HYDE PARK
Like

2 x TU 154

13/11/2014
795 Wyświetlenia
0 Komentarze
23 seconde czytania
2 x TU 154

Zamieszczam porównanie dwóch ścianek-burt z “tutek”. W moich opracowaniach niezmiennie sygnowane były jako burta “A” i “C”.

Ścianka A, która leży odłogiem pod budą na bocznym Siewiernym nie wiadomo skąd tam się wzięła, bo nie z “katastroficznej” polanki. Tam jej nie było 10.04.10. Natomiast druga oznaczona jako “C” była na polance, jest na satelitarnej mapie ale z kolei nie ma jej na płycie Siewiernego na złomowisku. Nie była to burta ze 101ki. Obie mają po 7 okien, ale są inaczej zniszczone, mają inny kształt i masę. Obie jednak pochodzą z tego samego miejsca (konstrukcyjnie) w tupolewie, czyli z prawego boku samolotu przy tzw salonce, gdzie widnieje napis “Republic of Poland”.

0


Co na to “uczeni”?

Fakt istnienia dwóch ścianek różnych od siebie ale z tego samego miejsca w samolocie  dyskwalifikuje dyskusje o locie 101ki “ścieżką” Anodiny i to, że Delegaci zginęli na polance smoleńskiej – obojętnie wskutek czego.

zestaw2burtdlakomisji

Yurko

http://arkanoego.net/

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Yurko

Cud wcielonego ducha, pierwsze slowa z wiersza Cypriana Norwida pt. PISMO, czyli nie szermowac, krzyczéc, Lecz cala sila dzialac

110 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816