HYDE PARK
Like

500 plus tęcza

04/12/2016
2426 Wyświetlenia
2 Komentarze
5 minut czytania
500 plus tęcza

Polska leży pomiędzy Rosją, a tzw. Europą zachodnią. Jako państwo i Naród od wieków jesteśmy pomiędzy młotem rosyjskim, a kowadłem zachodnich mocarstw. Niedawne wybory przyniosły nam powiew wolności. Niestety jest to tylko powiew, a nie wiatr który przegna zasłonę dymną politycznej poprawności. Nie ulega wątpliwości, że gdyby władzę utrzymały poprzednie grupy z rozdania okrągłostołowego, to już teraz byśmy gryzli klamki banków, urzędnicy by dokręcili nam śrubę tak, że byśmy się nie pozbierali, a tak mamy wietrzyk wolności. Sytuacja jest do pewnego stopnia tajemnicza. Rząd podobno realizuje plan służenia, albo pomagania Polakom. W wielu miejscach tak jest, to też nie ulega wątpliwości, ale w innych jest tych wątpliwości co nie miara. Przykładowo wchodzący właśnie do szkół program  fundacji Autonomia będzie pod […]

0


Polska leży pomiędzy Rosją, a tzw. Europą zachodnią. Jako państwo i Naród od wieków jesteśmy pomiędzy młotem rosyjskim, a kowadłem zachodnich mocarstw. Niedawne wybory przyniosły nam powiew wolności. Niestety jest to tylko powiew, a nie wiatr który przegna zasłonę dymną politycznej poprawności. Nie ulega wątpliwości, że gdyby władzę utrzymały poprzednie grupy z rozdania okrągłostołowego, to już teraz byśmy gryzli klamki banków, urzędnicy by dokręcili nam śrubę tak, że byśmy się nie pozbierali, a tak mamy wietrzyk wolności.

Sytuacja jest do pewnego stopnia tajemnicza. Rząd podobno realizuje plan służenia, albo pomagania Polakom. W wielu miejscach tak jest, to też nie ulega wątpliwości, ale w innych jest tych wątpliwości co nie miara. Przykładowo wchodzący właśnie do szkół program  fundacji Autonomia będzie pod przykrywką walki z homofonią oraz walki o równouprawnienie orientacji seksualnych formatował delikatne umysły dzieci i młodzieży ! Osoby poddane takiemu praniu opuszczą szkoły spaczone.

0001112222

W sferze gospodarczej też nie jest wesoło. Gigantyczne zadłużenie ciągle rośnie, i nie jest to wina rządu pani Szydło, ale skutek planu, wprowadzanego na rozkaz zagranicznych ośrodków już od roku 1992. Można podejrzewać, że za przyzwoleniem na homo edukację stoją  te ośrodki finansowe, które pożyczają. Rząd pani Szydło musi w którymś momencie zadbać o prawdziwą edukację, inaczej dokona się na naszych oczach powolny rozkład polskiego społeczeństwa. Młodzież która ukończy szkoły będzie patrzyła na świat tak jak sobie tego życzą nasi wrogowie, a jest to spojrzenie wykrzywione, prowadzące do osłabienia człowieczeństwa. Ktoś chce przetworzyć naszą polską cywilizację chrześcijańską na swoją modłę,  wyhodować określony rodzaj ludzi. Jest to powtórka z marksizmu, tym razem nacisk kładzie się na strefę seksualną.

demoralizacja-seksualna03bb

Przypomnijmy, że wpływ na poglądy Marksa wywarło dzieło Engelsa Położenie klasy robotniczej w Anglii w 1844 roku (1845), które nasunęło Marksowi koncepcję walki klasowej i pogląd, że klasa robotnicza jest siłą społeczną, która dokona rewolucji. W wieku XXI, walka klasowa trwa nadal. Tym razem klasa homoseksualna zastępuje klasę robotniczą, by tak jak wtedy w 1917, tak teraz dokonać rewolucji, by na czele społeczeństw zainstalować specjalne elity, albo elity specjalnej troski. Szkoły już nauczają, że należy się troszczyć o ludzi cierpiących na określone dolegliwości, a jak to propaguje się na „postępowym” zachodzie”, a w telewizjach rozgłasza, chodzi o to by być dumnym z tych zaburzeń osobowości. Koncepcja socjalistyczna w myśli marksistowskiej zakładała poszczególne etapy historyczne, które mają stopniowo zastępować system kapitalistyczny – socjalizmem, a następnie komunizmem. Dziś system cywilizacji chrześcijańskiej, ma być zastępowany w pierwszym etapie walką homofonią i równouprawnieniem, by na końcu przejść do dyktatury imperium gejowskiego.

transgender-military-768x574

Czy gdyby rząd pani Szydło postawił się niewidzialnej sile, modelującej postawy dzieci i młodzieży, to by na arenie nowej międzynarodowki przetrwał ? Możliwe, że nie. Dlatego to od nas patriotów, a zwłaszcza od postawy chrześcijan, będzie zależeć czy jako Polska przetrwamy rewolucję antyludzkiej ideologii. W roku 2019 odbędą się wybory. Jeśli PiS zainstaluje nowy system wyborczy, kontrolowany przez prawdziwych Polaków, to będą z pewnością uczciwe. Wówczas musimy wybrać do parlamentu bardziej odważnych ludzi, takich którzy zdecydowanie wierzą w Jezusa, honor i Ojczyznę.

Linki:

http://www.pch24.pl/robert-winnicki–rzad-prawa-i-sprawiedliwosci-podaza-teczowa-autostrada-i-nie-widac-nawet-hamowania,47749,i.html

http://popotopie.blogspot.com/2016/12/amerykanski-sen-moze-jednak-horror.html

http://popotopie.blogspot.com/2015/10/co-takiego-dzieje-sie-w-polsce-ze-jako.html

Pizzagate – SKANDAL władzy w Ameryce + twittergate

https://

Elity oczekuja na Abaddona – dochodzenie Toma Horna i Josha Pecka

https://

0

archeo

NULL

15 publikacje
14 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758