Komentarze dnia
Like

Ukraina – musimy zatrzymać te wściekłe psy!

31/01/2014
1031 Wyświetlenia
1 Komentarze
9 minut czytania
Ukraina – musimy zatrzymać te wściekłe psy!

Ukraina-musimy zatrzymać te wściekłe psy. Protojerej Dmitrij Wasilienko podkreślił, że rebelia tak zwanych „eurointegratorów” to uderzenie nie tylko w Ukrainę ale i w Rosję…już jasno widać co robią nasi wrogowie. Wokół nas zaciska się pętla. Trzeba powstrzymać to szaleństwo. W przeciwnym razie nastąpi straszliwe nieszczęście. Jeżeli my nie powstaniemy w obronie ludu Świętej Rusi, w obronie naszej ziemi, to znaczy, że my będziemy judaszami wobec Pana ponieważ zdradzimy naszą Wiarę, i będziemy judaszami wobec naszych braci i sióstr na Ukrainie.

0


nadchodzi wojna

.

„POWSTAŃCIE, LUDZIE RUSCY – NADCHODZI WOJNA” !!!

*****

.

.

Ale jeżeli będziemy bronić naszą ziemię, naszą Wiarę, pomagać naszym braciom, to my wytrwamy z Bożą pomocą! Wstawaj ludu ruski! Nadchodzi wojna! Na Ukrainie trwa opór. Rada Najwyższa nocą przyjęła ustawę o amnestii autorstwa Jurija Miroszniczienko z  Partii Regionów pt. „O usunięciu negatywnych następstw i niedopuszczeniu do prześladowań i karania osób w związku z wydarzeniami, które miały miejsce w czasie pokojowych zgromadzeń”.

.

Zgodnie z tekstem ustawy od odpowiedzialności karnej zwalnia się osoby podejrzane albo oskarżone o naruszenie artykułów szeregu artykułów Kodeksu Karnego Ukrainy, pod warunkiem, że te naruszenia są związane z masowymi akcjami protestu, które rozpoczęły się 21 listopada 2013 roku. Postępowania karne wobec takich osób zostaną umorzone.

.

Jednocześnie przyjęta ustawa przewiduje wejście w życie amnestii jedynie w przypadku opuszczenia przez protestujących wszystkich zajętych budynków administracyjnych. Mowa jest o opuszczeniu wszystkich budynków organów władz lokalnych ale to nie dotyczy Domu Związków Zawodowych i Pałacu Październikowego a także Majdanu Niepodległości i ulicy Kreszczatik.

.

Tymczasem przywódcy rebeliantów, Arsienij Jacieniuk, Witalij Kliczko i Oleh Tiahnybok, już oświadczyli, że nie uznają nowej ustawy. Ekstremiści nie zamierzają opuścić wcześniej zajętych budynków administracyjnych. My (Russkaja Narodnaja Linija) poprosiliśmy o komentarz dotyczący sytuacji na Ukrainie kawalera Orderu Męstwa, pracownika Wydziału Sosjalnego ds. Współdziałania z Siłami Zbrojnymi i Instytucjami Sił Bezpieczeństwa, przewodniczącego sankt-petersburskiego oddziału eparchii ds. współpracy z kozakami, protojereja Dmitrija Wasilienko:

.

„Musimy zrozumieć, że wszystko co się dzieje na Ukrainie bezpośrednio dotyczy Rosji, to znaczy, że Ukraina jest drogą do serca Rosji. Jest to jedyny naród Świętej Rusi, który został sztucznie podzielony a teraz rozpoczęto, po prostu, niszczenie go. Jeżeli my teraz nie obronimy Ukrainy to następne takie walki i boje będą się odbywać gdzieś pod Moskwą.

.

W jaki sposób to się odbędzie to jest bez znaczenia. Bojówkarzy jest dostateczna ilość i można ich zorganizować pod każdą flagą. Tam, jest to nacjonalistyczna, czarno-czerwona flaga a tutaj można wykorzystać, na przykład, wahhabityzm, to nie jest istotne. Najważniejsze żeby zorganizować krwawą rzeźnię i zdestabilizować sytuację społeczną.

.

I ci, którym to potrzebne, zrobią to. Na Ukrainie toczy się wojna. A najsmutniejsze jest to, że elita polityczna nie widzi całej złożoności sytuacji, i co więcej, widać, że pragnie za wszelką cenę utrzymać się na swoich stołkach. Jest to swego rodzaju kiereńszczyzna, która skończy się źle. Po stronie opozycji wiedzą czego chcą i będą oni walczyć o swoje cele za każdą cenę. Zachowanie władz Ukrainy jest z rodzaju próby zatrzymania hitlerowców pod Moskwą za pomocą dekorowania ich medalami i obdarowywania majątkami.

.

