Bez kategorii
Like

A u prezydęta* Komorowskiego, Walentynki przykryły 70 rocznicę powstania AK

15/02/2012
239 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Po wykładach dla prezydenta Obamy w sprawie bigosu , polowania i żony, prezydent pokazuje Polakom co dla niego ważne. Nie rocznica powstania największej podziemniej armii w czasie II wojny światowej, a infantylne Walentynki.

0


A u prezydęta* Komorowskiego, Walentynki przykryły 70 rocznicę powstania AK

 

Jaki historyk , taki prezydęt chciałoby się powiedzieć. Czego można się spodziewać po mgr historii , który napisał pracę magisterską w 11 dni. Dla prezydęta Walentynki , coś sztucznego w tradycji polskiej , są ważniejsze niż 70 rocznica powstania AK. A jeszcze tak niedawno w czasie kampanii prezydęckiej,  Bul Komorowski śmiał sugerować , że jest spowinowacony z rodziną śp. gen. Bora Komoroskiego legendarnego dowódcy AK. Kompromitacja goni kompromitację w wykonaniu tego pożal się Boże prezydęta. Wykreowane przez świeckie kręgi Walentynki są ważniejsze niż oddanie hołdu polskim bohaterom. 

O tych bohaterach pamiętają jedynie oszołomy, mohery i zwolennicy obozu niepodległościowego w którym PiS odgrywa niepoślednią rolę. To przekracza zdolności percepcyjne prezydęta Bula w związku z tym wybrał on wlalentynkową infantylność.  Prezydencie dalej do przodu , zamiast św. Mikołaja, Dziadek Mróz a świętem narodowym niech zostanie 3 listopada  z 1612 r. dzień, w którym Polacy musieli opuścić Kreml. Przypuszczam , że do takich działań nie musi nawet nawoływać doradca prezydęta  tkwiący korzeniami w PZPR ,historyk prof. Nałęcz.

*Nowa zasada pisowni zgodna ze zmianom zaproponowanom przez prezydęta Komorowskiego

 

http://wpolityce.pl/dzienniki/dziennik-marzeny-nykiel/23164-nowa-swiecka-tradycja-prezydenta-komorowskiego-infantylne-walentynki-zamiast-oddania-holdu-bohaterom-ak

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Andy 51

Maz , ojciec lubiacy isc pod prad

194 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758