POLSKA
Like

30 procentowa armia buntowników stoi za Korwin-Mikkem

26/05/2014
1029 Wyświetlenia
19 Komentarze
7 minut czytania
30 procentowa armia buntowników stoi za Korwin-Mikkem

Rymkiewicz „ Uważam ,że Kaczyński jest największym polskim politykiem od czasów Józefa Piłsudskiego. Tak jak Piłsudski był największym polskim politykiem od czasów kanclerza Zamojskiego . Siła duchowa Jarosława Kaczyńskiego jest tak wielka „…(więce

Jak wynika z wyliczeń przeprowadzonych zaprezentowanych na antenie TVP Info, wśród młodych wyborców najlepszy wynik uzyskała Nowa Prawica, ciesząc się poparciem 28,5 proc. wyborców. Drugie miejsce w tym zestawieniu zajmuje Prawo i Sprawiedliwość, na które głos oddało 21,5 proc. wyborców między 18, a 25 rokiem życia. Dopiero trzecie miejsce w tej grupie wyborców zajmuje Platforma Obywatelska z wynikem 9,3 proc. Natomiast o wiele lepszy wynik niż w ogólnym zestawieniu wyborców, uzyskuje wśród młodych Ruch Narodowy – 6 proc.5,7 proc. wśród młodych wyborców uzyskało PSL, niewiele mniej – bo 5,5 proc. Europa Plus Twój ruch. Zaledwie 5,1 proc. w tym zestawieniu zyskuje SLD. Zdecydowanie pod progiem wyborczym wśród młodych znajduje się Polska Razem (4,1proc.) i Solidarna Polska (3,1 proc.)….(źródło)

0


 

Paweł Kukiz „ Jak wypadła partyjna polska prawica na Majdanie? Z wyjątkiem wystąpienia prezesa PiS reszta, czyli partyjni oligarchowie, dramat. W garniturkach, białych koszulkach, paltocikach od Diora… „….”Rozmawiałem z chłopakami z Samoobrony Majdanu. Mówili mi o setkach euro wydanych na kolację przez PiS-owców. Zdaje się w czasie pobytu Czarneckiego i chyba Hofmana. Tak, tego Hofmana, którego żona za taksówkę płaci naszymi pieniędzmi. Tam wieści szybko się rozchodzą. „…(więcej )

„W Parlamencie Europejskim będę tylko 1,5 roku. Potem są wybory do Sejmu – one są znacznie ważniejsze – powiedział w TVP Info Korwin-Mikke, zapowiadając, że tak podczas swojej kadencji w PE “narozrabia”, że będą go tam długo pamięta „….(źródło)

„Proszę pamiętać, że w liceach mamy 40-70 proc. poparcia. Co miesiąc będzie nam przybywało kilka tysięcy nowych wyborców – stwierdził podczas poniedziałkowej konferencji prasowej Janusz Korwin-Mikke, nowy poseł do Parlamentu Europejskiego. Przewodniczący Kongresu Nowej Prawicy stwierdził, że jego partia była podczas kampanii atakowana przez wszystkich, a premier Tusk nie wie, jak działa Parlament Europejski. „…(źródło)
Rymkiewicz „Niemal połowa Polaków głosowała na Jarosława Kaczyńskiego, a to znaczy, że niemal połowa Polaków chce pozostać Polakami. Czyli jest przekonana, że to jest coś dobrego, nawet coś wspaniałego – być Polakiem. „…„Wtedy szydercy będą się musieli ulokować gdzieś poza polskością. Nie można bowiem być Polakiem, będąc niewolnikiem.”…”Trochę wcześniej – w czasach Jagiellonów. Litewska dynastia i przymierze z dzikimi Litwinami miały prawdopodobnie w tej sprawie (naszego losu) znaczenie zasadnicze. My wobec Litwinów mamy dług ogromny. To wtedy kształtuje się Polska wolnych Polaków. Albo inaczej – Rzeczpospolita wolnych Polaków i wolnych Litwinów, dla których wolność jest rzeczą najważniejszą na świecie, ponieważ jest sposobem istnienia. Czymś, bez czego nie można żyć. To przeświadczenie Polacy z wieku XVI przenieśli przez wieki w wiek XXI. Ale „przeświadczenie” to złe słowo. To jest coś zakodowanego w losie. Wolność jest losem Polski. Jest także sensem jej dziejowego istnienia. Można podbić Polskę, co się zdarzało, można ją nawet podzielić na kawałki, ale w tajemniczy sposób nie można odebrać Polakom ich wolności. Żeby zabić polską wolność, Rosjanie czy Niemcy musieliby zabić nie tylko nasze przywiązanie do wolności, ale także nasze dzikie, bezrozumne, szaleńcze przekonanie, że istnienie jest wolnością, a więc nie można istnieć bez wolności. Jak odebrać wolność ludziom, dla których życie jest wolnością? W tym celu trzeba by wymordować wszystkich Polaków, tych, którzy byli, tych, którzy są, i tych, którzy będą. Dopóki jest na świecie choć jeden Polak, do tego czasu będzie istniała polska wolność. „..(więcej)
———————–
Mój komentarz

