KULTURA
Like

10/02/2015
568 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania

Soviecka Historia THE SOVIET STORY fragment filmu Polski Lektor polski podkład dźwiękowy – Edward Snopek – praca amatorska 1 współpraca Sovietów z SS 2 Ukraina fragmenty pierwszej wersji tego filmu z lektorem pl (wersji amatorskiej) wystawionego na YouTube – to był chyba rok 2010. Film ten zajął mi sporo pracy i nie chodziło tu o łamanie prawa, czy jakąś korzyść materialną – ale o wyjście tegoż obrazu filmowego z cienia, w jaki został wrzucony – moim zdaniem były to działania celowe. “To już było jakiś czas temu – kiedy Administracja YOUTUBE kazała mi ten film usunąć. Ja o ile pamięć mnie nie myli, wykorzystałem wersję Łotewską, lub Estońską – chodziło mi o to by nie było w filmie napisów. Dziś […]

0


Soviecka Historia THE SOVIET STORY

fragment filmu Polski Lektor

polski podkład dźwiękowy – Edward Snopek – praca amatorska
1 współpraca Sovietów z SS

2 Ukraina

fragmenty pierwszej wersji tego filmu z lektorem pl (wersji amatorskiej) wystawionego na YouTube – to był chyba rok 2010. Film ten zajął mi sporo pracy i nie chodziło tu o łamanie prawa, czy jakąś korzyść materialną – ale o wyjście tegoż obrazu filmowego z cienia, w jaki został wrzucony – moim zdaniem były to działania celowe.
“To już było jakiś czas temu – kiedy Administracja YOUTUBE kazała mi ten film usunąć. Ja o ile pamięć mnie nie myli, wykorzystałem wersję Łotewską, lub Estońską – chodziło mi o to by nie było w filmie napisów. Dziś wystawiam fragmenty tego filmu – pamiętam dobrze, że zezwolono mi na to (usunąłem wówczas całość). Dziś to już historia – ale w tamtym czasie toczyła się wręcz walka o ten film w Polskiej wersji – wystawiano ten film z napisami pl – potem ja dodałem swój z lektorem pl. Pewnie i tamta osoba, czy też osoby otrzymały kary – tak jak i ja. Ten film dlugi czas czekal w Polsce by wyjść z cienia. Moje działania nie były skierowane ku jakimś zyskom – pragnąłem tylko by ten film – obraz prawdy o ZSRR – wyszedł w końcu z cienia. Jedni powiedzą, że łamałem prawo – a moim zdaniem ja łamałem tylko zło – nie prawo, ale właśnie zło.”
E.S.

1 Współpraca Sovietów z SS

https://

2 Ukraina

https://

 

 

Inne zapisy autora:

0

Edward Snopek
Edward Snopek

Tyle czlowiek ma wolnosci, na ile kieszeń mu pozwoli, czas i zdrowie.

224 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816