Bez kategorii
Like

80 lat na emeryturze!

23/02/2012
394 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Czym się różni pan premier od pana kandydata na prezydenta?

0


1.

(…) niedługo osiągniemy prawie stuprocentowy wzrost przeżywalności. Myśmy o tym nie mówili wcześniej, bo w ciągu kilku ostatnich lat mieliśmy wiele innych spraw. Ale przygotowanie do tej reformy już dawno rozpoczęliśmy – mówił na debacie ws. emerytur premier Donald Tusk.
(onet.pl)

2.

Kandydat na prezydenta Rosji Władimir Żyrinowski obiecał, że przedłuży życie ludzi do 150 lat – pisze newsru.com.

Przywódca Liberalno-Demokratycznej Partii Rosji swoją zapowiedź złożył wczoraj w czasie rozmowy w radiu "Kommiersant FM". Wypowiedział się również na temat klonowania. – W ciągu 50 lat dojdziemy do tego, że człowiek będzie żyć od 120 do nawet 150 lat i klonowanie będzie prostą możliwością. My będziemy po prostu z klonami żyć, razem, na zasadzie – oto on, człowiek podobny do ciebie, on będzie kontynuował twoje dzieło – powiedział polityk.

Żyrinowski na temat klonowania wypowiadał się już wcześniej. W 2010 roku, kiedy Duma Państwowa przedłużyła zakaz klonowania człowieka w Rosji, Żyrinowski proponował, by klonować geniuszy, szczególnie wielkich uczonych, konstruktorów, lotników i poetów. Zaraz potem dodawał, że byłby zadowolony, gdyby mógł sklonować siebie. – To byłoby korzystne dla narodu, jeśli pojawiłby się drugi człowiek taki jak ja – przekonywał.

(onet.pl)

3.

Czym się różni pan premier od pana kandydata na prezydenta?
Ano tym, że Tusk głośno nie mówi o klonowaniu,  zwłaszcza swojej osoby.

Ale kto go tam wie…

PS.: I tak emerytura w wieku lat 67 niedługo będzie oznaczać, że pół życia wałkonić będziemy się  na koszt państwa….:)

23.02 2012
 

0

Humpty Dumpty

1842 publikacje
75 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758