Jarosław Kaczyński jest niewątpliwie najwybitniejszym polskim politykiem od czasu Piłsudskiego. I jego dokonania z pewnością,co często podkreślam nie mogą być oceniane z perspektywy kilku kampanii wyborczych .Nawet jeśli nigdy nie dojdzie do władzy to i tak za to co zrobił dla Polski i tak spocznie na Wawelu .

Kaczyński nie ma ręki do ludzi .Jego bliska współpracownica Kluzik Rostkowska w zamian za żłob Tuska seksualizuje polskie dzieci i znęca się w szkołach nad nimi gender .Michał Kamiński jego spin doktor stał się prawie aktywistom homoseksualnym i do Europarlamentu dostał się z koryta Tuska . Degenerat Kaczmarek , który w szale chuci chciał pobić męża swojej konkubiny .
O tym kim jest rzecznik PiS , Hofman najlepiej napisał Kukiz , człowiek , którego za jego bezinteresowną donkiszoterie naprawdę szanuję .i cenię .
Ziobro ,Kurski,Cymański po zdradzeniu Kaczyńskiego założyli partię ..socjalistyczno – chrześcijańską .Nie wiadomo śmiać się czy płakać

Nie bez powodu lewackie , reżimowe media w orgii propagandy wsparły Korwina Mikke .Z jednej strony nie dopuszczono do wzrostu znaczenia narodowców , z drugiej zgoniono do rogu PiS

Ale wcale nie jest źle . A nawet więcej ,jest bardzo dobrze bo te 28 procent Korwin Mikke i 6 procent narodowców wśród zdolnych do noszenia broni Polaków oznacza jedno. gdyby Kaczyński ogłosił ,że przy użyciu armii obejmuje władze to nikt by mu się nie przeciwstawił , z wyjątkiem elektoratu pruskiego Tuska i Platformy , czyli emerytów , bezrobotnych , urzędników i sfery budżetowej .

video Janusz Korwin-Mikke: “Nie miałem za sobą poparcia różnych komentatorów” 26.5.2014
video Konferencja prasowa KNP 26.05.2014

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz  i Twitt
Zapraszam do przeczytania pierwszego rozdziału mojej książki
„Klechda Krakowska „ Rozdział pierwszy „ Dobre złego początki „
Klechda Krakowska Rozdział drugi „ Na końcu którego będzie o bogini Kali „
Klechda Krakowska Rozdział III „Nie należy nerwosolu pić na oko

Klechda Krakowska Rozdział IV „ O rzeźbie Niosącego Światło

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

 1. Avatar Tomasz

  A coz takiego ten Kaczynski zrobil, zeby go w jednym rzedzie z Pilsudzkim stawiac?!

  0
  • Avatar Alia

   no własnie tacy jak ty tego nie wiedzą, boś wychowanek TVNuuuuu i GW żydowskiej gazetki dla Palaków….. Jarek Kaczyński to człowiek uczciwy, solidny i zawsze za Polską, za Polakami. Lech Kaczyński pierwszy Prezydent Polski, który nie miał zadnej przeszłosci agenturalnej jak Jego poprzednicy…. A twoim idiolem jest ten fikcyjny hrabia?

   0
   • Avatar gas

    ale ten ZDRAJCA pozbawił formalnie suwerenności naszego Kraju !!!

    0
    • Avatar sh

     spiskowal przy okraglym stole
     byl architektem wladowania na stolek agenta bolka i jego kapciowych

     jak sie nie obrocic w poskiej polityce
     to zawsze polak sie potknie o zydowska podstawiona noge

     potrafia promowac wielokrotnego morderce
     zwolnionego z sadu na L4 od 1989r

     0
   • Avatar Art

    ” Lech Kaczyński pierwszy Prezydent Polski, który nie miał zadnej przeszłosci agenturalnej jak Jego poprzednicy….”
    I następcy.

