzie głosował na zwolenników morderstw dzieci nienarodzonych i małżeństw homoseksualistów, gdzie np. dwóch tatusiów wkłada sobie członki do ust i pupy…

 

 „dopierdolić.”

 

„dopierdolił”

 

„Zajebisty”

„wkurwienie Platformy”

 http://qpa.nowyekran.pl/post/28128,po-paprani-i-pis-dnieci

P.S. Uprzedzam Szanowną Administrację, że nie kupię bajeczek o pluralizmie albo o tym, że chcieli pokazać jak wygląda przeciętny komuch.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
adriano

O zagrozeniach dla demokracji, o manipulacjach medialnych oraz o tym czego media nie pokazuja. Zmiana nicka na adriano

36 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816