Globalnie i Lokalnie
Like

25.06 Warszawa g. 16.30 – Pikieta przed Ministerstwem Kultury z transmisją na żywo w ramach programu TV Trwam “Po stronie prawdy”

23/06/2014
710 Wyświetlenia
2 Komentarze
28 seconde czytania
25.06 Warszawa g. 16.30 – Pikieta przed Ministerstwem Kultury z transmisją na żywo w ramach programu TV Trwam “Po stronie prawdy”

Zapraszamy uczestników Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę w środę 25.06.2014 pod budynek Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego – nie skończyła się nasza walka przeciwko znieważaniu Zbawiciela i Jego Najświętszej Matki, przeciwko bluźnierstwom, szarganiu naszych katolickich wartości, łamaniu prawa i konstytucji. Tym bardziej, że pojawiają się już w mediach informacje o rzekomym odwołaniuprzedstawienia „Golgota Picnic”, z których wynika jednoznacznie, że jest to zabieg taktyczny obliczony między innymi na kolejne wyłudzenie naszych pieniędzy na tę satanistyczną inscenizację.

0


 

Podczas pikiety będzie transmitowany na żywo przez TV TRWAM program “Po Stronie Prawdy”, podczas którego będą przedstawiane racje związane z protestem przeciwko bluźnierstwom i bezprawiu wycelowanym w nas katolików.

Przynieśmy ze sobą flagi narodowe i transparenty!

Przybądźmy licznie pod Ministerstwo Kultury, Warszawa, Krakowskie Przedmieście 15/17

 

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Maria Kowalska

155 publikacje
0 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816