HYDE PARK
Like

4 czerwca

04/06/2014
697 Wyświetlenia
13 Komentarze
13 seconde czytania
4 czerwca

  „Jeżeli wszystko ma pozostać tak jak jest, wszystko musi się zmienić”*   Czy można celniej podsumować ostatnie ćwierćwiecze?     4.06 2014   ___________________________ * Giuseppe Tomasi di Lampedusa, Lampart Inne zapisy autora: Lwów 1939-41. Kolaboranci StalinaZNP: zarobki polskich nauczycieli to średnia krajów OECDTęczowy wyrokSrebrne cuda powstają na Czerskiej  Interpelacja czyli kolejna odsłona akcji wyborczej KUKIZ’15

0


 

„Jeżeli wszystko ma pozostać tak jak jest, wszystko musi się zmienić”*

 

Czy można celniej podsumować ostatnie ćwierćwiecze?

 

 

4.06 2014

 

___________________________

* Giuseppe Tomasi di Lampedusa, Lampart

Inne zapisy autora:

0

Humpty Dumpty
Humpty Dumpty

1842 publikacje
76 komentarze
 

 1. no mozna..ostatnio idziemy na 4% PKB i jestesmy najlepsi w europie.

  0
 2. humpcik….chiba wiesz co to PKB.Polskie Koleje Bydlece.

  0
 3. Krzysztof Wyszkowski ujawnił stenogram z tajnych obrad Wałęsy z Geremkiem, Mazowieckim, Kuroniem i Michnikiem pod kierunkiem Kiszczaka!!! dalszy ciąg Magdalenki!!!

  „Wałęsa zapraszał Kiszczaka do Solidarności” – Krzysztof Wyszkowski o wyborach 4 czerwca

  http://www.pomniksmolensk.pl/news.php?readmore=5288

  0
  • Bezkrwawa polska transformacja była wielkim zwycięstwem odwagi, rozsądku i moralności nad cynizmem poprzedniego systemu. Warto przypomnieć ten wasz wkład w europejskie dziedzictwo i to, że wasze dążenia wolnościowe stały się inspiracją i przykładem dla innych zniewolonych narodów Europy Środkowej i Wschodniej, by odważniej podjąć walkę o wolność>>>>a kto to taki a kto to taki…powiedział??Smieszne nieeee….karmelki.Kardynał wielki wloski ustamy Wielkiego papieza.
   Odpowiedz

   0
 4. PiS, Polacy chcą coś zmienić kartką wyborczą? To bajka dla naiwnych.
  Śmiech mnie ogarnia po przeczytaniu poniższego artykułu./ Serwery wyborcze u kolegi Tuska. Lista cudów nad urną http://niezalezna.pl/56005-serwery-wyborcze-u-kolegi-tuska-lista-cudow-nad-urna / tylko rewolta coś obecnie może coś zmienić, innej drogi dla nas Polaków, Polski już nie ma. Tylko kto ma to zrobić?

  0
 5. Wcześniej zaplanowali, lata 70 ub. wieku a 25 lat temu bandyci zdecydowali, że Polska będzie mafijnym państwem bezprawia. Tutaj wszelka hołota, mega złodzieje, pasożyty społeczne, wielu skorumpowanych: urzędników, sędziów, prokuratorów,milicjantów, trepów, polityków i zwykli bandyci, żyją bezkarnie na koszt bezczelnie okradanych biedaków. Tutaj nie warto pracować i płacić podatki, aby nie napluć sobie w gębę podczas porannej toalety.