    0
  • Avatar gas

   Kaczyński tak samo jak Piłsudski to socjalista … z tą tylko różnicą że Piłsudski NIGDY by nie podpisał traktatu lizbońskiego powodującego utratę suwerenności

   0
   • Avatar Rene

    Na 3obiegu był prztaczany dokument traktatu lizbońskiego na którym widniały podpisy sratka sikorskiego i rudego matoła, więc posiadasz nieścisłe informacje

    0
    • Avatar sh

     to byla tylko formalnosc

     decyzje zapadly jak w jalcie

     0
    • Avatar gas

     re: Rene … Kaczyński jako prezydent ratyfikował ten traktat jako prezydent, i przy okazji był lewakiem … która informacja wg ciebie jest nieścisła ? On miał stać na straży suwerenności tak przysięgał … a okazało się że to ZDRAJCA

     0
 2. Avatar Rene

  Proszę nie stawiać wszystkich w jednym szeregu jestem urzędnikiem państwowym, a od początku popierałam Braci Kaczyńskich i nadal popieram i będę popierać Jarosława Kaczyńskiego.
  A do Pana Tomasza: JK wiele zrobił i robi nadal, radzę TV wystawić na strych i sięgnąć po bardziej obiektywne nośniki informacji gdzie wypowiedzi JK będzie mógł Pan ocenić samodzielnie a nie słuchać opinie dziennikarzy gównianego nurtu. Troszkę wysiłku , a nie na skróty.

  0
  • Avatar dockx

   Również jestem urzędnikiem i mam Tuska w głębokim poważaniu wraz z mediami, które wiadomo do czego służą. Mi bliżej do JKM.

   Jednak to nieistotne. Ważne by w Polsce powstała wreszcie moda na polskość w pełnym tego słowa znaczeniu. Niech większość ludzi przejrzy na oczy i zacznie walczyć o to, żeby nas politycy nie sprzedawali. WIerzę w to, że dotychczasowych sprzedawczyków wreszcie kiedyś rozliczymy za szkody, które wyrządzili przez ostatnie 25 lat.

   0
 3. “w orgii propagandy reżimowe media poparly JKM” . Akurat tak się składa, że dokładnie przygladalem się mediom w tej kampanii i stwierdzam, że Korwinowi zadawano wyłącznie pytania o gwałty, rozwalanie PE i wsadzanie do więzień socjalistów. Korwin zresztą dawał się podejść za każdym razem. Ani razu o parlament, albo gospodarkę.

  0
  • Avatar sh

   palikotowi zadawano podobne pytania

   tyle ze poprzedni licealisci dorosli
   od czasu pierwszego zauroczenia

   i nie poszli teraz do wyborow

   jkm dostal glosy bo 75% nie poszlo na wybory
   pis tez obyl troche wiecej glosow bo nie wszyscy urzednicy poszli glosowac

   a opozycja glosujaca przeciw zydobolszewi nie chce tracic glosow
   glowne zadanie to nneutralizacja za wszelka cene PO

   0
 4. Avatar grzech

  jak tylko ktoś nie popiera PiSu to od razu jest z PO … Język rynsztokowy zwolenników PiS jest taki sam jak dziennikarzy GWna. Ja też nie popieram PiS, ale i również PO, SLD itd wszystkie partie okrągłego stołu doprowadziły do stanu upadku kraj, gospodarkę, naród, rodzinę.
  Wstyd żeby Kalsteina (Kaczyńskiego) porównywać do Piłsudskiego. On by nigdy Polski podmiotowości nie pozbawił.

  0
  • Avatar gas

   między Kaczyńskim i Piłsudskim jest więcej podobieństw niż by ci się wydawało … jeden i drugi to oczywiści socjaliści gospodarczy, a Piłsudski również zdradził Ślązaków podczas plebiscytów … więc te porównanie wcale w sensie negatywnym nie jest takie złe. Choć Piłsudski z pewnością miał większe jaja … i traktatu lizbońskiego nie podpisałby !!!

   0
 5. Avatar Obserwator (Can)

  POlska nad Wisla jest w 90% wypelniona sowieciarzami i ich pomiotem. Prawie kazdy Polak nad Wisla to sowiecki pustak-matol, syfilityk po sowieckim zoldaku, pijak, len i skurwysyn! Nie ma w dzisiejszym przesiaknietym lewactwem Zachodzie i oplacanym za sowieckie-rosyjskie ruble na tyle dobrej woli i amunicji, azeby w dzisiejszej POlsce zrobic z wami porzadek. Nalezaloby 90% tej cholernej bolszewickiej POlskiej populacji powystrzelac!!! A co zrobic z taka gora trupow?! Jedynie przerobic ich/was na gaz ziemny-to jedyny pozytek, jaki z was POlacy bedzie jak was posprzatamy.

  0
 6. Avatar kolo

  przeciez to Kaczynski podpisal traktat lizbonski wiec jak smie mowic teraz co kolwiek na temat utraty suwerennosci….

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816