Komentarze dnia
Like

93 Rocznica Bitwy Warszawskiej 1920 r.

17/08/2013
776 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
93 Rocznica Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Film dokumentalny
93 Rocznica Bitwy Warszawskiej 1920 r.
„Moskwa będzie nadal przechodzić od strategii defensywnej do ofensywnej, bez ustanku, aż wykończymy tych Polaków na dobre” – tak w swoim przemówieniu mówił we wrześniu 1920 roku Włodzimierz Lenin.

0


Precz z komunizmem i innymi tego rodzaju formami ustrojowymi!

My Chcemy Boga! Wszędzie! W Naszych Szkołach, Na Ulicach Miast i Wsi, W Naszych Domach, Na Podwórkach, W Sejmie, W Sądach, na Sztandarach …

Wojna z czerwoną zarazą trwa nadal – w tej wojnie musimy być nieustępliwi.

Nie możemy godzić się na wprowadzanie do naszej kultury i obyczajów zmian, które w swojej konsekwencji, w końcu doprowadzą do demoralizacji i rozpadu naszego kraju. Walczmy o lepsze jutro dla naszej młodzieży, by nie odchodziła za chlebem w obce kraje – zapewniam, że są to nie-przypadkowe, ale celowe działania wrogów naszych.

Nic nie dzieje się przypadkiem – kryzys też nie jest przypadkowy.

„Brońmy Krzyża od Giewontu Do Bałtyku”

„Bóg, Honor, Ojczyzna”

Bolszewika, jak by się dziś nie umalował i jaką by nie trzymał w rączce szmatkę – różową, pomarańczową, tęczową – Goń, Goń, Goń!!!

Uwaga na kredyty – w ogromnej liczbie, takie kredyty jakie oferuje się w naszym kraju, nie służą dla naszego dobra, ale aby wypełniać coraz to nowsze worki tych, którzy nam starają się te kredyty wlepić.

Niskie zarobki w naszym kraju, zniszczenie przemysłu, to też nie jest dzieło przypadku, ale skutki prowadzonej przez liberałów polityki globalizmu. Dotacje jakie otrzymuje nasz rolnik, są najniższe w Europie. Jesteśmy systematycznie od wielu już lat niszczeni i gdyby to oceniać na podstawie jakiejś skali, to jesteśmy już bliscy szczytu.

Ale Polska już wielokrotnie znajdowała się w stanie krytycznym, choćby po pierwszej, czy też drugiej wojnie światowej – nie traćmy więc nadziei – jeśli jest z nami Bóg, damy radę świńskiemu ryjowi i jego rozbójnikom.

Polska Nie Zginie!!!

E.S.

Tu i Teraz, Mówi Polska Dziś 15 08 2013 Ossowo
0

Edward Snopek

Tyle czlowiek ma wolnosci, na ile kieszeń mu pozwoli, czas i zdrowie.

224 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758