Bez kategorii
Like

16-ty Biuletyn Informacyjny. Niepoprawni! Do dzieła!

01/03/2011
328 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Pod Listem do IPN zebraliśmy ponad półtora tysiąca podpisów – jeszcze kilka razy tyle i będzie dobrze. Nie ustawajmy w wysiłkach, by petycję sygnowały kolejne tysiące Polaków. Musimy razem nad tym pracować. Nie wystarczy bowiem złożenie parafki. Tu trzeba włożyć dużo więcej wysiłku. Dotrzeć do szerokiej publiki nie jest nam łatwo. Nie jesteśmy ani Agorą, ani ITI. Tylko poprzez popularyzację naszego apelu mamy szansę zebrać znaczącą ilość podpisów. Przygotowaliśmy formularz, który można pobrać TUTAJ i wydrukować. Zachęcamy wszystkich do zbierania podpisów pod Listem – petycją i przesyłanie wypełnionych formularzy na adres: niepoprawni.pl skr. pocztowa 126 03-370 Warszawa 9. Informujemy, że po opisaniu akcji przez W. Wybranowskiego w Rzeczpospolitej na kilku dużych portalach pojawiły się przedruki. Odnotowaliśmy także – wprawdzie niewielkie, […]

0


Pod Listem do IPN zebraliśmy ponad półtora tysiąca podpisów – jeszcze kilka razy tyle i będzie dobrze. Nie ustawajmy w wysiłkach, by petycję sygnowały kolejne tysiące Polaków. Musimy razem nad tym pracować. Nie wystarczy bowiem złożenie parafki. Tu trzeba włożyć dużo więcej wysiłku. Dotrzeć do szerokiej publiki nie jest nam łatwo. Nie jesteśmy ani Agorą, ani ITI. Tylko poprzez popularyzację naszego apelu mamy szansę zebrać znaczącą ilość podpisów.

Przygotowaliśmy formularz, który można pobrać TUTAJ i wydrukować. Zachęcamy wszystkich do zbierania podpisów pod Listem – petycją i przesyłanie wypełnionych formularzy na adres:
niepoprawni.pl skr. pocztowa 126 03-370 Warszawa 9.

Informujemy, że po opisaniu akcji przez W. Wybranowskiego w Rzeczpospolitej na kilku dużych portalach pojawiły się przedruki. Odnotowaliśmy także – wprawdzie niewielkie, ale jednak – zainteresowanie TVP, TVN i Polskiego Radia.

Wykorzystujmy każdą okazję i wszystkie sposoby, by apel stał się znany – promujmy go, przekazujmy innym informacje różnymi kanałami. Wspólnie wykonajmy dobrą robotę w imię prawdy i sprawiedliwości.

Redakcja 2011-02-27

Zachęcamy wszystkich do drukowania i kolportażu biuletynu. Biuletyn stanowi doskonałą ulotkę lub plakat. Prosimy o przesłanie pliku z biuletynem (lub samego adresu) wszystkim znajomym.

 

Kliknij i pobierz biuletyn – plik .pdf

Obejrzyj obie strony biuletynu – kliknij w obrazki:

Biuletyn informacyjny nr 3(16)Biuletyn informacyjny nr 3(16)

0

Niepoprawni.pl

11 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758