Bez kategorii
Like

80 milionów – numer stulecia

15/12/2011
502 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Jeżeli zapytacie mnie, czy moja sąsiadka Kowalska może zostać Miss Uniwersum, a sympatyczny Nowak z drugiego piętra mistrzem świata w pływaniu miło się do was uśmiechnę.

0


 

 

Dokładnie tak samo jest w konspiracji. Konspirator amator nie ma wielkich szans. I o tym jest właśnie film o 80 milionach. Uważny widz od razu odkryje dwóch graczy: marzących o powrocie do lat stalinowskich sbekach i twardo stąpających po ziemi pomocnikach „Solidarności” z WSI (WSW) myślących już o XXI wieku i promujących „swoich” liderów opozycji.

Szóstka w totolotka jest możliwa, ale aby wygrać koniecznie trzeba grać. Wygrywają tak naprawdę prawie zawsze profesjonaliści.

Niebiescy wrogowie niepodległej Polski biją solidnie, jak za Stalina. Błąd zielonego przeciwnika zostaje zauważony dopiero w prosektorium: zawał serca, hehe…

Łasy na dolary Frasyniuk myśli, że to on p….. bezpiekę, ale tak naprawdę jest dokładnie odwrotnie. Jak widać, nie wszyscy się zmieniają. O czym informuje zachwycony filmem 80 milionów – numer stulecia sąsiad figurantów z pawilonu MSW więzienia na Rakowieckiej.

 

http://www.80mln.pl/

 

http://film.onet.pl/wideo/80-milionow-zwiastun,10684586,7,klip.html#

0

Tomasz Sokolewicz

"Dzialacz niepodleglosciowy. Wspóltwórca "Ucznia Polskiego", Federacji Mlodziezy Szkolnej i Polskiej Armii Krajowej. Pedagog, manager i germanista. Ulubione motto: "Milsza mi niebezpieczna wolnosc niz bezpieczna niewola” Rafal Leszczynski XV"

153 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758