To jest to samo. Siły, które stoją za tymi nieszczęśnikami, którzy zajmują budynki instytucji państwowych, już zaczęły zabijać ludzi, już nie ukrywają się, wszyscy widzieliśmy kto przyjeżdżał na Majdan ażeby wspierać i kierować rzeźnią. Przedstawiciele, tak zwanych, państw europejskich mówią jedno a robią drugie. My już z tym mieliśmy do czynienia. Libia, Syria, Serbia, Irak a teraz Ukraina.

.

Co dalej? Wyjście z tej sytuacji powinno być zdecydowane, trzeba wykorzystać wszystkie  środki, którymi dysponuje państwo, w tym i siłowe. Trzeba wprowadzać porządek w swoim kraju. Przecież żadne rozmowy już tam nie pomogą. Oni chcą władzy, wszystkie ustępstwa na które idzie Janukowycz jedynie pogarszają sytuację.

.

Dla przejęcia władzy oni są gotowi iść na wszystko a Europa, w prawie karnym karząca nawet za słowa negacji holocaustu, tutaj niczego nie słyszy i nie widzi nazistów, którzy otwarcie oświadczają, że trzeba zabijać żydów, murzynów i Moskali.

.

ILU POLAKÓW WYRŻNĘLI BANDEROWCY, SETKI TYSIĘCY OFIAR, MIAŁA MIEJSCE STRASZLIWA TRAGEDIA!

.

Wszyscy w Polsce o tym wiedzą. I oto teraz bandziory zatrzymały autobus z Polakami i zmusili pasażerów do skandowania banderowskiego hasła.

.

I CISZA, POLACY WSPIERAJĄ BANDEROWCÓW !

.

Jakiś taki szczery cynizm. Europa i USA realizują swoje cele i chcą osiągnąć je za każdą cenę, nawet zapominając o swojej obronie praw murzynów i żydów. Powinniśmy powstrzymać te wściekłe psy a to jest możliwe tylko w jeden sposób, trzeba umieścić je w chlewie. Metody, którymi próbuje teraz działać kierownictwo Ukrainy, prowadzą do utraty kraju. Naród Ukrainy to nie banderowcy i nie Galicja, naród Ukrainy jest gotów do zjednoczenia i obrony swojego państwa.

.

Zdrowe siły są na całej Ukrainie i są w większości. Ludzie rozumieją co teraz się dzieje, w licznych miastach nie wpuścili nazistów. Ale wokół kogo naród może się konsolidować?Gdzie jest władza? Wkrótce obrony władzy odmówią i siły bezpieczeństwa. Jak długo można je zdradzać? To jest to samo co było w Rosji podczas wojny czeczeńskiej, taka sama zdrada swojego narodu.Cierpliwość ludzka jest ograniczona.

.

Utracimy Ukrainę a z Janukowyczem bojówkarze zrobią to samo co zrobili z Kaddafim. Czy to nie jest jasne? Nikt nie da mu możliwości odejścia jeżeli do władzy dojdą dzisiejsi rozrabiacze z ulicy. Jest to cios nie tylko w Ukrainę ale także i w Rosję. Musimy w Rosji obudzić się bo już wyraźnie widać co tworzą nasi wrogowie. Wokół nas zaciska się pętla. W przeciwnym razie będzie straszliwe nieszczęście. Trzeba powstrzymać to szaleństwo. Jeżeli wojujące dzisiaj przeciwko Ukrainie siły dojdą do władzy to co tam będzie z Rosyjską Cerkwią Prawosławną?Przecież oni wszystko zrobią żeby ją zniszczyć. Nie wiem na ile to prawda ale w internecie jest informacja, że są już próby przejęcia Ławry Poczajewskiej.

.

Zrozumiale, że dorwawszy się do władzy, ta klika zrobi wszystko ażeby podporządkować naród rozłamowcom, sekciarzom i żeby zniszczyć w kraju kanoniczne prawosławie. Ten cel znowu będzie osiągany za pomocą straszliwych i krwawych metod, będą po prostu zabijać prawosławnych. Musimy to także rozumieć. Po Ukrainie wezmą się za Rosję. To jest wojna przeciwko Świętej Rusi, przeciwko naszej wspólnej Ojczyźnie.

.

Teraz są już inne czasy, żyjemy już w czasach wojny. Obudźmy się. Jeżeli nie powstaniemy w obronie narodu Świętej Rusi, w obronie naszej ziemi, to oznacza, że będziemy Judaszami wobec Pana, dlatego, że zdradzimy naszą Wiarę, i wobec naszych braci i sióstr na Ukrainie. Ale jeżeli będziemy bronić naszej ziemi, naszej Wiary, pomagać naszym braciom, to my wytrwamy z Bożą pomocą!

.

„POWSTAŃCIE, LUDZIE RUSCY – NADCHODZI WOJNA” !!!

 .

za: http://wolna-polska.pl/

.

.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2014/01/31/ukraina-musimy-zatrzymac-te-wsciekle-psy/

.

.

0

Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758