  0
 6. Owi trzej agresorzy atakujący zachód to cywilizacje: turańska, bizantyjska i żydowska. !!!!!!!!!!!!!! NIE ŁACIŃSKA!!! Cywilizacja łacińska to ład, porządek także prawny, etyka nad stanowionym prawem, etc…Przyczyną tego co dzieje się w Polsce i nie tylko jest POmieszanie cywilizacji Cywilizacji bizantyńskiej z Turańską i Żydowską stąd rozpasanie na koszt podatnika tzw. “elyt” bo nie elit, no i zamordyzm. Dodam do zamordyzmu mordowanie, rabowanie, eliminacje niepokornych, zsyłki, obozy, gułagi co w łacińskiej było raczej nie spotykane..Cywilizacja łacińska niszczona jest przez łączny wpływ pojęć pochodzenia turańskiego, bizantyjskiego i żydowskiego przede wszystkim w dziedzinie etyki i prawa. Wedle pojęć łacińskich prawo wywodzi się z etyki i ma za zadanie wcielać zasady etyki w życie. W cywilizacji żydowskiej i turańskiej oraz bizantyjskiej prawo jest ponad etyką. Zależy ono od “widzimisię” władzy, państwa, biurokracji. To, co napisałem przy okazji bardzo przystępnego referowania poglądów Konecznego na temat cywilizacji może być dla młodych Czytelników o tyle pożyteczne, że umożliwi im zastanowienie się nad sobą, nad własną przynależnością do określonej formacji cywilizacyjnej. Nie jest to trudne. Jeżeli na przykład ktoś dopuszcza aborcję ze względów “społecznych”, a ze wstrętem myśli o mordercach taksówkarzy, zdunów i babć klozetowych – stosuje podwójną moralność i na pewno nie przynależy do cywilizacji łacińskiej. Podobnie jak ten, który godzi się na zabijanie taksówkarzy, natomiast wszelkie inne mordy traktuje ze wstrętem.

  0
 7. Autorze o kartce wyborczej coś zmieniającej w dzisiejszych realiach zapomnijcie!!! Ja wiem co trzeba zrobić: dotąd dopóki Polacy ich niestety nie wywieszają na latarniach, pomiotu nie spuszczą w polityczny, etc.. niebyt nic nie zmienimy, dywagacje na dziś to utopia, trzeba zastosować ich protoplastów metody wobec nich, innej opcji dla nas Polaków już niestety nie ma. Oni muszą się zacząć bać o swe i swego pomiotu życie.

  0
 8. Wybitny mówca (wtórny analfabeta/ćwierć yntelygent Szczynukowicz ksywa) Komorowski. John Kerry usnął podczas jego przemówienia. Przemówienie Bronisława Komorowskiego podczas wczorajszej konferencji z Barackiem Obamą było tak “porywające”, że uśpiło amerykańskiego sekretarza stanu Johna Kerry’ego.

  Prezydent Komorowski przemawiał, używając tak banalnych i ogólnikowych sformułowań, że słuchający go John Kerry nie wytrzymał i uciął sobie krótką drzemkę. Wszystko zarejestrowała amerykańska telewizja ABC News: https://www.savetubevideo.com/?v=XOUPpoiG5Qw Komorowski nie ma szczęścia do przemówień w gronie dygnitarzy z USA. W 2010 r. wystąpił przed przedstawicielami amerykańskiej fundacji The German Marshall Fund of the United States. Ku konsternacji słuchaczy opowiadał tam:

  Ja jestem z wykształcenia historykiem, więc na wszelki wypadek powiem, jak to naprawdę w praktyce wyglądało. Były w polskim sejmie trzy fazy dochodzenia do decyzji politycznych. Pierwsza faza to była faza zgłaszania poglądów. Każdy mógł sobie zgłosić, jaki chciał. Druga faza to była faza ucierania poglądów. Nie wiem, jak to pani tłumaczka przetłumaczy na angielski, ale ucieranie to jest coś jak w wielkim tyglu, jeżeli trze się, aż się zrobi jednolita masa. Ucierano poglądy przez długotrwała dyskusję. Ale jeśli to nie pomogło i niech choćby jedna osoba niezdecydowana albo przeciwna, to mogła wstać na sali parlamentu polskiego, krzyknąć liberum veto i czym prędzej uciec. Zrywała w ten sposób sejm. Więc polska szlachta wymyśliła trzecią fazę działania.

