HYDE PARK
Like

A jednak…

26/08/2017
983 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
A jednak…

Opinia włoskiego psychiatry i psychoterapeuty Adriano Segatori, którą ogłosił jeszcze przed drugą turą wyborów prezydenckich we Francji najwyraźniej jest trafna.

0


Przypomnijmy:

 

 

Segatori wychodzi od kwestii gwałtu 40-letniej nauczycielki teatru na 15-letnim chłopcu określając jego małżeństwo z Brigitte jako „reparacyjne”. Rozwój Macrona został zablokowany, gdy był nastolatkiem zatrzymując go w wiecznej niedojrzałości.

.

Jego osobowość definiują trzy paradygmaty: idea braku granic, uczucie omnipotencji wzmocnione w życiu dorosłym i chorobliwy narcyzm. Strukturę tym paradygmatom nadaje psychopatia, która nie musi manifestować się widocznymi dewiacjami, jeśli dana osoba jest dobrze zorganizowana z kulturalnego i społecznego punktu widzenia. Ten typ psychopatów może osiągnąć szczyty elit politycznych lub finansowych.

.

Profesor omawia epizody jego napadów histerii w sytuacjach, gdy admiracja jego osoby blednie. Epizody te charakteryzują się teatralną reżyserią. Psychopata nie jest godzien zaufania, ale dzięki fascynacji jaką wywołuje, potrafi przekonać otoczenie. Nie ma żadnych wyrzutów sumienia.

.

„Podczas gdy seryjny morderca niszczy całe rodziny, psychopaci na szczytach władzy lub finansów rujnują całe społeczeństwa.” Macron jest niebezpieczny, bo ma nieproporcjonalne mniemanie o sobie i nie będzie walczył o Francję czy cele społeczne, lecz wyłącznie o siebie, by podtrzymać swą kruchą tożsamość.

.

(źródło: net)

.

Macron atakuje bezpardonowo Polskę, chociaż we Francji lada moment zacznie się islamski majdan.

 

Najwyraźniej do tego stopnia przepełniony jest ideologią sorosowego świata bez granic i bez historii, że nie widzi „oczywistych oczywistości”.

.

 Macron - Soros

.

Czy wtedy, kiedy ten świat legnie w ruinie, będzie szukał pomocy, i ucieczki zarazem, u innej starszej o pokolenie kobiety?

 

Co jednak zrobi, gdy Angela Merkel przejdzie do historii Niemiec?

 

26.08 2017

0

Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758