HYDE PARK
Like

5 powodów dla których warto zaciągać pożyczki ratalne

09/11/2018
520 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minute czytania
5 powodów dla których warto zaciągać pożyczki ratalne

Pożyczki jeszcze do niedawna traktowane były jako coś wstydliwego, dowód na to, że ktoś jest mało zaradny lub żyje ponad stan. Obecnie opinie są zupełnie inne – takie wsparcie jest uznawane za doskonałą metodę na sfinansowanie nagłych wydatków czy wymarzonych zakupów. Dzięki możliwości pożyczania pieniędzy na pewno żyje się lepiej, choć trzeba do tego tematu podchodzić ostrożnie.Jasne warunki

Z pożyczek pozabankowych warto korzystać wtedy, gdy potrzebna jest dodatkowa gotówka. Konkurencja wśród firm pozabankowych jest tak duża, że bez problemu można znaleźć naprawdę korzystną ofertę. Co ważne, warunki przyznawania pożyczek są jasno określone, dzięki czemu każdy może łatwo sprawdzić, czy ma szansę na wsparcie w wybranej wysokości. W rankingach podawane są informacje o wysokości oprocentowania, kwocie do spłaty czy RRSO – klienci mogą też sprawdzić opinie o poszczególnych firmach pozabankowych.

Wysokie kwoty i długi okres spłaty

Wysokość pożyczki ratalnej zależy od wielu czynników, ale jednym z najważniejszych jest z pewnością zdolność kredytowa pożyczkobiorcy. Maksymalne kwoty sięgają nawet kilkunastu tysięcy złotych, a okres spłaty może wynieść nawet 48 miesięcy – taką ofertę można znaleźć np. na stronie https://pozyczkowy-portal.pl/opinie-o-pozyczkach/supergrosz/. Co ciekawe, ten sam okres spłaty można wybrać także dla niższej kwoty pożyczki, np. dla 1000 zł.

Uproszczone formalności

Przy zaciąganiu pożyczek ratalnych formalności są uproszczone, dzięki czemu decyzja o przyznaniu wsparcia podejmowana jest nawet w dniu złożenia wniosku. W większości firm nie są wymagane zaświadczenia o zarobkach – wystarczy potwierdzenie dochodów, np. odcinek renty czy pasek wynagrodzenia.

Wniosek online

Niewątpliwym atutem pożyczek pozabankowych jest możliwość złożenia wniosku oraz załatwienia wszystkich formalności bez wychodzenia z domu. To bardzo ważne dla osób, które są zapracowane lub z różnych przyczyn nie chcą tracić czasu na osobiste wizyty w stacjonarnych placówkach. Bogatą ofertę pożyczek znajdziesz pod adresem: polecampozyczke.pl  

Możliwość spłaty zadłużeń

Pożyczki ratalne często udzielane są w celu spłaty dotychczasowych zadłużeń. Są to tzw. pożyczki konsolidacyjne, dzięki którym można szybko i bezboleśnie wydostać się ze spirali długów. Warunki są na tyle korzystne, że wiele osób decyduje się na skorzystanie z tego typu pomocy finansowej.

Inne zapisy autora:

kampanieonline
kampanieonline

268 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217