  To była faza bigosowania. Jak pani tłumaczka to przetłumaczy, nie wiem. Bigos to szczególne, specyficzne danie. Kapusta siekana i siekane mięso długotrwale gotowane. No więc trzecia faza – siekanie, bigosowanie polegało na to, że krewka szlachta chwytała za szable i takiego, który psuł ustrój państwa, który psuł prawo, po prostu brała na szable, nim zdążył uciec. Wszystko działało do roku 1562 [powinno być: 1652], kiedy pierwszemu posłowi polskiemu udało się nie tylko krzyknąć liberum veto, ale uciec, nim się szlachta zorientowała, nim wzięła za szable pan Siciński, starosta upicki uciekł na Litwę. I to był początek kryzysu. Nie wiem, jak sobie z tym poradzi Unia Europejska, ale tam jest liberum veto i od czasu do czasu trzeba brać się za bigosowanie. /// ot mamy p.”rezydęta” wstyd na cały świat!!! Ps. Kerry znudził się bajeczkami o wolności wysiedzianej na okrągłym sedesie w Magdalence i zdrzemnął się zdziebko. Zapadając w drzemkę w czasie przemówienia Komorowskiego, amerykański sekretarz stanu John Kerry jednoznacznie pokazał co myśli o polskim p. rezydencie. I wcale się z tego nie cieszę, jest mi wstyd, że przemówienia głowy? a raczej dupy polskiego państwa są tak denne i nudne. Po takim incydencie Komorowski powinien zwolnić wszystkich swoich doradców i tych, którzy mu piszą te “flaki z olejem”. No ale oni wszyscy przekonani są o swojej omnipotencji. Łącznie z Komorowskim…On a raczej Un to I Usypiacz III RP/PRLbis. Usypia lepiej niż Miś Uszatek, Kaszpirowski i profesjonalna niania w jednej osobie. Niech żyje wolność dla tych śpiących pod narkozą. Posłuchajcie jak w tej chwili pierdoli bez sensu ten analfabeta, pierdoli o trzeciej jakiejś fali, że za 25 lat będzie dobrobyt, więc zaprzecza ryżemu, bo on mówił, że w 2022 roku prześcigniemy w dobrobycie Europę. . Te jego “oręndzie” nie trzyma się ni kupy ni dupy. Kto mu to pisał? Chyba idiota po WUMLu lub “prof” Nałęcz także idiota? A może celowo piszą mu tak i takie “przemówienia by go ośmieszyć? Zaprzecza temu co mówił/czytał z kartki na początku, czyli Alzheimer + alkoholizm i bigos wraz z sieczką we łbie zamiast mózgu się kłania?. Kamery pokazują jak goście zagraniczni leją z jego przemówienia, zasłaniając usta. Także z tego, że on zgłosi ustawę poprawiającą przyrost naturalny, czyli ustawowo zmusi Polki i Polaków do pierdolenia, rodzenia? Ot idiota. Ps II. po oświadczeniu, że wita zagranicznych gości ktoś krzykną, że pierdoli Naród. Ciekawe czy to wytną?

  0
 9. Avatar don diego de la vega

  Panie Kula Lis 62 !

  Nie mecz sie Pan na Litosc Boska, bo tu widac jasno, ze to nie na ludzkie mozliwosci !

  Ktoregos dnia tylko Pan Bog moze zrobic porzadek w tym burdelu !

  0
 10. jesli pan bog nie ma na glowie wiekszych burdeli..jak mniemam.Ale panie kulka nie mecz sie pan…Natomiast wykorzystujac pana nieslychana madrosc zapytywuje uprzejmie jak powinni postapic polacy w 1945 gdy juz było wiadomo ze stalin otrzymał w darze Polske.Pan chiba wie…

  0
 11. Panie kulka powiedz pan ludziom jak mieli postapic w 1945 .Mieli wyjechac wszyscy.Mieli walczyc wszyscy.Mieli zakopac sie do ziemi wszyscy.Powiedz pan panie kulka a nie graj pan w kulki.Bo od tego czas zaczac dyskusje.Wykaz sie pan przenikliwoscia a przynajmniej zapytaj pan mamy..

  0
 12. generalnie panie kulka jesli juz mamy niewole grabiez i wszystko o czym pan pisze to moze czas zaczac walczyc bo tak to zachowuje sie pan jak ci zlodzieje i szubrawcy po 1945.Siedzi pan,dyskutuje ,naraza sie władzy,pracuje ,buduje dobrobyt ,placi podatki czyli utrzymuje pan tez rezim.Walcz pan jak wymaga pan tego od tamtych.Do dziela szefuncio.. bo inaczej wyjdzie to ze wspołpracujesz. i przyszłe P0okolenia wystawia panu laurke i opisza pana matke jako pociotka zandarmerii amerykanskiej.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816