Bez kategorii
Like

Marsz Niepodległości 11.11.2013 — policja atakuje i bije ludzi

12/11/2013
1310 Wyświetlenia
2 Komentarze
2 minut czytania
Marsz Niepodległości 11.11.2013 — policja atakuje i bije ludzi

Wśród uczestników pojawia się z roku na rok coraz więcej rodzin z dziećmi, grup rekonstrukcyjnych czy starszych małżeństw. Tylko co z tego.

0


Efektem olbrzymich emocji są takie relacje, jak ta młodego (?) reportera TV Republika, który poczuł się prawie jak na wojnie… (pisze portal wpolityce.pl.)

Policja bije 11.11.2013

Marsz Niepodległości — policja atakuje i bije ludzi

 

https://

 

za: Portal Telewizja Republika

Według niektórych relacji — reżimowe stacje TV powtarzały ujęcia zamieszek  z poprzednich Marszów, podając je za tegoroczne…

* * * * * * *

Czy tęcza musiała spłonąć, a Rosjan trzeba przepraszać? Kto jest winny i co tak naprawdę się działo? Subiektywna relacja uczestnika

Warszawa w ogniu, 11 listopada znów dzieli. Spalona tęcza na Placu Zbawiciela, znów race, petardy, zamieszki, bójki i policja w akcji. Podpalona budka strażników przy rosyjskiej ambasadzie, zniszczone samochody, smutni warszawiacy. Oburzony pan prezydent, robiące raban rosyjskie media, natychmiast przeproszeni przez MSZ bracia Rosjanie, karcący wzrok pana premiera na lotniskowej konferencji.

Winni narodowcy, bo źle zorganizowali marsz. Winna niewielka grupa bandytów, która zniszczyła cały wysiłek nieskazitelnych narodowców. Winni prowokujący skłotersi w lewackiej spelunie. Winna policja, bo źle przygotowała trasę i nie ochroniła. Winny minister spraw wewnętrznych, bo porządku upilnować nie umiał. Winny premier, bo biegał. Winny Jarosław Kaczyński, bo wyniósł się do Krakowa.

Narracji i opowieści w kontekście 11 listopada będziemy mieli tysiące. Komu uwierzyć? Kto jest winny? Kto po kogo powinien iść?(…)

Marcin Fijołek

Za wpolityce.pl

Inne zapisy autora:

0

Andy-aandy
Andy-aandy http://blogmedia24.pl/blog/3727

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... -- Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą kaądego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos... Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...

823 publikacje
236 komentarze
 

2 komentarz

  1. Mimo wszystko nie ma co porównywać tych “akcji policji” z jej brutalnością i agresją w latach poprzednich.

    0
  2. Avatar polipid

    winny jest reżim który z Polaków robi niewolników i działa przeciw Narodowi.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816