Globalnie i Lokalnie
1

23 kwietnia koniec świata. Kolejny jasnowidz przepowiada przyjście Mesjasza.

12/04/2018
2506 Wyświetlenia
4 Komentarze
3 minut czytania
23 kwietnia koniec świata. Kolejny jasnowidz przepowiada przyjście Mesjasza.

Kolejny chrześcijański numerolog mówi, że znaki biblijne silnie sugerują, że zbliża się dzień Apokalipsy. Niejaki David Meade mówi gazecie „Daily Express”, że 23 kwietnia Słońce i Księżyc będą w Pannie, podobnie jak Jowisz, który reprezentuje Mesjasza.

0


Biblical prophecy claims the Rapture is coming April 23, numerologist says

Zacznijmy od tego że prawdziwy chrześcijanin nie powinien zajmować się ani astrologią, ani numerologią, gdyż Biblia zabrania.

image

Przepowiednia opiera się na słowach z Apokalipsy Św. Jana:

Potem wielki znak się ukazał na niebie: Niewiasta obleczona w słońce i księżyc pod jej stopami, a na jej głowie wieniec z gwiazd dwunastu. A jest brzemienna. I woła cierpiąc bóle i męki rodzenia.”

W tym fragmencie  reprezentowana kobieta prezentowana jest jako Panna.

Według Meade’a, układ planet reprezentuje „Lwa z pokolenia Judy” i wyraża wiarę, że Chrystus wprowadzi wiernych do raju przed okresem ucisku na ziemi, który poprzedza koniec czasu.

Meade powiedział, że wierzy, że tak zwana Planeta X, znana również jako Nibiru, pojawi się na ziemskim niebie w kwietniu, powodując erupcje wulkanów, tsunami i trzęsienia ziemi.

NASA wielokrotnie powiedziało, że wieści o Planecie X są zwykłą mistyfikacją.

Według innych speców od astrologii i numerologii „Nie ma nic, co mogłoby sugerować, że 23 kwietnia jest doniosłą datą zawartą w proroctwach biblijnych, a chrześcijanie muszą być ostrożni, jeśli chodzi o uleganie takim „sensacyjnym” twierdzeniom”.

„Nie będziemy znać dnia ani godziny – więc powinniśmy być przygotowani cały czas!”

Nie znacie dnia ani godziny – Mt 25, 1 – 13

„Jezus powiedział do swoich uczniów: W owe dni, po tym ucisku, słońce się zaćmi i księżyc nie da swego blasku. Gwiazdy będą padać z nieba i moce na niebie zostaną wstrząśnięte. Wówczas ujrzą Syna Człowieczego, przychodzącego w obłokach z wielką mocą i chwałą. Wtedy pośle On aniołów i zbierze swoich wybranych z czterech stron świata, od krańca ziemi aż do szczytu nieba. A od drzewa figowego uczcie się przez podobieństwo! Kiedy już jego gałąź nabiera soków i wypuszcza liście, poznajecie, że blisko jest lato. Tak i wy, gdy ujrzycie, że to się dzieje, wiedzcie, że blisko jest, we drzwiach. Zaprawdę, powiadam wam: Nie przeminie to pokolenie, aż się to wszystko stanie. Niebo i ziemia przeminą, ale słowa moje nie przeminą.

Lecz o dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec”. (Mk 13, 24-32)

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 

4 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758