Komentarze dnia
Like

Ruszył proces Bruna Bombera

27/01/2014
499 Wyświetlenia
6 Komentarze
1 minut czytania
Ruszył proces Bruna Bombera

W Krakowie rozpoczął się proces Brunona Kwietnia oskarżanego o zamiar wysadzenia Sejmu wraz z posłami, premierem, prezydentem et cetera… Sam Brunon Kwiecień chciał jawnego procesu. Wcale mu się nie dziwię po tym jak pokazano w TV “dowody” na “okoliczność” przygotowywania przez niego zamachu: jakieś zwoje kabli, startery do świetlówek, fragment lampy błyskowej radzieckiej produkcji, słoik śrutu, części elektroniczne wymontowane z jakiegoś złomu itp. Takie rzeczy to można znaleźć w piwnicy każdego majsterkowicza (majsterkowicze uważajcie!). Aaa! Był tam jeszcze zardzewiały fragment jakiegoś pistoletu. Podobno prawdziwą broń przechowywał u teściowej, która zginęła w nie wyjaśnionych okolicznościach.

0


Podobno zamówił też 4 tony nawozu (saletry amonowej), którym miał wysadzić Sejm za pomocą zamówionego Skota i ciężarówki (która miała Skota dostarczyć na miejsce zamachu). Najśmieszniejsze jest to, że producenci saletrzaku zapewniają na swoich stronach internetowych, że od czasu wprowadzenia stanu wojennego przez Jaruzelskiego dołożyli wszelkich starań, aby uczynić saletrę amonową “niewybuchową” poprzez dodanie do niej dolomitu i przez odpowiednią postać “nadmuchanych” granulek saletry, co zresztą każdy jako tako rozgarnięty może sprawdzić zerkając do internetu. Posądzanie chemika Brunona Kwietnia pasjonującego się pirotechniką od młodości, że o czymś takim nie wiedział zakrawa na kpinę z ludzi co nie co myślących. Ciekawe czy proces będzie jawny i szeroko relacjonowany w merdiach. Przecież to świetna okazja na “pokazówkę” dla władzy.
Żurek Janusz

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Janusz Żurek http://opty.org

Z urodzenia (1949) optymista, z wykształcenia inżynier elektryk (AGH), z zawodu elektronik, z poglądów liberalny (wolnościowy) konserwatysta.

135 publikacje
739 komentarze
 

 1. Zapomniałem dodać, że do innych zbrodniczych narzędzi Bruno Bombera zostały zaliczone przez prokuraturę i ABW takie cymesy jak bateryjny spieniacz do śmietanki i stara komórka Nokii. Każdy posiadąjący w domu takie niebezpieczne przedmioty powinien się ich natchmiast pozbyć, bo może być oskarżony o chęć obalenia siłą ustroju PRL!
  Żurek Janusz

  0
 2. Pewnie że dla kogoś jako tako tylko obznajomionego z techniką zestaw Pana Brunona nawet mocno nie rozśmieszy, ale: sąd może być innego zdania ?
  Generalnie jestem w stanie wykonać coś: małego, zapalno-eksplozyjnego, po wizycie w średnio zaopatrzonym hipermarkecie (ale raczej na innych komponentach).
  Na pytanie: czy jeden człowiek, angażując odpowiedni kapitał, jest w stanie wysadzić coś dużego ? – odpowiedź jest : TAK
  Czy sympatyczny Pan Brunon zamierzał to POważnie zrobić ? – chyba brak dowodów ?

  0
 3. Avatar kanton

  Tak generalnie to 11 rodzajów słułżb kitóre nam ( być mozż ) mają slużyć, winne mają podać się do dymisji.Panowie , czas polec na zasłużonym odcinku słujżby. I EMERYTURY, Amen

  0
 4. Avatar Heike

  Cała sprawa z Brunonem to nadmuchiwanie sztucznej afery. Wrobili go w to, bo nie ukrywał się ze swoimi poglądami politycznymi. A że przy okazji był niepokorny [bo prowadził wykłady dotyczące materiałów wybuchowych wbrew zakazowi ryżego bandyty] to nagrali medialną sprawę, w której postanowili spalić na stosie niewinnego człowieka. Cała ta sprawa skonstruowana jest na podstawie starej, dobrej zasady: “dajcie mi psa, to ja znajdę na niego kij”.
  Miałem okazję trochę z nim korespondować więc wiem, że on dużo różnych rzeczy mówił [jak każdy zresztą], ale był człowiekiem rozsądnym i takich głupot, jak mu zarzucają to na pewno by nie zrobił.

  0
 5. Avatar kanton

  Ten proces będzie toczył się bardzo długo. Aż wszyscy zapomną co było faktem , a co bylo bzdurą. Polskie prawo to nieustający kabaret. Każda nacja polityczna maczała w nim palce..
  Polskie prawo opadło na dno. A tu od spodu puk, puk idzie bieda z propagandą pod rękę.

  0
 6. Avatar Manieknwo

  Na majdanie zabitro ukrainskiego sedziego skazujacego protestujacych.
  Az sie łezka w oku kreci, i az sie cisnie zidiociali obojetni oglupieni Polacy.
  .
  Dlatego potrzebny nam terminator na zdrajcow sprawujacych funkcje panstwowe.
  Teraz i od 89.
  Rozumial to Brunon Kwiecień.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816