Komentarze dnia
Like

Goło, ale wesoło czyli siatkarska gala w PZPS

13/02/2014
703 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Goło, ale wesoło czyli siatkarska gala w PZPS

Jeszcze nie ucichły echa skandali  związanych z brakiem w kasie PZPS  16 milionów złotych  na organizację tegorocznych Mistrzostw Świata oraz  wyrokiem sądu nakazującego Przedpełskiemu   zapłatę  600- tysięcy złotych na rzecz organizatora ubiegłorocznej (!) Gali Siatkarskiej,  a tu już mamy nową sensację !

0


Przy kompletnie pustej kasie związku i szantażach, by minister sportu, rząd i podatnicy „wsparli finansowo” wrześniowe mistrzostwa   siatkarska centrala,  zgodnie z zapowiedziami Przedpełskiego,  postanowiła „zadziwić świat”. Jak wieść gminna niesie,  głownie na koszt miast-gospodarzy,  zorganizowano   kolejną promocyjno-propagandową szopkę zwaną  „Uroczystą Galą losowania FIVB Mistrzostw świata”  Kto wymyślił tę nazwę i po co oni losowali to FIVB po trzeźwemu  za cholerę się nie dojdzie:) Jedno jest pewne,  siatkarzy i  działaczy sportowych w Kongresowej z pewnością nie było. Byli, jak zwykle zresztą u Mira, krewni i znajomi królika, którzy na imprezie  nieźle zarobili! Mówi się , że ten żenujący spektakl kosztował  ponad 2, 5 miliona, pewnie w myśl zasady, że nie  robi się   dziadowskich oszczędności na misiu! I pewnie dlatego w napisach końcowych, przez  przypadek oczywiście, można znaleźć jednego z byłych już (podobno), wspólników Przedpełskiego.

[url]http://www.laola1.tv/en-at/video/fivb-mens-wch-poland-2014-drawing-fo-lots/152834.html[/url]
http://www.infoveriti.pl/firma-krs/Music,Sport,Promotion,Warszawa,Raport,o,firmie,KRS,0000045981.html

Z ostrożności procesowej dodam,  że wszystkie osoby pojawiające się w tym wpisie są fikcyjne,  jakakolwiek zbieżność nazwisk i zdarzeń jest całkowicie przypadkowa, a także , że Mirosław Przedpełski zgodnie z tym co obiecywał przed wyborami jest prezesem społecznym i transparentnym
do bulu;)

PS.  tym razem organizatorowi zapłacą pewnie przed terminem:)

Inne zapisy autora:

0

Avatar
janfilip

NULL

20 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816