Komentarze dnia
Like

Nowe restrykcyjne prawa żydowskie w Polsce!

17/03/2014
1350 Wyświetlenia
13 Komentarze
1 minut czytania
Nowe restrykcyjne prawa żydowskie w Polsce!

„PROKURATOR GENERALNY, SEREMET, namaszczony na TO STANOWISKO przez śp. LECHA KACZYŃSKIEGO – “BOHATERA SPRAWY ŻYDOWSKIEJ w POLSCE” – właśnie wprowadził nam PRAWA PREWENCYJNE i ZASADY ŚCIGANIA ZBRODNI NIENAWIŚCI a nawet MYŚLOZBRODNI, aby NIKOMU do GŁOWY NIE PRZYSZŁA chęć krytykowania ŻYDOWSKICH NADLUDZI i ICH SUPREMACJI POLITYCZNEJ w POLSCE nad dużo gorszymi HELOTAMI – TUBYLCAMI”!!!

0


kaczyński i seremet

.

*****

 .

.

Szczęść Boże

.

Miłościwie nam panujący prokurator generalny Seremet, namaszczony na to stanowisko przez śp. Lecha Kaczyńskiego – “bohatera sprawy żydowskiej w Polsce” – właśnie wprowadził nam prawa prewencyjne i zasady ścigania zbrodni nienawiści a nawet myślozbrodni, aby nikomu do głowy nie przyszła chęć krytykowania żydowskich nadludzi i ich supremacji politycznej w Polsce nad dużo gorszymi helotami – tubylcami!!!

.

Przeto za sprawą tych praw – siejących lęk i przerażenie – każdy nienawistnik lub też zaślepiony nienawiścią krytyk panującego status quo – musi się liczyć z reakcją wyspecjalizowanych służb zwalczających te szkodliwe uczucia wymierzone przeciwko mesjanistycznym nadludziom.

.

Szczegóły planów pacyfikacji gojów znajdują się w załączniku.

.

Serdecznie polecam tę lekturę!!! NIECH KAŻDY WIE CO LICHO DZIŚ PLANUJE!!!

.

W końcu mamy “państwo prawa” !!!

 .

Pozostający w szacunku

Janusz GÓRZYŃSKI

.

.

 _____________________________________________________________

 .

http://www.usopal.pl/images/stories/2014/fl267.jpg

http://www.usopal.pl/images/stories/2014/fl267a.jpg

http://www.usopal.pl/images/stories/2014/fl267b.jpg

 

http://www.usopal.pl/images/stories/2014/fl267c.jpg

za: http://www.usopal.pl/

.

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/03/17/nowe-restrykcyjne-prawa-zydowskie-w-polsce/

.

.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

 1. A tak się tworzy wrażenie, że problem “nienawistników” w Polsce istnieje:

  W przyszłym tygodniu, w dniach 22-23 marca 2014 r. w Warszawie, odbędzie się szkolenie dla aktywistów kampanii Rady Europy „Bez nienawiści”.

  Uczestnicy szkolenia poznają Kampanię Rady Europy „Bez Nienawiści”, przejdą szkolenie antydyskryminacyjne, poznają przyczyny, formy i skutki mowy nienawiści, a także sposoby jej przeciwdziałania online i offline. W trakcie szkolenia zostaną stworzone zostaną również filmy i infografiki, a grupa będzie prowadziła działania w mediach społecznościowych. Zaplanowano również Żywą Bibliotekę z udziałem przedstawicieli grup dotykanych mową nienawiści. Na koniec szkolenia grupa uczestników przygotuje akcję uliczną.

  „W czasie szkolenia otworzymy grupę na różnorodność i zmobilizujemy ją do przeciwdziałania mowie nienawiści. Razem będziemy też wspierać osoby dotknięte nienawiścią” – mówi Jan Dąbkowski, koordynator kampanii.

  Zgłoszenia na szkolenie przyjmowane są do 19 marca 2014 r. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest tutaj: https://docs.google.com/forms/d/1QN3M1alkgELU5kQLjYeZs-I9krRCtTB1XkpCtP-oVpI/viewform

  0
 2. Pierwszym krokiem w realizacji w/w uwag PG Andrzeja Seremeta powinno być natychmiastowe zbadanie, czy Talmud nie wyczerpuje znamion czynów zabronionych i omówionych w w/w piśmie. Bo czymże są przepisy zawarte w Talmudzie?

  http://www.zbawienie.com/talmud.htm

  http://www.revisionisthistory.org/talmudtruth.html

  0
 3. Avatar Ari

  W swoim czasie pamiętam jak przygotowywano akcje miłości do Zwiazku Sowieckiego oraz metod rozpoznawania zachowan antyproletariackich.
  Czy cos sie zmienilo od tamtych czasow? Albo zapytam inaczej – czy naprawde nie moze byc po prostu normalnie?

  0
 4. Avatar gość

  Analogie historyczne nasuwają się same. Oczywiścię trzeba znać tę prawdziwą Hostorię, ale wobec tego co tutaj przeczytałem jest ona obecnie nielegalna, gdyż zalicza się do owej “mowy nienawiści – gdyż mówi o Prawdzie. a tej z kolei- jak można przeczytać obawiają sie…? – wiadomo kto!

  0
 5. Avatar gość

  Niestety to nie “orwell”- to “rzeczywistość” dokonana za naszym przyzwoleniem. Od kilkudziesięcioleci tworzą to coś co nazywają ‘rzeczywistością”. Prawdopodobnie jak grzyby po deszczu wysypią się podobne dziwadła, a grzybnią stało się styczniowe spotkanie. Neologizm – to chyba nie najlepsze określenie, ale niech będzie – bezprawie imitujące prawo. Proszę sobie przypomnieć pokazowe procesy po 1945 roku, gdzie w imię “prawa – bezprawia” skazywano, po wcześniejszych torturach, i mordowano również w imię “nowo-ideologio-historii”

  0
 6. Avatar gość

  Dodam do powyższego, że wtedy obowiązywała również jedna poprawna ideologiczna wykładnia “rzeczywistości”, a za krytykę i samodzielne myślenie płacono straszną cenę.

  0
 7. Avatar gość

  Tak w ogóle to “to” jest niezły kwiatek prawny i na dodatek sztuczny, nie lada gratka dla prawoznawców. Typowy surrealizm.

  0
 8. Avatar Polka

  usuwanie krzyzy z oswiecimia – antypolskie; usuwanie krzyzy z instytucji publicznych i szkol – antypolskie i antychrzescijanskie; klamstwa Aliny Calej, Tomasza Grossa i innych i jej publikacje antypolskie; oskarzenia Polakow o wspolprae z Niemcami i zmuszanie do zwrotu majatkow – antypolskie . do roboty Panie Seremet

  0
 9. Avatar gość

  Czy trzeba więcej dowodów na to, że jesteśmy pod okupacją. Ukryta depopulacja, to nie teoria spiskowa.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816