POLSKA
Like

A jednak mialem rację

12/10/2015
548 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
A jednak mialem rację

Parę dni temu umieściłem byłem notkę pod adresem: https://3obieg.pl/w-paryzu-nastapil-przewidywany-koniec-nowej-rosji gdzie jest mowa jak wysoką cenę zapłacą USA I UE za:

0


 

“..Wygląda na to, że sposób, w jaki Putin odchodzi rakiem zachowawszy twarz się znalazł. W tym wypadku sposób zachowania twarzy jest taki, że Putina obwołają u siebie w ojczyźnie „peace makerem”. Ale najważniejsze, że federalizacja Ukrainy nie nastąpiła, za wyjątkiem „oderwanych rejonów Donbasu’, które jakiś czas będą gotować się we własnym sosie. Ale wybory będą i granicę zamkną ukraińscy pogranicznicy.I chociaż ten pokój chwiejny, ale w grę wchodzi problem częściowego zdjęcia sankcji z Rosji wprowadzonych za agresję, a możliwe, że ceną też będzie wygaszenie żądań powołania trybunału w sprawie malezyjskiego Boeinga, MH17 a powołanie trybunału wywołuje panikę na Kremlu nie mniejszą od sankcji.”

No i proszę oglądam ruski HTB a w wiadomościach rozradowane gęby i komunikat że w imieniu państw poszkodowanych w “katastrofie” Holandia zawiadamia , że wycofuje się z żądań powołania międzynarodowego trybunału no i co wy NATO? Te qurwy przehandlują wszystko i wszystkich nawet życie swoich 190 obywateli: http://www.ntv.ru/novosti/1547883/ Straciłem w tym momencie nadzieję na wyjaśnienie “katastrofy” smoleńskiej, nie da rady “zamurują wszystko”. PAD nie zagra na Polską nutę, nie dadzą! Niech to szlag!No chyba , że to była ruska prowokacja jutro Holendrzy mają opublikować raport o katastrofie. Sie kuźwa porobiło.

Inne zapisy autora:

0

lancelot
lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

2 komentarz

 1. Maciej Maciej

  serio? wycofała się? kurcze, aż wierzyć mi się nie chce, sądzę że społeczeństwo holenderskie nie odpuści tak lekko.

  0
  • lancelot lancelot

   Powaga, przecie bym się nie wygłupiał. Też myślę , że może to być prowokacja ruskich mediów. Chiciaż kto wie dziś wszystko jest mozliwe wejdź na portal HTB i poszukaj wiadomości o 19,00 na samej końcówce jest ten fragment.

   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816